Kurzy obranné střelby

Co jinam nepatří...


SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#106 » čtv 9. úno 2017, 21:53

Loupežníku, se podívej, v jakým postoji střílí nějakej Miculek, schválně nám to zhodnoť, ať se pobavíme.
Jinak pokud jde o reference na cokoliv, doporučuju utajenou stránku google.com



zedik
Příspěvky: 121

Příspěvek#107 » čtv 9. úno 2017, 21:56

Sarkafarka.Loupeznik píše:Sans Logique: A jaké má reference??? Tu jednu tady??? .....

no recenze na Libovického je třeba i zde http://dfens-cz.com/muj-vikend-se-zbrani/



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#108 » čtv 9. úno 2017, 22:03

SansLogique píše:Loupežníku, se podívej, v jakým postoji střílí nějakej Miculek, schválně nám to zhodnoť, ať se pobavíme.
Jinak pokud jde o reference na cokoliv, doporučuju utajenou stránku google.com

Miculek střílí taktickou/obrannou střelbu???
Jinak díky za tip na Google:
"Nevim jak vyucuje, ale vadi mi , kdyz se nekdo chlubi tim, co neni.
Neni u 102. PzPr!
Jeho "vycvik" v tomto ohledu je roven nule a jedine co se 102 ma spolecneho je jedno cviceni pred cca 4ma rokama. Pote byl odejit."

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#109 » čtv 9. úno 2017, 22:52

Víš kolikrát do Jerryho Miculka např. zezadu nechtě "drbnul" rozhodčí.....násobně vícekrát než kohokoliv v téhle zemi. :D
Jen pro upřesnění, RL uvádí ..."aktivní záloha"... 102. PzPr , nic víc, člověče. ;)
No, až do teď to vypadalo, že ti hlavně vadí, že jsi na webu nedohledal jeho koncesi. :shock:

4Miku, ty se prostě nemýlíš.... :)



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#110 » čtv 9. úno 2017, 23:11

Já jsem nedohledal ani fyzickou osobu podnikající v příslušném oboru... Ale třeba umíš lépe hledat a konečně začneš argumentovat fakty... Nebo se radši podíváš na Rambo I a napíšeš si do profilu, že jsi Zelený baret??? Tím by se leccos vysvětlilo...:-D

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#111 » čtv 9. úno 2017, 23:17

...no, každý máme příležitost ze sebe veřejně udělat ko..ta, někdo ji prostě využije... ;)


OK, moderátoři, počítám s týdnem na vychladnutí, ale boj s blbostí se nesmí vzdávat.... :)



zedik
Příspěvky: 121

Příspěvek#112 » pát 10. úno 2017, 08:18

Sarkafarka.Loupeznik píše:Já jsem nedohledal ani fyzickou osobu podnikající v příslušném oboru... Ale třeba umíš lépe hledat a konečně začneš argumentovat fakty... Nebo se radši podíváš na Rambo I a napíšeš si do profilu, že jsi Zelený baret??? Tím by se leccos vysvětlilo...:-D

zde ho maji v partnerských firmách - je tam uvedeno že je držitelem zbrojní licence http://www.mujglock.com/partner-libovicky-radek.html
osobně si myslím že kdyby neměl licenci tak to těžko bude provozovat ty léta co to provozuje .moc nechápu tenhle boj co tu vedeš.prosím,máš s ním problém tak se do jeho kurzu nehlásím ale on má docela dost recenzí od lidí co to absolvovali a jsou veskrze kladné

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#113 » pát 10. úno 2017, 08:33

Petzold píše:......4Miku, ty se prostě nemýlíš.... :)

ne, že by mne to těšilo
Petzold píše:...no, každý máme příležitost ze sebe veřejně udělat ko..ta, někdo ji prostě využije.... :)

tys to zas vyjádřil trefněji, já brzdím, už jsem napomenutý skrz jiného ichtyla z jiného vlákna

Uživatelský avatar
Quirinus
Příspěvky: 346

Příspěvek#114 » pát 10. úno 2017, 08:47

Sarkafarka.Loupeznik píše:Já jsem nedohledal ani fyzickou osobu podnikající v příslušném oboru... Ale třeba umíš lépe hledat a konečně začneš argumentovat fakty... Nebo se radši podíváš na Rambo I a napíšeš si do profilu, že jsi Zelený baret??? Tím by se leccos vysvětlilo...:-D


http://www.rzp.cz/cgi-bin/aps_cacheWEB.sh?VSS_SERV=ZVWSBJVYP&OKRES=&CASTOBCE=&OBEC=&ULICE=&CDOM=&COR=&COZ=&ICO=66454972&OBCHJM=&OBCHJMATD=0&ROLES=P&JMENO=&PRIJMENI=&NAROZENI=&ROLE=&VYPIS=2&PODLE=subjekt&IDICO=36901ca7ed3db41a3055&HISTORIE=1

Můžeš si u mě zaplatit kurz hledání informací na internetu.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#115 » pát 10. úno 2017, 10:57

A všichni zůčastnění vychladnou a budou se držet tématu !

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 988

Příspěvek#116 » pát 10. úno 2017, 12:47

Sarkafarka.Loupeznik píše:

Zase ty izraelský mantry o nejideálnějším postoji...:-D Jak ideálně se mu bude stát, když do něj zezadu někdo drbne???:-D

Tak jsem dnes na střelnici odstřílel cca polovinu nábojů v klasickém postoji a polovinu v té "izraelské mantře". Musím konstatovat, že rozdíl není markantní, ale v "izraelské mantře" jsem se cítil více uvolněný, pokrčené ruce v loktech jsou příjemné, celkově se mi tento postoj nakonec zdál jako méně únavný a držení zbraně se mi zdálo symetričtější. Takže s tím nemám problém a budu "izraelskou mantru" aktivně používat.
Pokud jde o to drbnutí do těla od někoho (kdo by ale vedle mě tak blízko byl ?!!!) - v této pozici je tělo dobře vyvážené a zkoušel jsem, není problém s pohyby všemi směry, rozhodně je to při tomto postoji snazší.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#117 » pát 10. úno 2017, 13:14

kdybys to zkusil, se 40sw či 45acp (zkrátka něco v major) je ten rozdíl ještě patrnější



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#118 » pát 10. úno 2017, 14:37

Quirinus píše:
Sarkafarka.Loupeznik píše:Já jsem nedohledal ani fyzickou osobu podnikající v příslušném oboru... Ale třeba umíš lépe hledat a konečně začneš argumentovat fakty... Nebo se radši podíváš na Rambo I a napíšeš si do profilu, že jsi Zelený baret??? Tím by se leccos vysvětlilo...:-D


http://www.rzp.cz/cgi-bin/aps_cacheWEB.sh?VSS_SERV=ZVWSBJVYP&OKRES=&CASTOBCE=&OBEC=&ULICE=&CDOM=&COR=&COZ=&ICO=66454972&OBCHJM=&OBCHJMATD=0&ROLES=P&JMENO=&PRIJMENI=&NAROZENI=&ROLE=&VYPIS=2&PODLE=subjekt&IDICO=36901ca7ed3db41a3055&HISTORIE=1

Můžeš si u mě zaplatit kurz hledání informací na internetu.

Máš pravdu, přehlédl jsem to... Současně děkuji, že jsi jako asi jediný dokázal použít argument...



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#119 » pát 10. úno 2017, 14:42

paza píše:
Sarkafarka.Loupeznik píše:

Zase ty izraelský mantry o nejideálnějším postoji...:-D Jak ideálně se mu bude stát, když do něj zezadu někdo drbne???:-D

Tak jsem dnes na střelnici odstřílel cca polovinu nábojů v klasickém postoji a polovinu v té "izraelské mantře". Musím konstatovat, že rozdíl není markantní, ale v "izraelské mantře" jsem se cítil více uvolněný, pokrčené ruce v loktech jsou příjemné, celkově se mi tento postoj nakonec zdál jako méně únavný a držení zbraně se mi zdálo symetričtější. Takže s tím nemám problém a budu "izraelskou mantru" aktivně používat.
Pokud jde o to drbnutí do těla od někoho (kdo by ale vedle mě tak blízko byl ?!!!) - v této pozici je tělo dobře vyvážené a zkoušel jsem, není problém s pohyby všemi směry, rozhodně je to při tomto postoji snazší.


Ale lokty si můžeš pokrčit i v normálním postoji, tělo je "square" směrem k cíli úplně stejně... Akorát stojíš v mnohem stabilnější pozici...
Jen tak pro zamyšlení, kluci po kleci běhají taktéž všemi směry a to docela v kvapíku... Vypozoroval jsi u nich, že by si stoupali s nohama do praku, aby měli ten nejlepší postoj jak pro dynamický pohyb do stran či vpřed a vzad, tak pro to, aby ustáli fyzický kontakt???

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 988

Příspěvek#120 » pát 10. úno 2017, 15:04

Já nevím proč je vše pořád jinak a špatně a podezřelé. Ať si každý zvolí pozici, která mu vyhovuje a cítí se v ní dobře, otázka kolem připuštění Radka Libovického k tomu co léta dělá se také vyjasnila, takže ho asi necháme v tom pokračovat, a tak to vše z mé strany uzavírám jako vyřešené.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů