Beretta 70/71

Krátké zbraně .22LR
Uživatelský avatar
TREW
Příspěvky: 170

Příspěvek#46 » úte 8. bře 2011, 23:02

To Patrik: Pěkný fotky, mají někde u nás takový výběr? Některé kousky vypadají jako naprosto nepoužité uloženky. Já zrovna hledám jeden kousek a rád bych dobře vybral. Díky i ostatním za dobrý TIP :)

Uživatelský avatar
TREW
Příspěvky: 170

Příspěvek#47 » úte 8. bře 2011, 23:17

K těm podložkám, o kterých jste mluvili, bych dodal, že možná by nebyl špatný kroužek ze silikonu nebo podobného materiálu. Mám kevina v ráži 9mm Makarov a v rámu jsou dva bíle špunty, které plní funkci zmírnění dorazu a počítám, že budou ze silikonu. Určitě by takový kroužek měl větší životnost a když to utlumí 9 Makarov, tak 22lr by mohlo taky.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#48 » úte 8. bře 2011, 23:23

Byly to kousky z jednoho velkoobchodu a snad je bral všechny jeden prodejce, musel bych se zeptat kam šly. Já jen renovoval ;) .

Uživatelský avatar
TREW
Příspěvky: 170

Příspěvek#49 » úte 8. bře 2011, 23:27

Aha. Renovoval znamená nový brynýr?

Uživatelský avatar
TREW
Příspěvky: 170

Příspěvek#50 » úte 8. bře 2011, 23:40

Každopádně, kdyby byla informace kam šly a případné názor člověka, který je měl v ruce (renovoval) ;), že byly v solidním stavu, tak bych byl rád. Díky



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#51 » úte 8. bře 2011, 23:57

Zkusím zjistit. Jo, černila se hlaveň a závěr, jinak v dobrém stavu, střílel jsem ze všech.



Bruno
Příspěvky: 373

Příspěvek#52 » stř 9. bře 2011, 17:41

Ahoj jsem tady nový.Berretu 71 jsem si koupil minulý týden.To s tou gumičkou na vodící tyčce je zajímavé.Hned jsem tam dal " O " kroůžek.
Chci se zeptat.Mělo by to stejný efekt u Margolíny ? Jde mi o střílení náboji Blazer.Četl jsem,že Blazery jsou také HV.
Díky za odpověď.

Uživatelský avatar
Kurt
Příspěvky: 222

Příspěvek#53 » stř 9. bře 2011, 20:03

TREW píše:To Patrik: Pěkný fotky, mají někde u nás takový výběr? Díky i ostatním za dobrý TIP :)

Já tam osobně nebyl, ale co vím, tak větší množství by jich měli mít v Multiagru.

Uživatelský avatar
TREW
Příspěvky: 170

Příspěvek#54 » stř 9. bře 2011, 20:49

Díky za TIP, na Multiagro jsem koukal, myslím, že jich mají opravdu hodně, ale slyšel jsem, že u nich není moc času na jednotlivé nákupy a žádná možnost výběru. Údajně přinesou kus a ber nebo nechej být. I ve Střelecké revue psal, pravděpodobně majitel, že podnikají ve velkém a nemají čas zabývat se jednotlivými zákazníky a pořádat "exkurze" a to mi trochu vadí. Mám rozjednaný nákup se soukromou osobou, poslal mi fotky, Beretta nevypadá špatně, za stejnou cenu jako Multiagro dává k pistoli ještě i druhý zásobník a bude možnost si ji i vyzkoušet u nich na střelnici, tak jsem na 99% rozhodnutý, ale je zdaleka, tak musím naplánovat cestu k příbuzným a nějak spojit příjemné z užitečným :) Kdyby ale někde měli více kusů a čas vybrat si, nejlépe minimálně střílenou uloženku, tak bych asi zásobník oželel, ale to asi nikde neseženu, takže počítám, že na Velikonoce bude "Berettka" doma :)



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#55 » stř 9. bře 2011, 21:52

Trew: dnes jsem se tam nedovolal.
Bruno: Blazer vyrábí i normální malorážkové náboje, pokud to jsou HV tak na krabičce musí být napsáno HV nebo HIGH VELOCITY.



pepino1958
Příspěvky: 5

Příspěvek#56 » ned 13. bře 2011, 19:39

Ahoj všichni, tak už ji mám také - a hned nový kabátek :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
TREW
Příspěvky: 170

Příspěvek#57 » ned 13. bře 2011, 21:25

Gratuluji, pěkný kousek ;) Jaké jsou první dojmy a zkušenosti? Kde jsi koupil a byl i druhý zásobník?



pepino1958
Příspěvky: 5

Příspěvek#58 » pon 14. bře 2011, 11:30

Koupil jsem ji na inzerát s jedním zásobníkem. Hned jsem objednal střenky u Klinského, druhý den byly doma. Ale co je ostuda, mám ji týden a ještě jsem se nedostal na střelnici, nebyl čas. Už se na to klepu...snad tento týden.



Bruno
Příspěvky: 373

Příspěvek#59 » úte 15. bře 2011, 13:51

Ahoj,tak já jsem si už z Berettky pěkně zastřílel.Zkoušel jsem náboje Geco,SB-Standard a Blazery.Geca jsou jemné vhodné na rychlopalbu.Standardy a Blazery jsou ostřejší.
Srřílel jsem na 15 metrů - zelený terč.Když jsem se soustředil,tak bylo všechno v desítkách.Blazery měly lepší soustřel než Standardy.Asi 5 cm.To je ale rukama.Myslím že s oporou by soustřel byl ještě lepší.To jsem ale nezkoušel.Není to pro mě důležité.Vím že to není žádná terčovnice.
Celkem jsem vystřílel kolem 130ti nábojů.Absolutní spolehlivost.Žádné selhání.
Závěrem chci dodat,že jsem se rozhodl používat hlavně Blazery,a časem, tréninkem se mi soustřel zlepší.Je to bezva spolehlivá pistole.Mohu ji každému vřele dopručit.

Uživatelský avatar
TREW
Příspěvky: 170

Příspěvek#60 » ned 20. bře 2011, 01:41

To fylipt: Tak jak dopadnul o-kroužek, byla pozitivní zkušenost a jaký jsi vybral rozměr :?: Já už mám nákupko a o Velikonoce si pro Beretku jedu, tak jestli je to přínos, tak bych to vzal rovnou přes kovomat :P

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů