Beretta 87 zkušenosti

Krátké zbraně .22LR

ren

Příspěvek#1 » sob 3. lis 2018, 12:38

Chtěl bych koupi tuto krátkou malorážku, ale nepodařilo se mi najít moc referencí. Prosím majitele, jestli by mi nemohli napsat něco bližšího, jak jsou spokojeni, čím zbraň krmí a jestli se vůbec vyplatí ji za tu cenu pořizovat. Obzvláště mne zajímá, jestli bere S&B Standard. Moc děkuji předem.

D&H

Příspěvek#2 » úte 27. lis 2018, 13:26

B87 (stejně jako její předchůdkyně B71) je nenáročná na střelivo a S&B standard zpracuje bez problémů. Cena za novou, je však skutečně příliš vysoká. Dají se koupit slušné kousky z druhé ruky za rozumnější ceny.

Osobně jsem s ní velmi spokojen. Používám ji na levný trénink, jako simulaci za svou druhou Berettu B81.

D&H

Příspěvek#3 » stř 28. lis 2018, 11:40

Rychle jsem projel internet a velmi pěkná second hand Beretta 87 je k dispozici za rozumnou cenu (9.800 kč) v Kerberostrade.

http://www.kerberostrade.cz/katalog/pis ... ah-r-22lr/

ren

Příspěvek#4 » stř 26. pro 2018, 14:06

Tak 87BB je doma, z druhé ruky, poměrně zachovalá. Když jsem ji přihlašoval, policisté ji prohlíželi a rozplývali se, jaká je krásná, že všechny jeté co zatím registrovali byly "vyšeptalé". Byl jsem s ní dvakrát na střelnici a dojmy mám poněkud rozporuplné. Mohu srovnávat pouze s Bersou a Margo (ne Margolinou, ale Margo) a buď tomu nerozumím, anebo to není takový zázrak, jak se říká. Zpracování je pěkné, provoz bezproblémový, žere všechno, ale docela jsem rozpačitý z vůle uložení hlavně, hlaveň u této pistole není pevně spojena s rámem a má vakl. Pistole není vyběhaná, to je vidět podle otěrů na pohyblivých plochách, ale přijde mi, že vzhledem ke konstrukčnímu provedení tam drobné vůle musí být, jinak by to nefungovalo. Pokud je u 87 Target řešeno uložení stejně, nedovedu si představit jak se s tím dá střílet přesná mířenka. Přesnost není nijak úchvatná a dá se bez problémů srovnat s výše uvedenými krátkými malorážkami. Spoušť není nic moc, jde sice plynule, ale je dost těžká, spoušť u Margo je ve srovnání s 87BB libová. Mířidla nic moc, ta u Bersy mi přišla lepší. Udělal jsem chybu, že jsem si nešel z žádné vystřelit a koupil jsem ji na základě pocitu jak sedí v ruce a hodnocení jiných, řekl bych, že za ty peníze nestojí.

Zpět na