Knížka: Značky a kódy výrobců nábojů

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » stř 21. říj 2009, 08:36

Vážení přátelé,

Kniha „Značky a kódy výrobců nábojů“ opravdu bude! - po dlouhých peripetiích s hledáním vydavatele a později alespoň tiskárny, která by byla ochotna relativně malý náklad vytisknout, se snad vše povedlo a dlouho plánovaná, několikrát odkládaná kniha o značení nábojů bude ještě letos. V současné době se již nachází v tiskárně a text i grafická úprava jsou odsouhlaseny. Pokud se tedy nestane nic opravdu mimořádného, budu mít začátkem listopadu výtisky k dispozici.

Kniha má 208 stran formátu A4 a obsahuje okolo 2200 vyobrazených (perokresby) signatur s kódy či značkami výrobců nábojů, z nichž naprostá většina je určených.

Dále jsou v knize seznamy katalogových čísel firem „G.Roth“ a „DWM“, kódy francouzských sléváren a muniček a například i „Slovník a zkratkovník“ obsahující celou řadu zkratek používaných na nábojích či jejich obalech (anglicky, německy, španělsky, holandsky, italsky, srbsky, atd…) – pochopitelně s překladem.

Součástí knihy je i CD s více než 3000 fotografií reálných signatur, pořízených v tuzemských i zahraničních sbírkách.Knihu tedy vydávám vlastním nákladem a hodlám ji nabízet prostřednictvím inzerce v odborném tisku, na internetu a pochopitelně i na doporučení. Proto vás prosím - informujte své známé, kamarády i kolegy. Každá objednávka pomůže zhojit finanční ránu v mém rodinném rozpočtu.

Vzhledem k poměrně malému nákladu knihy se nepodařilo cenu tisku snížit, tak jak bych rád, a konečná cena (bez pošty pochopitelně) tedy vychází na 295,-Kč za jeden výtisk.

Dotazy a objednávky prosím směřujte na juchal@seznam.cz budu vás kontaktovat, jakmile budou knihy k dispozici.

S pozdravem

Jiří SUCHÁNEK


http://www.juchal.estranky.cz

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » pát 6. lis 2009, 07:59

Knížka je již na světě

Vážení přátelé, Kladno 5.11.2009

Kniha „Značky a kódy výrobců nábojů“ už je v mé moci !

Dnes, ve čtvrtek 5.11.2009, jsem knihy dovezl z Tiskárny Ministerstva vnitra – tímto firmě děkuji za přijetí a tisk, pro ně nepříliš lukrativní zakázky (přeci jen jsou zvyklí na mnohatisícové náklady a jednání se zákazníky zkušenými v oblasti polygrafie).

Ti z vás, kteří již poslali objednávku, či projevili zájem mají knihu jistou. Kdo chtěl dobírkou, dostane ji dobírkou, kdo chtěl pouze informaci „až kniha bude“ zde mu ji zasílám.

Cena knihy nakonec doznala jen nepatrné změny (295,-Kč), tedy +10,-Kč proti původnímu odhadu – dražší se nakonec ukázalo lisování, balení a potisk přiložených CD

Knihy začínám rozesílat již dnes, rychlost je limitována pouze frontami na poště a tím že musím chodit i do práce.

Platbu lze realizovat:

dobírkou – i s poštovným a balným celkem za 375,-Kč (kniha + poštovní dobírka+obálka)

předchozí platbou na účet - s následným zasláním doporučeně za 345,-Kč (kniha + doporučená zásilka+obálka).

Číslo účtu je 921108163/0800 (Čs. spořitelna) – do zprávy pro příjemce prosím napište své příjmení a slovo „kniha“ ( např. „Novák – kniha“), případně počet knih (někteří mysleli i na Ježíška pro druhé J ), ať poznám od koho a za co jsou to koruny.

Přesto, že se již sešla řada objednávek a zájemců, stále platí prosba: Informujte dále své známé, kamarády i kolegy. Každá objednávka pomůže zhojit finanční ránu v mém rodinném rozpočtu.

Dotazy a objednávky prosím směřujte na juchal@seznam.cz .

Jiří SUCHÁNEK

http://www.juchal.estranky.cz

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » stř 11. lis 2009, 18:25

tak knížka už je doma ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host