Beretta 70/71

Krátké zbraně .22LR


Caroprd111
Příspěvky: 313

Příspěvek#1291 » úte 26. dub 2016, 19:17

Taky jsem si to zvýrazňoval, zahloubení jsem nedělal, a byla to chyba, subjektivně to vypadá hůř a navíc se to docela ošoupalo...



peter ustinov
Příspěvky: 111

Příspěvek#1292 » úte 26. dub 2016, 19:28

tazi: skodaaaaa
kdyby nahodou, vem mi taky, nebo dej vedet
nejsem internetovy maniak, tak mi toho utika moc



tazi
Příspěvky: 142

Příspěvek#1293 » úte 26. dub 2016, 19:52

Já to taky chytil náhodou. A zrovna se to hodilo vyzvednout při cestě z LOSíku ;)

Zatím jsem neměl čas to pořádně otestovat. Ale k víkendu bych chtěl z toho upraveného dát aspoň 50 ran. Ale zdá se plně funkční. Za ty prachy to prostě stálo. Nemám doma nářadí, tak jsem s tím byl u bratra a strávili jsme úpravou asi hodinu. Druhý už by šel rychleji ;)

Uživatelský avatar
mar.tan
Příspěvky: 194

Příspěvek#1294 » úte 26. dub 2016, 20:15

Jen kápnul na odmaštěný povrch



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#1295 » stř 27. dub 2016, 09:19

tazi píše:JardaB: pokud myslíš jak se k ní dostat a koupit, tak mají skoro všichni prodejci. Jde jen o stav a cenu. Vozí se ve velkém hodně z Izraele. Pokud ji chceš vyzkoušet, hoď si do profilu lokalitu, odkud jsi a někdo tě určitě nechá vystřelit. Je ti na to i vlákno.


Jasne, koupit. Takze se to dovazi, jak jsem predpokladal a bude stacit poptavat u mistnich prodejcu, koukam, ze v nabidce maji neco jako vyber z vice kusu atd... Bylo mi divny, ze by to byla jen normalni tuzemska komise, kdo by se tak pekne hracky jen tak zbavoval ;-)



skelb
Příspěvky: 1

Příspěvek#1296 » stř 27. dub 2016, 16:11

Pánové, nemáte někdo po výměně střenek ty originální plastové ve slušném stavu? Právě jsem u Kentaura koupil pěkný kousek, ale bohužel s prasklou střenkou.



Čop
Příspěvky: 145

Příspěvek#1297 » stř 27. dub 2016, 16:51

Na hunting bazaru dneska jedny byly k mání



fallen77
Příspěvky: 18

Příspěvek#1298 » čtv 28. dub 2016, 17:56

Dobrý den pánové jsem tu nový tak vás zdravím. Po přečtení celého vlákna jsem také neodolal a v pondělí jsem zakoupil za 3900kč jeden kousek v prodejně kentaur na vyběr z asi 6 kousků . Vybral jsem kousek s načervenalím závěrem drážky v rámu jsou netknuté a na sucho podá všech 8 včera dostala technyčak tak jí v sobotu doufám ke své spokojenosti vyskouším a samozřejmně jsem ze silikonové hadičky nařezal doraz aby se mi nepotloukla :lol: :lol: jediné co bylo v dezolátním stavu byli střenky ale brusný papír 1000 a zelená pasta na hadrovém kotouči a jsou už zase ucházející
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#1299 » čtv 28. dub 2016, 18:36

Pekne, uz se tesim asi tak za mesic a neco ;-)



Reski
Příspěvky: 8

Příspěvek#1300 » čtv 28. dub 2016, 19:30

Tak jsem také rozšířil Vaše řady :-) svojí Barču jsem pořídil u pana Sýkory (ESAKO) v Dražkovicích. Dle značek rok 1968 - čili co jsem tak pročítal vlákno tak jsme tady asi jen dva s takovými babičkami :-D



milderede
Příspěvky: 27

Příspěvek#1301 » pát 29. dub 2016, 19:02

také jsem ji tam kupoval, cca před dvěma měsíci, r.v. 1981 :D



salamcz
Příspěvky: 48

Příspěvek#1302 » ned 1. kvě 2016, 19:02

Tak jsem nakonec pořídil tu vnitřní Dastu 211 a mzsím říct, že se v ní Berettka nosí docela dobře. Dávám ji někam na pozici 5 hodiny a nujak nezavazí. Díky za tip.



Dexter02
Příspěvky: 54

Příspěvek#1303 » pon 2. kvě 2016, 18:27

Tak sem se stal tez clenem klubu ;)

Vcera sem chtel Betty celou poradne vycistit, tak sem ji podle videa na YT zkousel rozebrat a potkal sem se s par problemy.

Cep vytahovace na zaveru, cep zachytu kohoutu a cep kohoutu - nedostal sem je ven i kdyz sem se statecne snazil.
Vypoustec zasobniku - tez sem ho neuvolnil/nevysrouboval.

Vse problemove sem potrel Rohnson Multi-lube, nechal hodku pusobit a zkusil znova. Ani se to nehlo, a to s tim Ronsonem mam jen ty nejlepsi zkusenosti pri uvolnovani zatuhlych cepu, sroubu atd.

Neporadi nekdo nejaky figl jak na to ?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
RomanB74
Příspěvky: 390

Příspěvek#1304 » pát 6. kvě 2016, 13:44

> Dexter02: Ahoj, čep vytahovače (díl 6 dle rozkresu v manuálu) na zavěru se nejlépe vytlačí (vyťuká) tyčkou D3mm (používám trhací nýt s obroušeným hrotem do rovna). Vyklepávat z vnitřní strany ven (pokud si pamatuji). Při vysunutí asi 3-5mm doporučuji přidržet vytahovač, nebo jej fixovat gumičkou ať nemusíš hledat odskočený vytahovač a pružinku (přidržet je rychlejší a jednodušší - s trochou cviku).
Trochu mne mate vypouštěč zásobníku neb já mám verzi závitovou s drážkou. Když sundáš střenky, nedostaneš se k nějaké technologické drážce z druhé strany záchytu (za střenkou)?
Ty ostatní čepy je stejná písnička. Šrouby se prostě musí povolit, čepy vytlačit (vyťukat).

Uživatelský avatar
trtilek
Příspěvky: 20

Příspěvek#1305 » pát 6. kvě 2016, 20:31

vypoustec zasobniku ma z boku diru durch na hrebik nebo slabej imbus a vysroubovat :-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 311_Mart a 10 hostů