Kamera na zbrani

Co jinam nepatří...
Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » sob 26. črc 2014, 22:30

No právě moje první bude CZ83 7,65 Br. malá, pro leváka, sympatické rozebírání jako walter a GP to mají stejné, celokovová, trošku budu patriot, na LOS s tím můžu, mě je ta ráže prostě sympatičtější, ale někde je 9Luger minimum a taky nejlevnější náboj, střílel jsem z CZ75 Shadow, CZ83, nějaký glock asi 19, neseděla mi na něm spoušť(prostě jsem díky tomu strhával), CZ75 dobrý, ale při přípravě na ZP mi praskl čep záchytu závěru a prý se to při přebijenkách stává.... no a to se na mne nikdo nezlobte, tady patriotizmus prostě vzal za své, hledal jsem kde jaká pistol na světě a pak doladěný starý princip rotačního závěru a po 130.000 výstřelech 2 vyměnit vratnou pružinu a jednou pružinu kladívka..... předimenzovaná hlaveň, teď jdou do 10, maj lištu v základu, chci kamerku toho co se opravdu stalo, jelikož jsem původem elektrotechnik tak nějakej levňoučkej a malinkej laser překuchám do kamerky.

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » pon 28. črc 2014, 07:16

Ahoj všichni,
Jasně že laser nebudu používat, našel jsem na ebay laser, který chci vykuchat a z usb kamerky tam přendat vnitřnosti tak, abych měl záznam střelby.

přesněji tento malý laser
http://www.ebay.com/itm/Red-Dot-Laser-s ... 3a9450e316

a místo vnitřností, které to má - přesněji použít jen ten držák a vložit do toho vnitřnosti z tohodle

http://www.ebay.com/itm/Mini-DVR-U8-USB ... 51a9930b87


Teď snad již nevznikne žádný nedorozumění.
Pokud se mi to povede a bude to fungovat, pak je klidně budu dělat na zakázku.

Tonda

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#3 » pon 28. črc 2014, 08:06

K tej kamere - obavam sa ze budes sklamany pokial pred to nebudes davat inu optiku, a tam uz asi pracnost bude taka ze by bolo rozumnejsie zobrat nieco ine. Neviem si predstavit ze by si mohol nafilmovat s takym niecim zasahy na 10, toboz na 15 alebo 25 m. To uz si radsej daj nejaku akcnu kameru s rozumnym objektivom na hlavu. Myslim ze by nemal byt problem nieco take pozicat a vyskusat.

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » pon 28. črc 2014, 10:48

Nejedná se mi o zásahy na 10,15,20 metrů, ale o případ použití v nouzi - pak se hádej s někým jak to bylo, pokud frajera co tě napad trefíš do slabin místo abys ho regulerně vymazal zásahem do kebule, a pak příjde soud, nepřiměřená obrana bla bla bla, tak to že na tebe běží přetloustý cikán s řetězem a křičí na tebe gažo zabiju tě, to by mělo být to proč to chci.
Na střelnici chodím s dalekohledem, abych viděl kam to pálím, na to optiku na kameře nepotřebuju, možná na závody, ale na to by mohl stačit ten záznam z té usb kamerky.
Tonda



Azar
Příspěvky: 105

Příspěvek#5 » pon 28. črc 2014, 10:55

pokud se ti kamerka automaticky nezapne při vytažení z pouzdra je to k ničemu - a pokud ji jeste budes muset pustit druhou rukou tak tuplem



Návštěvník

Příspěvek#6 » pon 28. črc 2014, 10:56

Podle mě by ti to i v tomto případě udělalo u soudu více škody, než užitku...
A jak se ta kamerka zapne? Automaticky při tasení?

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » pon 28. črc 2014, 11:54

Ahoj, pokud se podíváš na ten ebay , je vidět, že u lučíku je přepínač - zapínadlo, ta kamerka má senzor při pohybu a začne nahrávat, takže by to asi bylo chvilku cca 1-2 vteřiny štelování , možná ani ne(pokud to při tasení rovnou zapneš). Zkusil jsem z podobné kamerky udělat malý pokus v ruce jsem nesl mikrokamerku podobných kvalit, nahrál to na youtube, dal ať se stabilizuje obraz a todle z toho vyšlo, takže žádnej velkej šlágr to asi nebude, ale jako důkazní materiál, pokud uzná právník, že pomůže, pak by se předložil.
Tady je ten krátký záznam:
http://youtu.be/IRWiniiley0

Tonda

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#8 » pon 28. črc 2014, 11:59

No příjde mi že ten záznam je překvapivě kvalitní. Myslím že bude trochu problém kolik to vydrží výstřelů na zbrani ale coby dokumentační zařízení to může být v některých případech užitečné.



Azar
Příspěvky: 105

Příspěvek#9 » pon 28. črc 2014, 12:32

to je možné že jako dukaz to bude oki ale bacha na zakon o ochrane osobních udajů atd. aby te ten dotyčný následně nehonil po soudech za neoprávněný záznam nebo jak se to jmenuje

Uživatelský avatar
dagobert
Příspěvky: 146

Příspěvek#10 » pon 28. črc 2014, 13:51

V rámci nutné obrany se doufám zneplatňuje trestnost i tohoto eventuelního překročení zákona, ne?

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#11 » pon 28. črc 2014, 15:11

urcite ne. zverejnenim neodvracis zadny utok na chraneny zajem

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#12 » pon 28. črc 2014, 15:18

no ty to nikde nezveřejňuješ třeba v televizi ani na internetu, jen podáváš svědectví jak to bylo a v případě problému jde zamazat obličej.

hele co jsem nalezl:

http://zpravy.idnes.cz/americka-policie ... datech_cen

To sem myslel, ale náklady chci mít max do 1.500,- Kč



Kublajchán
Příspěvky: 171

Příspěvek#13 » pon 28. črc 2014, 15:47

Mě by zajímalo, jak bude kvalitní záznam v noci.
Téměř každý konflikt nezačne ze vteřiny na vteřinu, takže není problém vytáhnout mobil a rovnou natáčet nebo být připraven natáčet.



KlokanXM
Příspěvky: 95

Příspěvek#14 » pon 28. črc 2014, 17:18

Pokud koukneš na kamery do aut, tak tam se aktivuje záznam připojením proudu. Stačí pak nějakej doraz do pouzdra, kterej okruh drží rozpojený.

A kvalita videa už není špatná.

http://www.aliexpress.com/item/high-qua ... 74925.html

jen to překopat



Biermann
Příspěvky: 121

Příspěvek#15 » pon 28. črc 2014, 21:56

Kublajchán: Na natáčení v noci ideální něco jako toto http://www.brite-strike.com/duty-light-camera.html

Teď to jen zkombinovat tak, aby to byla svítilna na lištu s automatickým rozsvícením a puštěním kamery při vytažení z pouzdra :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů