Povrchové úpravy zbraní a součástí - renovace, opravy aj.

Co jinam nepatří...

smates

Příspěvek#61 » ned 24. dub 2016, 19:21

Koupil jsem Makarova a je od noseni dost odreny a olesteny.Chtel bych ho nabrynyrovat celeho,je na to vhodna ta metoda savo+hydroxid?Neco je na nem hnedene a neco cernene musim nejakym zpusobem sundat puvodni brynyr nabo to muzu nechat?Napada me jedine opiskovat nevim jak jinak bych sundal puvodni cerneni.

hugofalfar

Příspěvek#62 » ned 24. dub 2016, 19:46

Někde jsem četl, že to rozdělení hnědá - černá je způsobené jen odlišným složením černěného materiálu. Čili, když všechno budu černit v jedné lázni, tak něco bude černé a něco hnědé až červené.
Jinak brynýr by měl jít sundat octem.

smates

Příspěvek#63 » ned 24. dub 2016, 20:09

No spis me jde o to jestli touhle metodou jjde nacernit cela pistole ve slusne kvalite.Nechci aby to pak bylo flekaty a nebo to lezlo dolu.Asi bych to predtim i zaroven opiskoval.

Hans Gruber

Příspěvek#64 » pát 14. říj 2016, 20:14

Nitrid titanu, Jiří Běhal - 4shooters Petřvald.
Je to hodně z ruky, na konci civilizace až u Havířova, ale výsledek je perfektní, na výběr tuším bronz, zlato, chrom - lesklejší nebo to co mám já, černá..
Kvalita fotek není kdovíjaká, zítra jdu střílet, tak to zkusím vyfotit nějak z detailu..
Cena celkem 1700 Kč - závěr + celý vnitřek, hlaveň, ovládací prvky..

http://demolitiondave.rajce.idnes.cz/Povrchovka/

marinakus

Příspěvek#65 » sob 15. říj 2016, 06:15

Hans Gruber : A jak jsi tam zbraň dopravil a opět vyzvedl. Legálně to jde pouze osobně a stejně by měla mít firma licenci na úpravu zbraní abys ji mohl na úpravu přenechat. Na počkání to asi nedělají. Nic ve zlém, zajímá mě to.

Hans Gruber

Příspěvek#66 » sob 15. říj 2016, 08:24

Přesně tak, firem, které by ti udělali nějakou úpravu (nemyslím jen estetickou) je v čr samozřejmě víc, ale nemají zbrojní licenci, tato firma ano, osobně o žádné jiné nevím, možná cps tvrdochromy v Brně a Olomoucký Titankov by to nějak udělal. Zbraň jsem zavezl osobně, sepsal papíry, nechal na firmě zbraň s průkazem zbraně, cca za měsíc jsem pro ni přijel.

Zpět na