Pistole/revolver pro začátečníka – co si koupit?

Co jinam nepatří...
Uživatelský avatar
Bonanza
Příspěvky: 224

Příspěvek#181 » pon 6. srp 2012, 12:16

Anna: doporučuji přečíst na Střelectví vlákno: použití zbraně v ostrém konfliktu.



Anna
Příspěvky: 3

Příspěvek#182 » pon 6. srp 2012, 15:42

Vice nez 1200 prispevku na 62 strankach, veru cteni na destiva odpoledne. Je tam nejaka vetsi pointa nez hadka mezi zastanci a odpurci pouziti zbrani pri ohrozeni?

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#183 » pon 6. srp 2012, 16:24

Ne, celý je to o prdu :mrgreen: stejně jako debaty která ráže a nebo zbran je nejlepší pro začátečníka a nebo sebeobranu. Opravdu je potřeba si vyzkoušet, otlapkat a postřílet z co nejvíce zbraní a pak snad zjistíš co ti sedne. Nebát se komisních zbraní a případně ji vyměnit pokud uděláš při prvním výběru chybu a nebo prostě změníš názor.

P.S. doraz na sraz, tam bude sposta železa a fůra času na ošahání i moudrý řeči okolo. ;)



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#184 » úte 7. srp 2012, 00:48

a vzdycky plati lepsi .22tka v kapse nez .44 v trezoru takze cokoliv je lepsi nezli nic :)

Uživatelský avatar
Noir
Příspěvky: 65

Příspěvek#185 » úte 7. srp 2012, 21:24

Joe píše:Já mám G26, ten je na toto použití jak dělaný. Bez botky je skvěle nositelná, s botkou je úchop srovnatelný s fullsize.
Ale je to glock. Někomu vadí charakteristika spouště, někomu úchop...


Glock je tlustej a krátkej, o dost lépe se nosí Kahr P9, který je o poznání plošší ale zato delší (vyšší) takže se na něj vejdou všechny prsty. Překvapivě málo "kope" a má výrazně lepší spoušť.



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#186 » úte 7. srp 2012, 21:32

ale zase do nej nekoupis vsechno v kazdy samošce :)

Uživatelský avatar
Prying
Příspěvky: 78

Příspěvek#187 » úte 7. srp 2012, 21:41

Pak si musí srovnat priority. Jestli s ním chce chodit a střílet nebo na něj nakupovat. :lol:

Uživatelský avatar
mercedes777
Příspěvky: 49

Příspěvek#188 » úte 7. srp 2012, 22:11

Vetsina GLOCKACU :lol: mi bude nadavat, ale Glock je nejhnusnejsi pistole, kterou jsem videl, plechac s plastem. :roll:
Nedokvaseni nemci (rakusaci) nekde udelali chybu. Videl jsem ho poprve a hned jsem vedel , ze ho nechci. Mozna ze strili dobre, ale vzhledove strasne. :thumbdown:

TO JE POUZE MUJ NAZOR, PROTO NENADAVAT, TOLIK DEMOKRACIE JESTE MAME!!!! :lol: :lol: :lol:



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#189 » stř 8. srp 2012, 02:15

prying: no ono kdyz si pak chces kupovat treba jenom blbej zasobnik nebo doplnky nebo pouzdra tak je to jedna z veci kterou docela ocenis :)

mercedes: glock nema vypadat hezky ma hlavne fungovat :) (a se svitilnou je to nejhezci kver beztak :ugeek: )

Uživatelský avatar
Prying
Příspěvky: 78

Příspěvek#190 » stř 8. srp 2012, 07:07

Ta pistole není moc hezká a navíc glockařů je hodně. Proto je jeden z hlavních argumentů možnost, nakoupit si náhradní případně tuningové díly. Ty tuningové věcí celkem chápu. Protože přijdu-li na střelnici a z 8 lidí jich má 5 G, tak bych se taky snažil odlišit. Přirovnal bych to např. k octavce v ČR nebo golfu v Německu. Miliony prodanejch aut, všechny fungují, ale jsou fádní a jedno jako druhé.



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#191 » stř 8. srp 2012, 08:26

sakra netusil jsem ze strelci musej bejt punk :D

spis bych u strileni zvlast pokud nekdo chce nosit rikal: co je overeny jako nejspolehlivejsi nejrosirenejsi bude asi nejlepsi :)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#192 » stř 8. srp 2012, 08:31

Fakt myslíte, že tahle diskuse někam vede? Jediná ideální zbraň neexistuje o nic více než existuje ideální auto nebo třeba ženská/chlap. Každému sedne něco jiného.

Prostě je třeba zkoušet a zkoušet a vybrat co nejvíce sedí. A dál zkoušet a zkoušet a časem třeba zkusit jinou či přikoupit další.



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#193 » stř 8. srp 2012, 08:57

Jak sam pises, tento typ diskuse samozrejme nemuze vest k zadnemu zaveru. Na druhou stranu, lidi se bavi a ucelem diskusi je casto ... diskutovat. Bez naroku na nachazeni univerzalni pravdy.

Ja myslim, ze kdo ma zajem, ten si z podobnych debat vyextrahuje to pro nej potrebne a zajimave. Precte si nazory a zkusenosti jinych a je uz jen na nem, aby si je protridil a utvoril si nazor vlastni, ktery nasledne doplni o zkusenosti. Kdyz jsem ja v necem novacek, ctu rad i podobne debaty.

To vlakno jsem cele necetl, tak nevim, jestli neni vylozene zavadne. Ale tento typ diskuse obecne mi neprijde uplne neuzitecny.



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#194 » stř 8. srp 2012, 08:58

mercedes777 píše:Videl jsem ho poprve a hned jsem vedel , ze ho nechci. Mozna ze strili dobre, ale vzhledove strasne. :thumbdown:

Měl jsem uplně ten samej pocit když jsem ho poprve vzal do ruky...



Alcatraz
Příspěvky: 405

Příspěvek#195 » stř 8. srp 2012, 09:11

kuba píše:co je overeny jako nejspolehlivejsi nejrosirenejsi bude asi nejlepsi :)

investicni zivotni pojisteni? :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů