Beretta 70/71

Krátké zbraně .22LR


sharkcom
Příspěvky: 53

Příspěvek#1681 » pát 24. úno 2017, 15:21

Já jsem tam nějakou tu důlkovou korozi taky měl a je to ok. Po černění jsem setřel trochu rezavých teček... Nicméně trochu kyseliny fosforečné před černěním by ten problém odstranilo ( odrezovač, cola... )

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1682 » pát 24. úno 2017, 19:44

Tady je ta moja.. v Akci mazlíček za 5000Kč i s 500ks nábojů, jen střenky už jsem jí dal jiný.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Fals
Příspěvky: 7

Příspěvek#1683 » sob 25. úno 2017, 17:35

Moje dojmy z Beretty. Dnes padly další dvě krabičky nábojů a jsem nadšen. Beretta mi krásně sedne a je přesná, na 10 metrů se udržím v černém poli malorážkového terče. Velmi mě potěšila i spolehlivost, neměl jsem ani jednu závadu, všechno šlape jak má. Myslím, že jsem natrefil na pistoli, která je sice na povrchu dost odrbaná, ale uvnitř perfektní.

Akorát mám problém, že špatně vidím mířidla, jsem zvyklý na Glock a s tímhle se mi hodně špatně míří. Pokusím se je zvýraznit bílou modelářskou barvou.



LaRi
Příspěvky: 16

Příspěvek#1684 » ned 26. úno 2017, 20:24

Tak já tu mojí asi vezmu na milost. Skoro jsem byl rozhodnut, že už bude jenom do počtu. Ale trochu se laborovalo se zásobníky, trochu s nábojovou komorou, trochu s vytahovačem a dnes na střelnici dostala šanci. Zdá se že ji nepromarnila. Přebíjela a i soustřel je ucházející. Zatím tedy jen krabka SB, ale i s tím bývaly problémy. Tak z toho mám docela radost.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#1685 » ned 26. úno 2017, 23:31

Laborovalo s komorou??? To se dělá jak? ;)



Habua
Příspěvky: 4

Příspěvek#1686 » pon 27. úno 2017, 20:15

Ahoj,tak po vikendove navsteve strelnice mam potesujici zpravu.Vystrileno 200 naboju SB Standart a ani jeden problem.Takze v souhrnu: novy zadobnik,podlozka pod vratnou pruzinou zaveru a vylestena skluzavka hlavne.
S tim starym zasobnikem jsem s vyvodkama hodne laboroval,ale to bude jeste beh na dlouhou trat.Kazdopadne nyni uz s Berettkou naprosta spokojenost.
Diky za vase rady.
Lukas



misak75
Příspěvky: 3

Příspěvek#1687 » stř 1. bře 2017, 21:03

misak75 píše:Dobrý den sháním vodící tyčku vratné pružiny na Berettu m71 a nevím kde ji koupit? moje se trochu oštípla na tom širším koci a i když pistole funguje budu mít lepší pocit až bude všechno ok.předem díky za pomoc

Už je to OK nechal jsem si jí vyrobit 8-)



misak75
Příspěvky: 3

Příspěvek#1688 » stř 1. bře 2017, 21:05

McFly píše:Tady je ta moja.. v Akci mazlíček za 5000Kč i s 500ks nábojů, jen střenky už jsem jí dal jiný.

Tak to je ale velká fešanda 8-)



SlashKO
Příspěvky: 251
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1689 » stř 1. bře 2017, 21:14

McFly píše:Tady je ta moja.. v Akci mazlíček za 5000Kč i s 500ks nábojů, jen střenky už jsem jí dal jiný.


Kde je akce "Mazlíček"? :-)

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1690 » čtv 2. bře 2017, 05:00

Měl ji ZS, ale jen zkraje.... 5000Kč a v ceně pistolka + 500ks FIOCCHI 22 LR TT SPORT. Přes známého prodejce jsem si ji nechal stáhnout hned jak to šlo.
Ještě Ji sem tam v tom bundlu nabízí někdo..

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1691 » sob 4. bře 2017, 12:58

Otestována na střelnici, žere vše, bez zádržek a zachytává ve 100%. Na 25 se udržím v černém i se svejma rukama.



AgN75cZ
Příspěvky: 65

Příspěvek#1692 » sob 4. bře 2017, 17:23

Díky Milderede jsem vylepšil svou bertu o anatomické střenky v mahagonovém stylu. Pistole sedí o dost lépe v rukách.
:)
Obrázek

Odesláno z mého FRD-L09 pomocí Tapatalk



Jeff007
Příspěvky: 3

Příspěvek#1693 » sob 25. bře 2017, 18:02

Ahoj, všem. Před týdnem jsem se rovněž stal majitelem Beretty 71 a mé pocity jsou rozpačité. U nábojů Magtech jsem měl ze 100 ks cca 20 selhačů které vystřelily až po druhém natažení kohoutu. U Sellier Bellotů nebyl selhač žádný ale z 350 výstřelů mi v cca 30 případech zůstal závěr po výstřelu vzadu na záchytu závěru přestože byl v zásobníku další náboj(e). Netušíte prosím kde může být problém? Dále bych Vás chtěl poprosit o radu. Ve fóru se doporučuje dát na vratnou pružinu gumové těsnění/O kroužek. Můžete mi prosím někdo vyfotit jak konkrétně mám toto zbastlit ;) . Předem všem děkuji za rady.



franta73
Příspěvky: 29

Příspěvek#1694 » sob 25. bře 2017, 20:19

Foto je na straně č. 2 tohoto tématu.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#1695 » sob 25. bře 2017, 20:48

Neodpálení náboje napoprvé (pokud jej druhý pokud odpálí) prakticky jen dvě příčiny - buď jsou příliš tvrdé nábojnice, nebo je něco špatně s úderníkem (blbej tvar, slabá bicí pružina) - případně kombinace obojího. Musíš holt zkoušet a vysledovat zdroj problémů.
Pokud zůstává při střelbě závěr vzadu na záchytu i s plným zásobníkem, tak je s největší pravděpodobností slabá pružina tlačící záchyt dolů.
Tlumení rázu lze zhotovit fundovaně, tak jak je to na straně 2 (jak píše kolega), nebo zcela lemplácky (jako to mám já) prostým natažením O-kroužku vhodného průměru přímo na tyčku. Vysledoval jsem, že když tam mám jeden, tak se hodně rychle rozšlehá - když jsou dva za sebou, tak vydrží věčnost. O přesnou polohu si nemusíš dělat starost - ono si to najde svoji polohu samo. Vystříleno už minimálně tisíc nábojů s tímto vylepšením bez jediného problému.
Pokud by to nebylo k pochopení, tak můžu dát fotku až se dostanu k trezoru.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů