World of Guns: Gun Disassembly (steam hra)

Co jinam nepatří...


ineyaa
Příspěvky: 111

Příspěvek#1 » sob 14. bře 2015, 22:17

Celkom pekna simulacia, freemium model. Komplet rozborka/sborka simulacia strelby, spomalenie, rontgen, rezy, strelnice a podobne. Modelov maju dost, ale vyzaduju bud usilie alebo kreditnu kartu. Tutorial garantuje pristup aspon k AK47 a Colt 1911:
http://store.steampowered.com/app/262410/

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#2 » ned 15. bře 2015, 00:38

Hej, mila vec, bolo to nedavno v akcii za polovicu ceny. Akurat ak, tak kupit platenu verziu, inak zbierat body pre postup na dalsiu zbran stoji prilis vela casu.



tempest
Příspěvky: 167

Příspěvek#3 » ned 15. bře 2015, 08:05

No, kdyby něco, tak tahle hra je i na Facebooku... Tam se tomu věnuju já...

Uživatelský avatar
Jirka-t
Příspěvky: 150

Příspěvek#4 » pát 27. led 2017, 21:26

trošku oživím. Hrajete někdo ještě? Já tomu posledních pár týdnu hodně propadl :-) Jo a před pár dny byl odhlasován nový model do hry Vz.58, takže další nový model bude kosa.



Jezevec
Příspěvky: 139

Příspěvek#5 » stř 1. úno 2017, 10:36

Jeden čas jsem to hrál docela dost a snažil jsem se plnit všechny ty výzvy a celkem se mi i dařilo. Před 14 dny jsem to zapl a koukal jsem že celek progres je pryč a musím začít od znovu a to mě odradilo. Jestli tam bude kosa tak se k tomu možná zase dokopu :D

Uživatelský avatar
RJ
Příspěvky: 19

Příspěvek#6 » pon 20. úno 2017, 09:25

Vcelku zajímavá hra, tedy vlastně simulace. Je to dobře zpracované a určitě doporučuji všem, kdo si chtějí osahat sborku a rozborku zbraní, na které si běžně člověk nesáhne. Taktéž animace funkčnosti nejsou vůbec k zahození. Dobré pro nadšence do zbraní či zájemce o zbrojní průkaz. Nicméně je tam dost silná repetitivnost k otevírání nových zbraní, takže buď z vás bude brzo expert na rozborky a sborky několika zbraní nebo si hra sáhne na vaši peněženku a pak budete mít přístup k celé škále zajímavých zbraní. Přesto je to skvělá záležitost a také zábavná.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů