Beretta 70/71

Krátké zbraně .22LR


Bruno
Příspěvky: 373

Příspěvek#616 » pát 15. srp 2014, 06:33

Mě to tedy funguje normálně se se všemi náboji. (8).Zkusil jsi zásobníkem klepnout o ruku ? Než ho dáš do zbraně? Dělá se to,náboje se srovnají.Nevím jestli to víš.Zásobníkem klepneš o ruku podélnou stranou jak jsou zápalky.Klepnutím se to všechno porovná.Zkusit to můžeš.



Bruno
Příspěvky: 373

Příspěvek#617 » pát 15. srp 2014, 06:33

Mě to tedy funguje normálně se se všemi náboji. (8).Zkusil jsi zásobníkem klepnout o ruku ? Než ho dáš do zbraně? Dělá se to,náboje se srovnají.Nevím jestli to víš.Zásobníkem klepneš o ruku podélnou stranou jak jsou zápalky.Klepnutím se to všechno porovná.Zkusit to můžeš.



Milan100
Příspěvky: 423

Příspěvek#618 » pát 15. srp 2014, 07:08

Nevědel jsem to, vyzkouším, díky.



Milan100
Příspěvky: 423

Příspěvek#619 » ned 17. srp 2014, 18:48

Tak tím sklepnutím se srovnal pouze 8 náboj, ostatní zůstali nastejno. Na sucho po sklepnutí osmý náboj podala ale zasekl se 7, nebo dokonce i další. Částečně může být chyba i ve mě - razance přebití je nejlepší při střelbě, při sušení můžu dělat chyby. Ale protože se mi to nelíbilo tak jsem se pustil do úpravy podle příspěvku od kedlub ze str.23, konkrétně zaoblil hranu pod skluzavkou a mírně ubral výšku čelní hrany zásobníku. K tomu jsem ještě zmenšil "kloktání" neboli vůli vloženého zásobníku a vypiloval sedák v podavači zásobníku pro rantl prvního náboje. Náboje po napáskování vždycky otvorem v zásobníku trochu porovnávám, kontroluji ale myslím že to není už ani potřeba. No a na sucho mi přebije i vložených 9ks které se mě vejdou do zásobníku. Dnes jsem ji odzkoušel na střelnici a nebyl problém s různými počty vložených nábojů. Zkoušel jsem 3, 5, 8, 9, a prostě to chodí bez problémů. To jsem rád. Jen jednou jsem zaznamenal nedovřený závěr. Myslím že přidám na odporu pružiny. Střílel jsem jen standarty a přesto vložený gumový doraz na pružině vykazoval otlaky od závěru. Celkově spokojenost, ještě přidám zmíněný doraz ke zvýšení předpětí pružiny a nadělám gumy ala fylipt do foroty. A příště zkusím HV. Střílí se s ní parádně. Myslím že střilí kam mířím. Škoda že že nemířím na desítky :( . Na 25 metrů s oporou vše v černém, bez opory je to horší. Za to ale Berettka nemůže.



formic
Příspěvky: 10

Příspěvek#620 » stř 20. srp 2014, 09:58

Tak konečně otestováno - cca 300 ran.
Stříleno SB Standart + Club, Federal, Winchester a pouze jednou nepřebila tuším SB Standard, jinak vše bez problému, 7 i 8 nábojů v zásobníku taktéž.
Problém jsem měl pouze s cca 30 let starou municí Sellier Bellot (bílo červená krabička s nápisem "Antierosive"), bez namazání zůstávaly nábojnice po výstřelu v komoře.
Nevyhnul jsem se korekci hledí - pravda je, že jsem musel použít značné násilí (bankerai a velké kladivo), než se uvolnilo, ale výsledek je perfektní (pokud pominu chybu střelce :) )
Ještě mě čeká nějaká reflexní barva na mušku, na Spořilovské střelnici je přece jen osvětlení takové divné...
shrnuto - tuto zbraň mohu jen doporučit, za málo peněz opravdu hodně muziky



Jan Jeni
Příspěvky: 156

Příspěvek#621 » čtv 28. srp 2014, 16:26

zdravím borci koupil jsem Berettku není ošoupaná ,ale má mírné někde dolíčky od rzi máte to někdo také na zbrani??



Jan Jeni
Příspěvky: 156

Příspěvek#622 » čtv 28. srp 2014, 16:37

Borci prosím vás jaké střelivo střílet ,abych nemusel dělat nějaké upravy na zbrani a přitom to dobře lítalo díky za info ! :roll:



Bruno
Příspěvky: 373

Příspěvek#623 » čtv 28. srp 2014, 17:03

Já střílím Blazery,ale s kroužkem na dorazu.Jak se tady psalo.Jinak SB,bez kroužku.Na vzdálenost,kterou budeš z Berettky střílet,jsou dostatečně přesné.A cena je na dnešní dobu solidní.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#624 » čtv 28. srp 2014, 17:30

Pokud nechceš žádné úpravy, tak "klasické" střelivo - myšleno žádné HV. Čím slabší, tím víc šetříš pistolku.
Nicméně žádná úprava (myšleno ten gumový kroužek) není povinná úprava zbraně, slouží jen pro ty, kteří si chtějí životnost zbraně jen prodloužit. Ale o kolik výstřelů a jaká je životnost takové Berettky tu snad nikomu není známa. Nebo jo ? :D
Samozřejmě záleží na tom, jak moc se střílí těmi HV-čky a na dalších faktorech (např. čištění v průběhu střeleb, celkový počet vystřelených ran ....)
Co se týče přesnosti, neboj, zbraň je schopna střílet přesněji, než ten, kdo ji drží :lol: ale žádná terčovka to není.
Tady je moje fotečka ze střelnice. Střílel jsem na 25 metrů ve stoje bez opory, náboje Blazzer a to nejsem žádný mířenkář :lol: :
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Milan100
Příspěvky: 423

Příspěvek#625 » čtv 28. srp 2014, 17:31

Ne žádné dolíčky na zbrani nemám. Jen ji bylo potřeba pořádně vyčistit. SaB standart je použitelný bez úprav zbraně. Nevím jak to že máte možnost sehnat Blazery, u nás jen SB standart, club nebo HV. Ani na objednání nic jiného. Cestovat kvůli tomu zatím nehodlám, vystačím i se standarty.



Jan Jeni
Příspěvky: 156

Příspěvek#626 » čtv 28. srp 2014, 17:35

Moc krásný soustřel gratuluji jsi velmi dobrý střelec mě všechno lítá mírně v pravo pod černý :)



Milan100
Příspěvky: 423

Příspěvek#627 » čtv 28. srp 2014, 17:36

Hezký Georg, zřejmě dobré ruce. V neděli to zkusím taky jen nevím jestli to bude na chlubení.



Milan100
Příspěvky: 423

Příspěvek#628 » čtv 28. srp 2014, 18:03

Tak tohle je mé první střílení s Berettkou. Je to na 25 metrů ale nutno dodat že ty nejlepší zásahy byly v podřepu s opřenou zbraní o pult, ty horší ve stoje obouruč a pak i jednou rukou. Takže ve stoje bez opory je stále co zlepšovat. Ty záslepky na kartoně mimo terč nejsou moje zásahy, prostě jen "dojíždíme" použité terče i podkladové kartony.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#629 » čtv 28. srp 2014, 18:08

Jan Jeni píše:... mě všechno lítá mírně v pravo pod černý :)

Buď v klidu, mě dřív taky. Tak jsem v drážce poklepl hledí a teď je to lepší. Jinak jsem mířil na spodek (tzv. 6-tou hodinu) desítky - spodní hranu nejmenšího kruhu :D

Ikdyž některé moje příspěvky možná vypadají, že se chlubím, není to ten důvod. Dávám je sem veřejně proto, aby by bylo vidět, že něco jde :D

No vidíš, taky pěkný. Teď už se to bude jen zlepšovat ;)

Uživatelský avatar
Matt007
Příspěvky: 216

Příspěvek#630 » čtv 28. srp 2014, 19:37

to milan: ohledně Blazerů, já je bral v Munitopu, teď je myslím ani v nabídce nemají, ale zkus zavolat p. Jirušemu a třeba je bude schopen sehnat. Já už to nekupuju, už malorážku nestřílím tak nevím.
Munitop dělá rozvozy, tak pokud budou mít cestu někde blízko tvé domoviny, tak se určitě není problém domluvit. Pokud seženeš tak určitě vyzkoušej ty Blazery chodily z Berettky opravdu super.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů

cron