Jak nosíte doklady

Co jinam nepatří...
Uživatelský avatar
jirka911
Příspěvky: 32

Příspěvek#1 » pon 9. pro 2013, 22:25

Zdravím,

nikde jsem se tu nedočetl o tomto tématu, takže se chci zeptat, jak nosíte zbrojní průkaz a průkaz zbraně.

Já je zatím nosím v peněžence spolu s techničákem ale začal jsem se bát ztráty nebo krádeže peněženky, tak jsem začal uvažovat nad tím, že bych nosil tyto průkazy v pouzdru na doklady odděleně od peněženky. Jenže jsem zvyklej nosit pouze peněženku a pak bych ty doklady ztratil spíš. Ještě mě napadlo je nosit v tenké ledvince pro skryté nošení pod tričkem, jen jestli to nepřeháním s tou úvahou.

Uživatelský avatar
ataman
Příspěvky: 29

Příspěvek#2 » pon 9. pro 2013, 22:54

Když se bojíš, že si neuhlídáš peněženku, myslíš že jinou dokladovku, natož zbraň uhlídáš? :lol:



nimmic
Příspěvky: 26

Příspěvek#3 » pon 9. pro 2013, 23:02

Osobně mi toto vyřešila motorka - "nebylo" kam dát peněženku a v kombinéze tlačila, tak jsem měl doklady v tenké dokladovce + popřípadě složená bankovka...
Zvykl jsem si na to - nosím peněženku a doklady zvlášť - doklady "zašité" a peněženku po ruce ;)



lekar.t
Příspěvky: 202

Příspěvek#4 » pon 9. pro 2013, 23:35

Doklady a ostatní nosím zvlášt' od peněz.
Techničáky běžně nošených stále u sebe.

peníze v nouzi s nechutí "odevzdám" doklady nee.

S doklady jde způsobit obrovské škody. :twisted:

Uživatelský avatar
Infidel
Příspěvky: 91

Příspěvek#5 » pon 9. pro 2013, 23:56

Stejne jako lekar.t

"Doklady a ostatní nosím zvlášt' od peněz.
Techničáky běžně nošených stále u sebe."

Penize v kapse sepnute nozosponou, a jen tak v nouzi neodevzdam :twisted: :D

Uživatelský avatar
jirka911
Příspěvky: 32

Příspěvek#6 » úte 10. pro 2013, 05:53

ataman píše:Když se bojíš, že si neuhlídáš peněženku, myslíš že jinou dokladovku, natož zbraň uhlídáš? :lol:


Tak já se hlavně bojím nějakýho šikovnýho kapsáře, kterej by mi ze zadní kapsy vytáhnul peněženku, proto se ptám, jak nosíte doklady. Většina nestřelců nepočítá s tím, že máš u sebe zbraň, proto se toho nebojím. A i kdyby, tak tu mám pod neustálou kontrolou :) ale peněženka není vždy tak plná aby mi svou přítomnost připomínala váhou a objemem.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » úte 10. pro 2013, 06:22

Já nosím v peněžence všechno doklady platební karty vizitky peníze prostě všechno tak, že priorita je uhlídat peněženku za každou cenu a v kapse teda znát je jak je nabitá :lol: Když jdu do nebezpečných míst metro, obchodní centra tak si na to dávám obvzlášť pozor a když tak u pasu je dutyna. Už jednou mě chtěli okrást v autě a když jsem jim místo peněženky ukázal zbraň tak zdrhali tak rychle jak rychle se ukázali. Pravda je že se v autě už zamykám :lol:



jenispet
Příspěvky: 75

Příspěvek#8 » úte 10. pro 2013, 13:18

Peněženku zvlášť a doklady taky.Těch dokladů už bylo stejně tolik,že se mi do peněženky nevešly :lol:
Takže okolnosti mě stejně donutily,si pořídit dokladovku...

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#9 » úte 10. pro 2013, 15:09

ja mam vsechno v penezence. Penezenku vzdycky v naky kapse.

Uživatelský avatar
ssg.Jimmy Wild
Příspěvky: 9

Příspěvek#10 » úte 10. pro 2013, 17:07

Já mám vše v peněžence. Lépe řečeno přes léto na předloktí a ted v zimně,když musím nosit zimní bundu tak v šosu zaplou na zip. A běda tomu, kdo na ní sáhne.

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#11 » úte 10. pro 2013, 18:18

Taky to nosím v peněžence. A peněženku nosím v zimě ve vnitřní náprsní kapse u bundy a v létě v uzavřené kapse u kraťasů. Kdyby se mi jí někdo pokusil ukrást, musel bych si toho všimnout.

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#12 » stř 1. dub 2020, 14:13

Nosím v tenké dokladovce (kde mám zastrčeno pár bankovek, ale platim kartou). Peněženku nemaje, používám na pár mincí tu nejmenší kapsičku na riflích nad velkou kapsou. Jen si hlídám PZ když měním zbraň, mám každý PZ u zbraně v trezoru.
Kdybych byl požádán o peněženku, tak budu "souhlasit", ale vytáhnu něco jiného. Ale s LP nepočítám, to spíš čekám nějaké napadení, kde peněženka nebude hrát roli.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2520

Příspěvek#13 » stř 1. dub 2020, 17:13

ZP s OP, RP kartama apod. v penezence. PZ toho co nosím, mam taky tam. Ostatní PZ nam vzdy u zbrane (obvykle pod molinatem v kufru, nebo v kapsicce pouzdra).

Uživatelský avatar
Cemada
Příspěvky: 324
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#14 » stř 1. dub 2020, 18:55

Vše v peněžence. Když mám bundu nebo mikinu, tak ve vnitřní kapse - kupuji vždy jen s vnitřní kapsou právě pro tento účel. Podle mě to je nejlepší a nejbezpečnější místo. V létě v malé tašce přes rameno, resp. křížem a hlídám jako ostříž.
Rozhodně nikdy nenosím ani peněženku, ani mobil, ani příp. dokladovku (kdysi jsem jí měl) v nějaké kapse na kalhotách, natož třeba v zadní...tam je podle mě největší riziko že to zbalí někdo se šikovnými prsty.



Piggy
Příspěvky: 1885

Příspěvek#15 » stř 1. dub 2020, 19:32

Peněženka se spoustou přihrádek na doklady a karty je vždy v náprsní kapse - většinou chodím v saku, v létě nosím vestu se spoustou kapes, přičemž ta správná se zavírá na zip a ten jde dost ztěžka: sám mám někdy problém tlustou šrajtofli z těsné kapsy vysvobodit.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů