cvičné náboje (sušilky)

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#16 » ned 25. zář 2016, 13:54

Super, diky! Napisu mu.



glock69
Příspěvky: 184

Příspěvek#17 » ned 25. zář 2016, 16:29

Nevíte někdo o někom, kdo dělá funkční sušilky do brokovnice?

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#18 » pát 7. říj 2016, 19:50

Pan Václac pořád nekomunikuje :(



Irish_terrier
Příspěvky: 91

Příspěvek#19 » sob 8. říj 2016, 09:07

Zatím asi neodpověděl nikomu. Já objednával 10. září ...



klikis
Příspěvky: 29

Příspěvek#20 » sob 8. říj 2016, 11:36

Jojo, také jsem to zkoušel a zatím nic. Dokonce pro jistotu ze dvou mailů, z gmailu to občas seznam hází do spamu ...

Nakonec jsem nevydržel a zkusil toho pána, co má inzerát na bazaru hunting-shop.cz (odkaz na předcházející straně). Komunikace už proběhla, počítám, že příští týden by mohly dorazit.

Na shopech se teď často objevují plastové sušilky, nemáte s nimi někdo zkušenosti? Jako velkou výhodu bych viděl v tom, že jsou na první pohled rozeznatelné od ostrých.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#21 » sob 8. říj 2016, 11:44

Plasty toho moc nevydrží. Pro účely nácviku a zkoušek používám hliníkové cvičné náboje s mosazným jádrem místo zápalky. Zatím nejosvědčenější. Nemá se co zarazit do nábojnice postupným natahováním zbraně a klepáním náboje do skluzavky. Nejlevnější ovšem nejsou. Zato skoro věčné.



Vici
Příspěvky: 40

Příspěvek#22 » sob 8. říj 2016, 19:47

Plastové sušilky vydrží jenom pár desítek použití. Velmi brzy se v nich vyklepe dolík a rychle se jim olámou okraje, takže pak je vytahovač nemá za co chytit. Je to opravdu jenom nouzovka než se podaří sehnat kovové sušilky.
Od "pana Václava" jsem taky sušilky kupoval, ozval se mi asi po měsíci a sušilky poslal po dalším měsíci. Jezdí prý často na služebky. Nicméně jeho sušilky jsou snad nezničitelné, za mě naprostá spokojenost.



horazl
Příspěvky: 42

Příspěvek#23 » sob 8. říj 2016, 19:57

Nechavam ted testovat prvni verzi susilky s ABS strelou v mosazne nabojnici misto zapalky pryz, v razi 9mm Luger. Pokud se osvedci tak budou k dispozici. Jestli je tu nekdo ze Zlina a chtel by testovat at se mi ozve formou PM.

Odesláno z mého PLK-L01 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#24 » sob 8. říj 2016, 20:19

S cvičnýma od Tuzy někdo zkušenost nemá?
http://www.lovecke-zbrane.eu/prislusens ... 357-mag-1/
http://www.lovecke-zbrane.eu/prislusens ... g-38-spec/
Ale cena je někde jinde, jak od p. Václava



klikis
Příspěvky: 29

Příspěvek#25 » ned 9. říj 2016, 07:13

Ty hliníkové jsem v reálu již viděl, nevím, jestli přímo tyto, ale prošly rukama spousty uchazečů o ZP a ještě spoustou projdou. Podle toho, jak byly ty hliníkáče ojeté, jsem usuzoval, že z těch plastových to nemůže dlouhodobě vydržet snad žádný. Minimálně od vytahovače budou za chvíli dost odrbané.

Při koupi 4 - 5 ks na ceně zas tak tolik nezáleží a ty z odkazu od Antonyho vypadají dobře. Je to první eshop, kde jsem na ně narazil, většinou jsem viděl buď ty celé polymerové, nebo ty plastové s pérkem pod zápalkou.

Uvidím, jak na tom budou ty "přebíjené", jestli bude střela zalézat, půjdou na přívěsky ...

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#26 » ned 9. říj 2016, 08:06

... aby strela nezaliezala, dá sa pod ňu drevený špalíček! :lol:

Uživatelský avatar
JakubCh
Příspěvky: 236
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#27 » ned 9. říj 2016, 17:46

Jak řešíte na doma vyrobených sušilkách "zápalku"? Nalepit nějakou gumu? Nebo jsem četl, že nechat původní vystřelenou zápalku?

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#28 » ned 9. říj 2016, 21:23

http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/20 ... mag-12-70/
tohle nevypadá špatně. Cena dobrá, mosaz a guma.... asi vyzkouším



klikis
Příspěvky: 29

Příspěvek#29 » stř 12. říj 2016, 06:38

Včera mi dorazily ty sušilky z odkazu výše (naposledy Antony30011). Vypadají kvalitně, místo zápalky je vlepená guma. Zkoušel jsem jí lehce nehtem vydrápnout a celkem drží. Střely zdá se také, zkoušel jsem s jednou klepat o stůl a nezalezla. Pán byl stručný, rychlý, spolehlivý. Dorazilo to přilepené na kartónku v bublinkové obálce, nebylo tedy poznat, co je uvnitř. Šlo to jako doporučené psaní, přišel i odkaz na sledování zásilky.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#30 » stř 12. říj 2016, 07:34

Taky je mam objednany a cekam na balicek

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů