Max. počet přepravovaných zbraní

Co jinam nepatří...


Střelec
Příspěvky: 1673

Příspěvek#16 » pát 24. lis 2023, 14:08

Když jsem měl posledně kontrolu, tak jsem vzal příbuzného se ZP ať mi to pomůže odnést. Přijedeme na místo, já otevřu kufr, že to teda vememe, ale jen koukám, jak ten si to s rukama v kapsách zapluje do vchodu a nic, takže jsem zase zavřel kufr a čekal tak čtvrt hodiny, než mu přišlo divné, kde vlastně jsem. Protože telefon nechal pro jistotu v autě a já zase zbraně v autě nechtěl taky nechat. Když jsem se ho ptal, proč asi jel se mnou, tak prý myslel, že to bude jen hlídat u stolku a nebude muset nic nosit. Příbuzné si člověk fakt nevybere. Dneska mi to přijde vtipné, ale tehdy jsem byl naštvaný. :lol:

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 539

Příspěvek#17 » pát 24. lis 2023, 15:36

Díky bohu na domluvě. Při parkování v Praze kilák daleko, OSZBM parking neumožní, se kumety na kontrolu skrytě nosí dost špatně :-)



dan
Příspěvky: 316

Příspěvek#18 » pát 24. lis 2023, 16:17

Piggy píše:policajti pomůžou přenést tam a z5, nebo jeden pohlídá auto.


A ted prosim tu o Karkulce. Tu mam taky moc rad ;-)

Piggy píše:Nelze požádat OSZBM, aby přijeli k držiteli zbraní, když jich má tolik?


Jo, jak to co rikas tak to co rekl Piggy je mozne, ale v praxi je daleko pravdepodobnejsi, ze te a) vpusti s autem do arealu (pokud to je OSZBM, kde neco takoveho maji), b) reknou ti, at to nanosis postupne, coz implicitne znamena, ze se te nebudou ptat, kdo ti to venku hlida. A kdy zbudes mit kamarada, tak se proste nebudou ptat jak je to mozny, ze to bez povoleni vubec drzi v ruce.

Seda je teorie, ale strom praxe je nastesti uplne normalne zeleny.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 893

Příspěvek#19 » pát 24. lis 2023, 17:21

Když jsem naposledy byl pro nový zbroják, stejně jsem musel dvakrát. Tak jsem vzal zbraně na etapy. Na kontrolu většího množství po domluvě přijedou nebo se umí domluvit na zvláštním termínu mimo běžnou ústřední dobu.



JirkaCV
Příspěvky: 1552

Příspěvek#20 » pát 24. lis 2023, 20:55

Když jsem naposled čekal na chodbě, dorazila ke kontrole zbraní rodinka. Asi nějaké dědictví, protože pušky nesl pán, paní a dvě děti. Nezaznamenal jsem problém.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti