střelba ze zbraní kategorie A

Co jinam nepatří...
Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2518

Příspěvek#16 » úte 6. led 2015, 17:55

Přesně čištění je ten poslední problém. Já osobně bych ani neměl zájem o dávku ze sapru ( toho sem si užil na vojně až až), ale nějaký tlumič, dumdum, automatickou pistoli, Rpg, výbušné střely apod. To bych rád :)

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#17 » úte 6. led 2015, 18:14

aaaa, nova vyskovska vojna :D

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#18 » úte 6. led 2015, 18:55

Z RPGčka ani výbušnýma střelama si si na civilní střelnici nebouchneš. Co se týká střel DumDum tak máš asi trochu bujnou fantazii :D

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#19 » úte 6. led 2015, 19:06

do RPG mame prece vloznou hlaven 7,62 :)

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#20 » úte 6. led 2015, 20:03

Tojo,to je zážitek :)

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4567

Příspěvek#21 » úte 6. led 2015, 20:42

blacky: O RPG ani moc zájem neměj. Ony ty střely nejsou vždy úplně spolehlivé. Poměrně nedávný případ na nejmenované vojenské střelnici v Čechách. Při výstřelu exploze celé zbraně. Střelec těžké zranění včetně nohy utržené střepinou. Nikdo netuší proč a co se vlastně při výstřelu stalo. RPG 7. Stejně tě z takových věcí nikdo nikde vystřelit nenechá.

Uživatelský avatar
machinus
Příspěvky: 164

Příspěvek#22 » čtv 16. úno 2017, 10:34

Ahoj měl jsem v úmyslu založit nové téma ale nakonec se ten dotaz hodí sem.

Máte někdo povědomí zda je možné si někde na střelnici vystřelit z automatické zbraně dávkou? Zda si někde může člověk někde zaplatit a vyzkoušet?

Obecně o zbraních kategorie A, pokud má někdo vyjímku na Ačko a má automatickou zbraň může ji pak někomu půjčit na střelnici? Stejně jako je tomu u zbraní ostatních kategorií?

Jde mi o to že bych si to rád vyzkoušel, samozřejmě počítám s tím že to bude něco stát :)



cipis
Příspěvky: 2097

Příspěvek#23 » čtv 16. úno 2017, 10:40

Přečti si provozní řád střelnice, to je to hlavní. A jestli střílíš ty nebo majitel zbraně, který stojí hned vedle, je už potom jedno.



Irish_terrier
Příspěvky: 91

Příspěvek#24 » čtv 16. úno 2017, 10:47

machinus píše:Ahoj měl jsem v úmyslu založit nové téma ale nakonec se ten dotaz hodí sem.

Máte někdo povědomí zda je možné si někde na střelnici vystřelit z automatické zbraně dávkou? Zda si někde může člověk někde zaplatit a vyzkoušet?

Obecně o zbraních kategorie A, pokud má někdo vyjímku na Ačko a má automatickou zbraň může ji pak někomu půjčit na střelnici? Stejně jako je tomu u zbraní ostatních kategorií?

Jde mi o to že bych si to rád vyzkoušel, samozřejmě počítám s tím že to bude něco stát :)


Nejsem si jistý, ale snad to jde na této střelnici:
http://www.gundrak.cz/Default.aspx?Page=2
Osobně jsem tam nikdy nebyl, ale mají plno vídeí ze zkoušení zbraní kat. "A"

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#25 » čtv 16. úno 2017, 11:22

machinus píše:Máte někdo povědomí zda je možné si někde na střelnici vystřelit z automatické zbraně dávkou? Zda si někde může člověk někde zaplatit a vyzkoušet?
...
Jde mi o to že bych si to rád vyzkoušel, samozřejmě počítám s tím že to bude něco stát :)

Vstup do aktivní zálohy, nechají tě vystřelit a ještě ti za to zaplatí ;)

Uživatelský avatar
machinus
Příspěvky: 164

Příspěvek#26 » čtv 16. úno 2017, 11:56

Lynx píše:Vstup do aktivní zálohy, nechají tě vystřelit a ještě ti za to zaplatí ;)


No taky jsem o tom vážně uvažoval :-) ale musel bych si najít jinou práci protože teď bych dostal výpověď kdybych s tím teď za šéfem zašel... ale to může změnit.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2518

Příspěvek#27 » čtv 16. úno 2017, 13:41

Šéf to nemusí vědět a na cviční si vezmeš dovolenou :) Ale jasný chápu.

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#28 » čtv 16. úno 2017, 14:13

Zaměstnavateli proplácí náhradu mzdy stát. A pokud cvičení nezasáhne do období s největším počtem zakázek, tak nevidím problém. Naopak, měl by být rád, že má v týmu člověka schopného pomoct při mimořádných událostech na pracovišti (požár, úraz, evakuace, to může nastat kdekoli). Má zaměstnavatel všechny informace?

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#29 » čtv 16. úno 2017, 14:15

Jste OT pánové.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů