Terče

Co jinam nepatří...


Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#1 » ned 31. led 2010, 01:23

Obrázek

Obrázek

Obrázek



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#2 » ned 31. led 2010, 01:29

Mám jich asi 80, jen nevím jestli má cenu je tady vůbec dávat?

dartboard-1.gif
half-inch-center-small-2.gif
dots-12.gif
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » ned 31. led 2010, 09:32

www.truhlmark.cz/zbrane/terce.zip je tam toho cca 28 MB tak můžete prohlížet ;)



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#4 » ned 31. led 2010, 13:00

Máš to lépe setříděné. (Víš kolik jsem mohl mít příspěvků kdybych to tady po 2-3 vystavoval? :lol: :lol: :lol: )



memphisto
Příspěvky: 143
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » ned 31. led 2010, 13:19

TADY je jich taky spousta. Tříděno do kategorií.

Targets - Everything from Classic Bull's Eyes to Modern Geometric Shapes.
Game - Lions & Tigers & other game oriented targets for hunters.
Fun Targets - Fun Shapes, Games and unique targets for when you want to shoot at something different.
Multi-Part - Full size silhouettes and oversized targets that print on multiple pages. Just tape them together and shoot!
Novelty - Take Osama, Saddam and targets like them next time you go to the range.

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » ned 31. led 2010, 19:27

Patrik píše:Máš to lépe setříděné. (Víš kolik jsem mohl mít příspěvků kdybych to tady po 2-3 vystavoval? :lol: :lol: :lol: )



měly by tam být vyloučeny duplicity a co se týče příspěvků jde i o informační hodnotu ;) ( jakmile zjistím, že závodíš s příspěvkam tak uvidíš jak Ti začnou zase ubývat :D )

od té doby co jsme to třídíl naposled už zase nějakej čas uběhl a já mezitím sehnal něco novýho , něco vymyslel a něco zjistil, že je úplně na guvno :(. takže až se my to bude zase chtít ( a najdu k tomu i čas prolézti ) tak to udělám a opět vystavím

a přímý odkazy co odkazoval memphisto

Targets
Game
Fun Targets
Multi-Part
Novelty



mlok
Příspěvky: 72

Příspěvek#7 » čtv 30. pro 2010, 00:12

Prý se někde na fórech řešilo používání zavěšených vyřazených silonových kuželkářských kuželek jako terče. Nemohu to nikde najít. Máte s tím někdo zkušenosti? Dík.

Uživatelský avatar
Zoufalec
Příspěvky: 223
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » ned 27. bře 2011, 08:05


Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » pon 4. dub 2011, 13:46

ta kalkulačka je dobrá - zadáš příklad a nastřílej výsledek ;)

Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 66

Příspěvek#10 » čtv 6. říj 2016, 20:26

Zdravim, trosku ozivim tema. Jak tisknete terce? Na nekolik A4 a pak slepujete, nebo v nejakem copy centru velke formaty?

Uživatelský avatar
RedCrown
Příspěvky: 34

Příspěvek#11 » čtv 6. říj 2016, 21:25

Mezinárodní pistolak na laserovce A3. Co se nevejde tak mi nechybí. Za ty náklady ani nezalepuji.

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DanielX
Příspěvky: 331

Příspěvek#12 » pát 7. říj 2016, 06:58

Nechávám si dělat terče ve firmě co tiskne bilboardy atd. Je to můj zákazník, takže cena výborná. Nechával jsem na různé akce dělat zombie terče a na poslední střelecké akci kterou jsem pořádal, terče z tématikou Falloutu. Akce byla v post-apo stylu, někteří jsme měli i kostýmy. Terče nechávám na šířku pistolového terče ať jdou dobře připevnit na rám na střelnici a délku nechám abych zachoval poměr stran. Obrázky beru z Internetu, ty zomie terče dělá nějaký nadšenec a dává je volně ke stažení a musím říct, že zombie v barvě je fakt skvělá. Ty Falloutí jsem si dělal sám. Je to ale jen pro oživení když dělám akci pro střelce a nestřelce. Klasické terče neřeším, beru je na střelnci, někdy zlikviduji tak dva tři terče a to mám v ceně vstupného. Střed většinou přelepím jen středem co tam mají připravený, když už v černém zálepky nedrží.

Uživatelský avatar
Jirka-t
Příspěvky: 150

Příspěvek#13 » čtv 19. led 2017, 23:51

Jedna moje úprava klasické postavy. Je to více toner-friendly a v xichtě trochu ozvláštněné :-)


11.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů