Beretta 70/71

Krátké zbraně .22LR
Uživatelský avatar
RomanB74
Příspěvky: 390

Příspěvek#1531 » pát 23. zář 2016, 13:29

Co si tak pamatuju, tak ty vytahovače jsme tady řešili asi před rokem. Většina Berett 71, které se tady prodávají (po obchodech), řekl bych že prošla nějakou zběžnou repasí před vyřazením a byly u nich masově měněné právě ty vytahovače. Nevím to jistě, je to jen moje dedukce kdy jsem po pár výstřelech přišel na to, že mi vytahovač deformuje komoru, protože vůbec nebyl "spasovaný". Po jemném upravení už funguje jak má. A bylo zcela evidentní, že byl ve zbrani nově, neb na komoře nebyla jediná známka otlaku - co poukazuje, že od výměny vytahovače nikdo se zbraní nestřílel. BTW, co jsem viděl fotky našich Berettek, většina má ty "mírně do hněda" černěné vytahovače, které při zavřeném závěru vyčnívají mimo povrch závěru protože se opírají o zmiňované vybrání nábojové komory.
Ta diskuze byla kdesi u strany 55-56, myslím že to řešilo více lidí.
Nicméně, jednoznačně se zaměřit na vytahovač.

Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 66

Příspěvek#1532 » pát 23. zář 2016, 13:42

Nameril jsem a nafotil co slo, bohuzel lepe to ted nevyfotim, mam vybity fotak.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
bartur
Příspěvky: 80

Příspěvek#1533 » pát 23. zář 2016, 14:13

Takhle mi drží na mojí Berettce.
Jen jsem vytahovač upravil, aby sedl do vybrání nábojové komory.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
RomanB74
Příspěvky: 390

Příspěvek#1534 » pát 23. zář 2016, 14:20

V Neděli rozeberu svou a nafotím, tohle mi nedá spát. Za dobu používání mám rovných 0.00 závad (zádržek, nevyhozených nábojnic atd.) způsobených zbraní. Z hlavy ty rozměry samozřejmě nedám, už je to přes rok, co jsem to oměřoval a zcela nezodpovědně jsem si neprovedl zápis :roll:

Uživatelský avatar
bartur
Příspěvky: 80

Příspěvek#1535 » pát 23. zář 2016, 14:29

Pepino,připadá mi,že máš velkou mezeru mezi vytahovačem a plochou kde dosedá dno náboje.

Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 66

Příspěvek#1536 » pát 23. zář 2016, 14:32

Jj vypada to tak, protoze vytahovac naboj za dno vubec nedrzi jak je videt na te treti fotce. Co s tim? K prodejci ze chci jiny vytahovac?

Odesláno z mého GT-I9195I

Uživatelský avatar
bartur
Příspěvky: 80

Příspěvek#1537 » pát 23. zář 2016, 14:51

Nedosedá málo ten vytahovač v tom vybrání v závěru.

Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 66

Příspěvek#1538 » pát 23. zář 2016, 15:05

Prijde mi ze doleha dobre, je soumerne se zaverem kdyz je zaver vzadu, pruzinka neklade nejaky extra odpor, hybe se plynule bez drhnuti, jen mi prijde ze je vytahovac delsi nez mma byt.... Jak vam sedi v zadni casti? je tam mezera jako u me?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
bartur
Příspěvky: 80

Příspěvek#1539 » pát 23. zář 2016, 15:24

Nevím jestli je co poznat.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 66

Příspěvek#1540 » pát 23. zář 2016, 18:24

Pri pohledu z boku mi prijde ze mas vytahovac o malinko vice vzadu.

Odesláno z mého GT-I9195I

Uživatelský avatar
bartur
Příspěvky: 80

Příspěvek#1541 » pát 23. zář 2016, 19:26

Taky se mi zdá.

Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 66

Příspěvek#1542 » pát 23. zář 2016, 19:28

Ale s tim tezko pohnu. Takze me nejspis po nedeli ceka cesta za prodejcem s reklamaci. To je radosti. Z berettky nepadla jeste ani rana a uz je problem.

Odesláno z mého GT-I9195I



spachal
Příspěvky: 4

Příspěvek#1543 » sob 24. zář 2016, 14:33

Zdravim, takze se hlasim jako dalsi do klubu :], sice na me skocil nejaky moribundus, takze zastrilet jsem berettu jeste nebyl, ale je doma, vcetne vyrizene byrokracie .. Vybral jsem zbran spise nosenou, nez strilenou, snad vse bude licovat tak, jak ma.
Je to nahrada za Walther P22 s prasklou hlavni, ten mi uz nesmi do ruky. Zbran je to sice pekna, dobre padne do ruky, s prodlouzenou hlavni fajn na terce, ALE: pouzit na zaver hitlermetal a jeste jej zeslabit vyvrtem na musku je udesny napad, odskakalo to nastesti jen rozseknute oboci .. Kdybyste o P22 nekdo uvazoval, RUCE OD NI PRYC, NEBRAT ANI ZADARMO!!

Posilam par fotek, kvalita obcas nic moc - foceno mobilem, ale mrknete na to, zda je vse v poradku. Podle stravu napriklad skluzavky bych rekl, ze se zbrani nikdo moc nestrilel, je z roku '80.

Po temer kompletni rozborce a vycisteni vylezl z leve strany odrbany zaver, nebylo to pri nakupu moc videt, ale prinejhorsim zkusim cerneni. Zajimavosti je, ze zbran byla plna zluteho pylu, netusim, jak se tam dostal, ale bylo to vsude ;]. Duralovy ram je neposkozeny, hlaven licuje jak ma, s minimalni vuli. Zaver jsem nerozebiral, pouze promazal, udernik se pohybuje bez problemu, vytahovac take v pohode, hilznu udrzi bez problemu, pohybove v poradku. Tak snad bude beretta delat jen radost :]

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 66

Příspěvek#1544 » sob 24. zář 2016, 17:08

S tim waltherem je to masakr. Tohle jsem u 22 snad jeste nevidel. Jinak moje berettka bud zacina dostavat rozum, nebo si to nedokazu vysvetlit. Skolnaky stale nevyhazuje, fiocchi vyhodi tak 1-2 z 8 a s&b standard vyhodi 6-7 z 8. Nedokazu si to vysvetlit. Kdyz byla cerstve vycistrna tak nevyhodila ani jeden (zkouseno se skolnaky, s&b i fiocchi)

Odesláno z mého GT-I9195I



daroshcz
Příspěvky: 4

Příspěvek#1545 » sob 24. zář 2016, 19:17

Obrázek

Tak se taky musím pochlubit s Berettkou. Je to nádherná pistole a zatim žádná závada a to jsem dostal od kamaráda nějaký mix starých nábojů.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti