Praktické zaučení

Co jinam nepatří...


midlos
Příspěvky: 100

Příspěvek#1 » sob 28. lis 2009, 22:13

Ahoj všichni, dneska jsem se zaregistroval.
Jsem absolutní nováček, co se týká zbraní. Na ZP se chystám.
Všiml jsem si , že na různých fórech se neustále množí otázky ohledně získání ZP.
Další a další chtějí vlastnit nějakou zbraň.Testové otázky je poměrně lehké se naučit.
Větší problém, jak jsem si všiml je praktická část.

Přece jenom jít na střelnici s někým, kdo to umí je lepší, než tam ve společnosti "ostřílených" borců tápat a dopouštět se trapasů z neznalosti.

Proto mne napadlo, zda by někteří z Vás, kteří již mají ZP a mají nervy na to věnovat se novicům, nenabídli své služby. Myšleno - rozebrání zbraně, složení manipulace, prostě co a jak.
Možná by se střelci, pokud by napsali svoje bydliště divili, jaký je zájem o jejich radu a pomoc z řad nás nováčků, kteří třeba bydlí v jejich okolí.

Dík
Naposledy upravil(a) midlos dne pon 27. pro 2010, 21:47, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » sob 28. lis 2009, 22:20

Napis odkud ses, vzdycky se nekdo najde ;)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » sob 28. lis 2009, 23:04

A vůbec, pište všichni, kdo jste ochotni naučit nějakého nováčka, svou lokalitu (zhruba) a podmínky, případně které zbraně k danému účelu můžete poskytnout a zaučit. Já to kdyžtak později odříznu do spešl témata ;)

midlos: Vítej ;)

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#4 » ned 29. lis 2009, 00:58

Rad pomuzu.

Strelnice: Tabor-Cekanice
Zbrane: pistole, revolvery, dlouhe (malorazka i vojenska puska)
Zajemce si zaplati vlezne na strelnici a munici, sam samozrejme nic nechci.

Uživatelský avatar
Zoufalec
Příspěvky: 223
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » ned 29. lis 2009, 06:54

Též se nabízím.
Oblíbená střelnice:http://strelniceletovice.webnode.cz/ (v zimě je tam fajn a nikdo jiný neotravuje).
Zbraně: pistole: Glock 17, CZ 75, PM Makarov, Norinco Olympie 22Lr puška: malorážka Norinco
Vysvětlím: bezpečná manipulace se zbraní, její funkce, rozborka, použitý náboj, dále držení zbraně při střelbě a vlastní střelba. Nakonec si nováček udělá nanečisto praktickou část zkoušky, včetně povelů a okamžitě upozorním na chyby které udělal.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#6 » ned 29. lis 2009, 10:11

Taky můžu, v Praze a na jihu Čech, nejspíš Č.Budějovice.
Krátké a dlouhé podle potřeby ;)

Uživatelský avatar
ace curly
Příspěvky: 275

Příspěvek#7 » ned 29. lis 2009, 14:05

Rád pomůžu každému zájemci. Chodím na střelnici v Sedlnicích (okr.N.Jičín).
Nebojte se zeptat, protože čím víc nás bude, tím lépe.

Uživatelský avatar
bacil.357
Příspěvky: 71

Příspěvek#8 » ned 29. lis 2009, 16:05

2 midlos: jak daleko to máš do Lubence? sice už mám momentálně jen Glock 38, ale na některé střelnice si lze zbraň půjčit.
ale na " naučení se " základů bezpečné manipulace atd..jedna zbraň stejně stačí..

kdyžtak napiš SZ, ať to tady bytečně nezas...me.

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » ned 29. lis 2009, 16:42

V pripade nouze muzu pomoct v Plzni ;) HK USP 9x19 + M4 5.56x45, strelnice Leiko, Chotesov a nebo Myto u Rokycan



vili
Příspěvky: 5

Příspěvek#10 » ned 29. lis 2009, 17:52

Já mohu taky pomoci střelnice Vysoká Pec u Jirkova ,CZ 75,AR 15 9 mm Luger,Norinco 1911 ,45 ACP



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#11 » ned 29. lis 2009, 21:26

Já tak maximalně můžu přispět dobrou radou, na střelnici jsem už 2 měsíce nebyl a ani netuším kdy se mi to zase povede. Bych ten konec roku zakázal.



selag
Příspěvky: 278
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#12 » úte 1. pro 2009, 09:52

Taky rád pomůžu a poradím. Jihlava, střelnice Dobroutov. Zbraně Glock 17, 26, Sphinx 3000



suprabolak
Příspěvky: 2

Příspěvek#13 » pon 7. pro 2009, 13:33

Selag s tou jihlavou by to nejak slo sem taky novacek a nemam uz dlouho zadne prakticke zkusenosti moc by mi to pomohlo
pripadne jesi je nekdo z brna coz by bylo uplne idealni



selag
Příspěvky: 278
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#14 » pon 7. pro 2009, 13:43

Tak pokud by byl zájem, tak do PM. Zbraně k dispozici: G 17, G 26, SPHINX 3000, všechno v 9mm Luger a CZ 83 v 9mm Br. Jinak na střelnici další CZ není problém domluvit. Ale brňáků je spousta, oni se určitě ozvou. A nebo koukni na www.strelectvi.cz Tam najdeš střelců z Brna...... :-)



Němec
Příspěvky: 97

Příspěvek#15 » pon 7. pro 2009, 13:51

No moc "odborných" rad asi neposkytnu, ale pokud někdo chce může si alespoň po domluvě za cenu střeliva vystřelit z toho co mám + mohu ukázat základní rozborku/sborku ;) . Lokalita Ostrava - domluva nejlépe Mail/PM.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů