ČZ TT22 ocelový rám, ráže .22 LR

Krátké zbraně .22LR


franko
Příspěvky: 12

Příspěvek#1 » úte 16. úno 2016, 20:39

Máte někdo jak se vám z ni střílí máte závady nebo zadržky .
Vzhledově to vypada jako ostatni CZ je to hodně podobné rozborka a funkce



hackerjack
Příspěvky: 357

Příspěvek#2 » stř 16. bře 2016, 14:15

V Lounech u zbranenaobjednavku by ji právě v těchto dnech měli mít k prohlédnutí, ale fakt je, že to je docela tajemná pistole a že se o ní najde velmi málo informací. Vypadá dobře, snad až na ten hliníkový závěr.



hackerjack
Příspěvky: 357

Příspěvek#3 » pát 12. srp 2016, 12:11

Na Luvo stránkách se objevila zřejmě novější varianta: http://www.luvo.cz/products/pistols/cz-22.html
Ve srovnání s tím, co nabízí zbranenaobjednavku je to evidentně jiná zbraň, hádám, že plasťák. Ale pořád prakticky žádné informace a jen mizerná malá fotografie. Nevíte někdo něco víc?

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 788

Příspěvek#4 » úte 20. pro 2022, 06:53

Zkusím exhumovat téma... Nemáte někdo prosím zkušenosti s touto zbraní?



stip
Příspěvky: 290

Příspěvek#5 » čtv 22. pro 2022, 12:29

Tak to je pro mě novinka. Příjde mi zajímavé, že to je uzamčtený závěr v ráži .22LR. To jsem nikde jinde u nás neviděl. Má někdo nějakou myšlenku k čemu je to dobré? Navíc jestli to má hliníkový závěr, tak se ty ocelové ozuby na hlavni uzamykají do hliníkové slitiny závěru. Předpokládám, že to bude sedmičkový dural s pořádnou tepelnou úpravou a tvrdým eloxem ... ale stejně. A kdyby na to chtěl někdo tlumič, tak by si asi musel nechat vyrobit delší hlaveň bez ozubů a vytvořit si tak neuzamčený malorážkový adaptér na uzamčenou malorážkovou pistoli :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů