Zkusebni strelivo



Valda83
Příspěvky: 150

Příspěvek#16 » stř 2. říj 2013, 12:41

Já jsem taky rád že jsem si v praxi osahal takovou záležitost, ale jsem trošku zklamán, že se to nedá použít. Jsem si zrovna koupil malorážku :D

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#17 » stř 2. říj 2013, 16:10

No takl to jsi dopadl velice dobře !
Si představ: párkrát těmito náboji si vystřelit. To bys z té malorážky neměl takovou radost. jinak aspoň to máš potvrzeno "černé na bílém". Jeden mejl ti zachránil peníze i radost z flinty.



Valda83
Příspěvky: 150

Příspěvek#18 » stř 2. říj 2013, 16:57

Jo no, to bych byl hodně nas...ej, známýmu jsem ty náboje už vrátil s tím co jsem se dozvěděl tak byl celkem zaskočenej (asi s tím střílel normálně) a neřekl mě nic. Tak už to mám z krku.



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#19 » stř 2. říj 2013, 17:20

Ono to strilet bude,ale mira opotrebeni zbrane musi byt zakonite vyssi. Tim reaguji na to,ze s nima znamy strilel, po vyjadreni SB bych to kvuli bezpecnosti nedelal.



bibros
Příspěvky: 86

Příspěvek#20 » čtv 10. říj 2013, 17:15

Pánové nevím o čem je tady debata. Já angličtinou nevládnu, ale vám nic neříká slovní spojení Warning - High Pressure ??



Valda83
Příspěvky: 150

Příspěvek#21 » čtv 10. říj 2013, 18:01

to si přeložil každej, ale spíš šlo o to zjistit více informací a nejlépe od výrobce. Člověk je zas o něco moudřejší.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#22 » čtv 10. říj 2013, 20:34

bibros píše:Pánové nevím o čem je tady debata. Já angličtinou nevládnu, ale vám nic neříká slovní spojení Warning - High Pressure ??

já taky americky nerozumím, co to je ? Nadávka ? ..... Jo, pardón, musel jsem otevřít novou stránku, abych zjistil, že to bylo napsáno na té krabičce. No jo no, to je tak, když si člověk ve škole zvolil jinej jazyk :roll:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

cron