.22 LR



mph1
Příspěvky: 41

Příspěvek#61 » úte 9. úno 2016, 11:57

Thunderbolty pouzivam v Berette 71 a ve Walther P22Q, vystrelil jsem asi 300 ran.
Spolehlive stelivo, se selhacem jsem se nesetkal, dobra cena a dostupnost (PHA).
Ale CCI Blazer jsou preci jen lepsi - prijde mi, ze Thunderbolty vic kouri. Jsou ted u mne momentalne zalozni ;-)
Z dalsich nedoporucuji Winchester Wildcat (min. 5 selhacu/100 ran, vystrileno 400 ks, snad uz se jich priste na strelnici definitivne zbavim), Winchester SuperX funguji dobre (50 ran), Federal Champion mi nepretahnou zaver u Walthera, ale v Berette funguji dobre (100 ks). S&B jsem zkusil (50 ks), ale opravdu dost spini zbran, takze nekupuji.



Pupak
Příspěvky: 318

Příspěvek#62 » úte 9. úno 2016, 15:28

K Winchester Wildcat, 5% selhačů ještě jde, já s nima udělal z šestirannýho revolveru prakticky pětirannej, takže to bylo možná i 15 ze sta - šmejd, nebrat. Ze zmíněné ZKM456 to lítalo na všechny strany, pro střelbu s optikou nepoužitelný. Dávám do ní zelený Eley Sport a chodí pěkně.



relaxos
Příspěvky: 24

Příspěvek#63 » pát 25. bře 2016, 11:58

Chtěl bych se zeptat zkušených střelců na náboje 22 lr Blazer. Hodně si je střelci i tady na foru chválí, tak jsem se na ně díval na internetu kde se dají za kolik koupit a někteří prodejci mají v popisu napsáno (jedná se o střelivo HV) a někteří to tam nemají, tak se chci zeptat, když je na obrázku furt stejná krabička, jestli těch Blazerů je více druhů, nebo jsou Blazery jenom jedny ty samé ale prodejce má na stránce chybný popis.
Ptám se proto, že střílím z Beretty 71 a na střelnici mě kolega co taky střílí s Beretty říkal že je lepší nestřílet s HVčkama aby pistolka nedostávala tolik zabrat a doporučil mě ty Blazery ale zarazilo mě že je u některých napsáno HV.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#64 » pát 25. bře 2016, 12:48

Blazery jsou HV, má to výrobce na svých stránkách (na krabičce je pouze hmotnost střely)
http://www.blazer-ammo.com/rimfire.aspx

Blazery střílím z Berty s tím, že mám na vodící tyčce nasazený gumový kroužky ve funkci dorazu (nemlátí závěr přímo na rám) - víc info najdeš přímo ve vláknu viewtopic.php?f=26&t=191



relaxos
Příspěvky: 24

Příspěvek#65 » pát 25. bře 2016, 13:34

mikymoto: díky za odkaz, gumové kroužky jsem si tento týden taky pořídil protože teď střílím s Federal champion a ty jsou taky HV tak snad ty kroužky eliminují zvíšené namáhání těch HVček, ať už Federalů nebo Blazerů.



Čop
Příspěvky: 145

Příspěvek#66 » sob 26. bře 2016, 17:16

Omlouvám se předem za lenost, ale shrnul by někdo třeba 3-4 typy střeliva, které používáte, které nepoužíváte, které je poměděné a jak se pohybuje cena?

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3752

Příspěvek#67 » sob 26. bře 2016, 20:46

A do čeho? A na co?



Čop
Příspěvky: 145

Příspěvek#68 » ned 27. bře 2016, 10:27

Pardon. Na běžnou střelbu z Beretty na střelnici, plechovky, nic speciálního.



Paulus
Příspěvky: 96

Příspěvek#69 » ned 19. čer 2016, 09:28

Do malorážek fušuju až teďka tak prosím o vysvěltení a radu....
Jakej je rozdíl mezi
SB Club a Standart (krom nábojnice)
Doporučte někdo nějáký suchý 22.LR ta mastnota je strašná :(



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#70 » ned 19. čer 2016, 17:24

Suchý jsou z těch co mám teď v trezoru:
federal - american eagle (červená krabička)
federal - champion (modrá krabička)
magtech (modrá krabička)
aquila - super extra (žlutá krabička)
blazer (stříbrná krabička)
winchester - wildcat (bílá krabice 500 ks)

Mažou:
SB - standard (modrá krabička)
RWS - target rifle (oranžová krabička)

Ještě byly suchý nějaký federaly - sypaný ve větší krabičce s dutinkou a poměděnou střelou. Rozdíl mezi SB club a standard jsem krom ceny a hilzny neměl možnost poznat - nejsem takovej ostrostřelec. :D



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#71 » čtv 30. čer 2016, 10:44

Přidám moje čerstvé zkušenosti s Winchester Super X - 10 nábojů, z toho jedna zádržka, ale celýho náboje při podávání do komory a to tak, že to náboj zdeformovalo + 2 selhače, odpálený na druhej pokus. Never more.
Pistole novej Walther PPQ, S+B Standard 150 ks bez problémů, CCI MiniMag HP jenom 10 ks, ale taky bez problémů.

Uživatelský avatar
DanielX
Příspěvky: 331

Příspěvek#72 » čtv 30. čer 2016, 10:58

Tyhle Super X? (https://www.natchezss.com/winchester-su ... ition.html). S těmi mám naopak vynikající zkušenosti ze samonabíjecí pušky, selhač tak jeden na 200 výstřelů.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#73 » čtv 30. čer 2016, 11:32


Uživatelský avatar
DanielX
Příspěvky: 331

Příspěvek#74 » čtv 30. čer 2016, 11:37

To jsou ty samé, jen jiné balení řekl bych... nicméně mám dojem, že tímto střelivem by jsi z pistole střílet neměl :-)



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#75 » čtv 30. čer 2016, 12:16

jiný grainy a jiná rychlost. Proč by se neměly střílet z pistole?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti