střelivo vlašim



kasrman
Příspěvky: 188

Příspěvek#1 » ned 26. srp 2012, 20:24

mám takový dotaz.pokud si koupím střelivo přímo ve vlašimi,bude levnější než v obchodě?



Vaki
Příspěvky: 165
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » ned 26. srp 2012, 20:48

Nemusí být, obchod může mít vzhledem k velkoobchodním slevám mnohem výhodnější ceny. Před časem jsem zjišťoval zda by se mi z Prahy vyplatilo při cestě do J. Hradce zajet do Valšimi a tehdy by úspora na 300 kouscích nepokryla ani naftu na tu zajížďku. (cenový rozdíl byl v řádu desetníků). Pokud se situace nějak zásadně nezměnila, budou mít velkoodběratelé pravděpodobně lepší cenu. Před srazem jsem kupoval nějaké poslední zásoby v J.Hradci a překvapili mě s cenou 4.60 kterou považuju za příjemnou.

Samozřejmě pokud jedeš přes Vlašim kvůli nečemu jinému pak zastávka v prodejně není na škodu.



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#3 » ned 26. srp 2012, 20:49

Když koupíš kamion... ;-) :-D



Alcatraz
Příspěvky: 405

Příspěvek#4 » pon 27. srp 2012, 14:59

navic velkoobchodnici se tomu sami brani. Kvuli udrzeni dobrych vztahu s obchodniky neprodavaji verejnosti pod doporucenou cenou, takze kolikrat sezenu neco levneji ve vybranem obchode nez u jedineho dovozce od ktereho to ten obchudek samozrejme bere. Vlasimky ted u nas stoji kolem 4.70, to jeste neni tak spatna cena, akorat mi ty naboje pekne spini zbran.



mar00
Příspěvky: 101

Příspěvek#5 » čtv 30. srp 2012, 11:50

Asi před půl rokem jsem se u nich ptal na možnost objemových slev a slevu nabízeli až od 10.000 ks (9mm Luger) a i po slevě nebyla cena lepší než běžná cena u Brymové.



kasrman
Příspěvky: 188

Příspěvek#6 » pát 31. srp 2012, 18:48

co je na těch nábojích špatnýho,že špiní hlaven?já myslel,že jsou to dobrý náboje

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů