Drulov model 90

Krátké zbraně .22LR
Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#16 » sob 26. bře 2011, 21:09

Nekonzervuji, ale zase ji nemám tak dlouho. Naopak se chystám k tomu, že se pažbička nejprve seznámí s rašplí :mrgreen:
Je docela objemná a moje ruka malá...

Uživatelský avatar
jakde
Příspěvky: 140

Příspěvek#17 » sob 26. bře 2011, 21:54

Mě pažbička sedne jako ulitá. Jen by mohla být trochu delší, aby šla ta vodorovná opěrka pro dlaň dát ještě o fous níž. Takhle se bez ní budu muset obejít.

A ještě jeden začátečnickej: Má smysl to krmit něčím jiným než standardním střelivem, třeba HVčkama?

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » sob 26. bře 2011, 22:00

S HVčkama to alespoň trošku víc kopne, mě to s nima docela bavilo :mrgreen:

Ale rozdíl v přesnosti jsem nezaznamenal. Bohužel, moje obě levé ruce a papostoj na zlomené noze mi neumožnily dělat srovnatelné soustřely...

Každopádně ještě jsem nenašel náboje, které by spolehlivě přebíjely :twisted: :mrgreen:

Uživatelský avatar
jakde
Příspěvky: 140

Příspěvek#19 » sob 26. bře 2011, 22:13

Tak to s nimi taky časem vyzkouším. Ostrostřelba beztak není na pořadu dne. :)

Zkus odbrousit ze závěru ozuby, vytáhni závlačku a uvidíš, jestli přetáhne... :lol:

Uživatelský avatar
Noir
Příspěvky: 65

Příspěvek#20 » ned 13. lis 2011, 14:13

Koupil jsem staršího drulova 90 a když jsem koukal na konstrukci závěru resp. spojení závěru s kličkou, které vypadá, že je provedeno jedním čepem. Napadlo mě: nedá se ta klička otočit na druhou stranu?
Jako levákovi (+mám na tom optiku) by mi otočení kličky na druhou stranu nesmírně vyhovovalo.



aivn86
Příspěvky: 8

Příspěvek#21 » ned 20. kvě 2012, 08:08

Já používám střelivo naše Standardy ( http://www.lovecky-obchod.cz/naboj-22-lr-sb-standard/ ) a naprosto v pohodě. Měl jsem i od kamaráda toto
http://www.strelecky-portal.cz/e-shop/s ... l?vmcchk=1
a rozdíl v přesnosti jsem nezaznamenal. Ale měl jsem s těmi Eagly problém s přebíjením. Nábojnice zůstávala v pistoli. S našími standardy je mi to neděje vůbec a nemám problém s přebíjením.

Uživatelský avatar
smety
Příspěvky: 155
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#22 » pon 21. kvě 2012, 09:02

Ty American Eagle jsou HV, což teda nemá vliv na přebíjení. Podle mých zkušeností to je nešvar spíš SaB, že jdou špatně přebíjet a nadměrně špiní hlaveň.

Uživatelský avatar
sw_fox
Příspěvky: 30

Příspěvek#23 » pon 21. kvě 2012, 20:54

Maji malo "ostry" rantl, proto se SB nekdy hur vytahne.

Uživatelský avatar
smety
Příspěvky: 155
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#24 » úte 22. kvě 2012, 12:46

omlouvám se OT k diskusi o SB .22LR
A nemůže to být tím že se taky mírně nafukují? Problém s revolverem holek (9 ran ve válci), protože po vystřelení je problém dostat ven. Dělají to jen SaB jak standard tak i club.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů