Colt - Walter .22 LR

Krátké zbraně .22LR
Uživatelský avatar
Old Death
Příspěvky: 79

Příspěvek#1 » stř 11. led 2012, 16:53

Tak jsem si udělal radost.
Old Death
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



ludek26
Příspěvky: 64

Příspěvek#2 » ned 8. dub 2012, 19:56

pekna kocicka
jak se sni strili
tvoje zkusenosti

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#3 » pát 28. zář 2012, 20:50

Dobrý den, rád bych se majitelů této zbraně zeptal, jak jsou s ní spokojeni? Plánuju ji jako svoji první a na dlouho jedinnou pistoli. A ještě jeden dotaz bych měl, model Rail Gun a Gold Cup se od sebe liší jen jinými mířidly a přítomností railu? Díky za Vaše odpověďi.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#4 » ned 17. úno 2013, 10:24

Tak už je doma, Walther Colt 1911 Gold Cup 22. LR.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 420

Příspěvek#5 » pon 18. úno 2013, 10:00

tslaby: No, co očekávat, závěr je zinkoslitina jako u všech takovýchto kopií služebních zbraní v .22LR, jinak by byl strašně těžký na daný náboj a byly by problémy s přebíjením, může tedy očekávat, že dříve nebo později prdne jako u Waltherů P22, které jsou očividně nejrozšířenější http://goo.gl/vva4R

Uživatelský avatar
ataman
Příspěvky: 29

Příspěvek#6 » úte 19. úno 2013, 15:51

Artifex: Nic proti Tobě osobně, ale jen pro zajímavost, ty tuhle zbraň máš, že ji kritizuješ? Řekl bych, že ne, a promiň řeknu to na pnou hubu, jen blbě přemoudřele kecáš. Než něco začneš plácat, tak si to napřed ověř. Začínám být docela alergický na tuhle snad jen českou vlastnost kritizovat něco, o čem nevím vůbec nic, nikdy jsem to pořádně neviděl, nic jsem o tom nečetl, ale rozumím tomu ze všech nejlíp. Kdybys tuhle zbraň měl, nebo si o ní aspoň něco přečetl, tak bys věděl, že je závěr z vysokopevnostní slitiny hliníku, vyztužený na exponvaných místech ocelí. Mimochodem, firma Colt by nedovolila dát jen tak svou značku na něco, čemu by sama nevěřila a Walther Colt 1911 je vyráběn na základě licence od Coltu, a je vyráběn v Německu přímo ve firmě Walther. A ano Walther P22 měl na počátku možná své mouchy, ale přesto je jednou z nejmasověji vyráběných a prodávaných pistolových malorážek. Její popularita přiměla firmu Walther k tomu, aby na trh uvedla obdobnou zbraň s ocelovým závěrem v ráži 9mm Browning pod značkou PK380, a i tahle zbraň vypadá, že bude úspěšná. Tvoje argumentace na základě několika obrázků je ubohost, to může stejným způsobem argumentovat že je Glock plastová sr...(https://www.google.cz/search?um=1&hl=cs ... AAkhASGHbs)
tslaby: Blahopřeju k novému mazlíkovi, myslím, že sis vybral dobře a budeš spokojený

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#7 » úte 19. úno 2013, 17:22

Artiflex: Beru vaši kritiku Waltra, každý má právo na svůj názor. Sice mezi střelci nejsem dlouho ale konkrétně o téhle zbrani jsem toho přečetl hodně a nikde jsem nenašel informaci že by nějak hromadně praskali rámy. Samozřejmě že stát se to může, ale stejně tak se to může stát u kterékoliv jiné zbraně.

ataman: Děkuju, malorážku jsem si vybíral skoro půl roku a o Waltrovi jsem našel vždycky jenom pozitivní dojmy. Škoda že jsem ještě neměl možnost ji vyzkoušet ale věřím že mi bude sloužit dlouho.

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » úte 19. úno 2013, 19:08

Gratuluju ke koupi, ať dobře slouží.
Tak potom dej vědět, jak spolehlivě funguje. Měl jsem možnost si s touhle napodobeninou 1911 zastřílet a vůbec mě nenadchla. Jednak mě nepřesvědčilo zpracování ale hlavně se mi nepodařilo vystřelit víc, než tři rány za sebou. Pořád se zasekávala. Nicméně když ji vzal do ruky majitel, sypal jeden zásobník za druhým bez poruchy. Střelivo American Eagle.
Tohle se mi s ŽÁDNOU jinou zbraní nestalo.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#9 » úte 19. úno 2013, 20:10

Děkuji, na pár fórech jsem se dočetl, že tato nespolehlivá funkce při přebíjení je způsobena špatným úchopem při použití HV střeliva.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#10 » pon 18. bře 2013, 18:23

Takhle nějak si představuju .22/1911

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#11 » pon 20. kvě 2013, 18:03

Tak dneska konečně po dlouhém několikaměsíčním čekání jsem byl Waltra vyzkoušet na střelnici, dal jsem s ním prvních 100 ran a jsem velmi spokojený. Spolehlivost byla téměř stoprocentní, jen asi dvakrát se stalo, že při natahování závěru se trochu vzpříčil první náboj, ale stačilo se závěru dotknout a ten se dovřel. K přesnosti se raději nechci vyjadřovat, protože u ní jednoznačně zklamal článek mezi zbraní a zemí :lol: , ale většina zásahů se na 15 metrů vešla do černého. Jsem naprosto spokojen s koupí, určitě jsem neprohloupil, i když je strašně brzo na to tohle říkat.



peter ustinov
Příspěvky: 111

Příspěvek#12 » ned 27. říj 2013, 07:32

dobry den, rad bych si udella na Vanoce radost necim podobnym
klasicky colt je pro me tezkopadny a tohle by mozna mohlo byt to prave
na netu jsme zatim nasel jenom tohle http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/67 ... 1911-22lr/

neni spatna cena a vizalne se mi zamlouva

mohl by mi dat nekdo par rad ke coltu(waltherovi)?
dekuji

moje zkusenosti s .22 jsou zatim jenom s berettou 71, jinak klasicke variace na CZ75 a 82, a plastove Glocky (ty se mi zamlouvaji, podle me maji jenom jednu velkou nevyhodu a to je cena, muj strop je nekde u 5 000 :( )

Uživatelský avatar
vovec
Příspěvky: 109

Příspěvek#13 » úte 29. říj 2013, 12:43

No Walther Colt .22 jsem měl v ruce asi 3x, tu základní verzi Colt Government a musím říct, že za tu cenu, je to velmi příjemné stříleníčko... Prostě .22 ale ve zbrani v rozměru plnotučné ... je příjemně těžký a za tu chvilku co sem ho měl v ruce nebyl žádný problém typu nepřebití náboje nebo nevyhození nábojnice... ale to nelze tak úplně z tohoto posoudit. Přesnost o štych slabší ve srovnání např. s Buckmarkem, ale to je i o délce hlavně a mířidlech.

Abych to shrnul :-) do vánoc ho kupuju, nejspíš ve verzi Rail Gun ;-) Jediný co mě štve, že v základu dávaj jen 1 zásobník, nicméně další jsou kolem 650,- tuším, takže žádný velký problém.

Edit: Sorry přehlíd jsem ten finanční strop... no Walther Colty jsou nové kolem 9500,- ale ono levnější novou zbraň asi moc neseženeš... Pak leda komise.



peter ustinov
Příspěvky: 111

Příspěvek#14 » úte 29. říj 2013, 13:19

vovec píše:...
Edit: Sorry přehlíd jsem ten finanční strop... no Walther Colty jsou nové kolem 9500,- ale ono levnější novou zbraň asi moc neseženeš... Pak leda komise.

komise mi neva, je sice tezsi najit pekny kousek, ale zase mas infood majitele, co a jak
par zbrani uz jsme mel z komice v ruce, aktualen mam doma berettku a spokojenost je



The jaykey
Příspěvky: 1

Příspěvek#15 » pát 23. pro 2016, 12:31

Zdravim lidi, uvažuji o koupi Waltheru Colt .22 LR. Ale rád bych si ji vyzkoušel, vystřelil si z ní. Byl by zde někdo ochotný se sejít a pujčit mi ji na zkoušku? Jsem z jižních Čech.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů