Kurzy obranné střelby

Co jinam nepatří...
Uživatelský avatar
Espezetka
Příspěvky: 332

Příspěvek#76 » stř 8. úno 2017, 07:32

Nemyslím.
Byla jsem na kurzech u dvou agentur (oba level1), a u obou na začátku instruktoři upozorňovali, že pokud někdo bude porušovat zásady bezpečnostni (včetně zbraně mimo pouzdro o přestávce z jakéhokoliv důvodu), tak na kurzu okamžitě končí.
A věřím, že by tomu tak bylo.



kk
Příspěvky: 1018

Příspěvek#77 » stř 8. úno 2017, 08:34

Pánové a dámo, já to vyřešil kurzem na míru, instruktor si vyzkouší jak jsem na tom a po té mě prostě doučí co je potřeba a hotovo. :)

Uživatelský avatar
Rex
Příspěvky: 108

Příspěvek#78 » stř 8. úno 2017, 08:49

KK : kde je možné si zajistit individuální kurz ? Ten by mne zajímal.....

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2234

Příspěvek#79 » stř 8. úno 2017, 08:56

Třeba HardTask je dělá, jen platíš celého instruktora a celou střelnici :-)

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#80 » stř 8. úno 2017, 09:08

Myslím, že to má v nabídce, pokud se tedy nepletu, i Radek Libovický.

Uživatelský avatar
Rex
Příspěvky: 108

Příspěvek#81 » stř 8. úno 2017, 09:15

paza : díky, podívám se. (.....tak na stránkách je nemá).

kolombo : já bych byl i radši kdybych měl celého instruktora než kdyby mně přišla školit jenom půlka.
Ale zajímá mne něco cenově přiměřeného, když dopočítám cenu skupinového kurzu bude to vycházet přes 20 tis. a to pro mne tu hodnotu nemá. Chci si jen vyzkoušet jak bych takové situace zvládal, učím se lépe empiricky, ale zase na druhou stranu jsem plachej a trénink ve skupině mně znervózňuje.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2234

Příspěvek#82 » stř 8. úno 2017, 09:23

Bavili jsme se o tom na kurzu, že dělají i pro méně účastníků, kdy je jeden instruktor na dva školené. Ale cena je pak významně vyšší. Jinak instruktora si můžeš najmout skoro všude, jen je potřeba vědět kdo to je a co umí a školí ...

Zkus ten kurz tak, jak je a uvidíš. Nic horšího, než že se prostě sebereš a odejdeš se stát nemůže, ne ? Podle mojí zkušenosti je složení účastníků vždy v rozmezí profík až poleno :-)

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#83 » stř 8. úno 2017, 09:53

To Rex: podívej se tady, vlevo dole to má v nabídce, jinak má i docela rozumné ceny kurzů (takže tři taktické kurzy příjdou na tolik, co stojí jinde jen jeden úvodní) a z osobního kontaktu se mi jeví jako profík.
http://www.obranna-strelba.cz/

Uživatelský avatar
Rex
Příspěvky: 108

Příspěvek#84 » stř 8. úno 2017, 10:03

paza : máš pravdu, jsem slepej.... i když to vypadá spíš na nějakou sebeobranu beze zbraně ale zavolám a zeptám se. Dík.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#85 » stř 8. úno 2017, 13:12


Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#86 » stř 8. úno 2017, 16:22

Velmi zajímavé, to se mi líbí, tento týden jdu na střelnici, tak bude nácvik!!!

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#87 » stř 8. úno 2017, 17:31

Pánové držte se tématu a nematlejte pátý přes devátý !



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#88 » stř 8. úno 2017, 18:11


Zase ty izraelský mantry o nejideálnějším postoji...:-D Jak ideálně se mu bude stát, když do něj zezadu někdo drbne???:-D



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#89 » stř 8. úno 2017, 18:13

Rex píše:paza : máš pravdu, jsem slepej.... i když to vypadá spíš na nějakou sebeobranu beze zbraně ale zavolám a zeptám se. Dík.

Jestli se nepletu, tak LIRA s.r.o... Zbrojní licence na nákup a prodej zbraní je OK, ale je to dost na výuku obranné střelby???

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#90 » stř 8. úno 2017, 18:36

Ty firmy jsou dvě, LIRA s.r.o. je obchodní firma https://www.prodej-zbrani.cz/, firma libovicky.cz http://www.obranna-strelba.cz/ je firma na výcvik, kurzy, apd. Přečti si tam i o průpravě pana Libovického.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů