Taurus TX22

Krátké zbraně .22LR
Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 844

Příspěvek#16 » stř 26. led 2022, 17:09

Pro informaci: použil jsem CCI Quiet Q-22, s tlumičem je to tiché pšouknutí, ale neobtáhne závěr.



stip
Příspěvky: 278

Příspěvek#17 » stř 26. led 2022, 21:08

Mě přijde, že ve všech vláknech o krátkých se stále dokola řeší jak moc to pšoukne s tlumičem, jak dobře to vyhazuje nábojnice, kolikrát za 200 000 výstřelů tomu praskne perko, jak to má očištěné otřepy kdesi v útrobách rámu a zcela se rezignovalo na to jak dobře to střílí - co se tím dá trefit. Už dlouho jsem neviděl, že by se někdo pochlubil s nějakou nástřelkou. Já stále považuju za zásadní hledisko jak dobře to ve své kategorii trefuje.

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#18 » stř 26. led 2022, 21:18

U této pistole (ráže) to beru tak, že na přesnost jsou tu jiné. Někdy to mám v plánu zkusit s oporou a snížit tak vliv jaký mají levé ruce. Asi to bude dost i o střelivu.
A abych přidal něco k pšoukání a vyhazování nábojnic, tak mám v plánu zkusit Aguila Colibri 128 m/s, 20gr.

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 844

Příspěvek#19 » čtv 27. led 2022, 17:31

Tak mě šlo o to informovat o tomto konkrétním střelivu. které je inzerováno jako extrémně tiché (ve srovnání s běžnými subsoniky). O přesnosti mi nešlo, obě střílené pistole jsou nové a hlavně jsem je chtěl trochu zaběhnout. Na 10 m to lítá tám, kam chci.
Velké díry jsou z velké pistole, malé díry jsou z malé pistole. Vlevo dole mi to ulétlo a je vidět, že jsem se nechal unést minimálním zpětným rázem a prostě jsem to tam nasypal Maryša kafe, Není to nic k chlubení, TX22 beru jako fajn na plinking a podle toho to vypadá. Bude fajn pro manželku/dceru, protože děvčata nemají velkou radost, když to kope.
Na klasický terč jsem střílel další sérii z velké, malá odpočívala. Příště může zkusit i tu.

20220126_152114.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Poval
Příspěvky: 40

Příspěvek#20 » pon 7. úno 2022, 22:17

stip píše:Mě přijde, že ve všech vláknech o krátkých se stále dokola řeší jak moc to pšoukne s tlumičem, jak dobře to vyhazuje nábojnice, kolikrát za 200 000 výstřelů tomu praskne perko, jak to má očištěné otřepy kdesi v útrobách rámu a zcela se rezignovalo na to jak dobře to střílí - co se tím dá trefit. Už dlouho jsem neviděl, že by se někdo pochlubil s nějakou nástřelkou. Já stále považuju za zásadní hledisko jak dobře to ve své kategorii trefuje.


Ahoj,

nezalepenych je 5 ran strielanych na 15m, Taurus TX22 Competition s kolimatorom (viac info viz vlakno o TX22 na strelectvi.cz). Podla mna to pojde aj lepsie, len som holt slepy + lavy :lol: . Ludek z Leiko mal pri nastrele kolimatora na 20m v podstate jednu dieru. Dam vediet, ked dorazia aftermarket muska/hledi a vyskusam znova.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#21 » pát 1. dub 2022, 14:43

Našel někdo krytku závitu hlavně co pasuje na TX22? Fakt mě trochu naštvalo že k tomu nebyla.

Já zatim našel tohle:

https://www.armed.cz/krytka-zavitu-hlav ... tec-cerny/

Mimochodem, jde tam i krytka z Grand Power, kolega to měl na střelnici a má stejný rozměr závitu, i délka krytky ideální. No ale tu sem taky nenašel, jdu hledat dál. Fakt by k tomu sakra mohli dát aspoň plastovou.



Lukass_m
Příspěvky: 33

Příspěvek#22 » pát 1. dub 2022, 16:29

Tak zatím první tři kousky, ještě načernit, pak jich bude k dispozici vice
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



cema
Příspěvky: 51

Příspěvek#23 » pon 7. lis 2022, 21:45

Ahoj, rád bych se zeptal majitelů TX22 na kombinaci s tlumičem A-TEC WAVE (CARBON). Převyšuje tlumič záměrnou a je nutné vyměnit mířidla za jiné vyšší nebo jde normálně mířit přes původní? Díky.

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#24 » úte 8. lis 2022, 06:22

Není problém s původními.



cema
Příspěvky: 51

Příspěvek#25 » úte 8. lis 2022, 06:27

Super. Díky za info.



Poval
Příspěvky: 40

Příspěvek#26 » čtv 4. kvě 2023, 10:56

Lukass_m píše:Tak zatím první tři kousky, ještě načernit, pak jich bude k dispozici vice

Aj na TX22 Competition sedi tvoja krytka perfektne ;-).

IMG_2084.jpg


Moc dik…


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti