Reklamace pistole

Co jinam nepatří...
Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#31 » stř 14. pro 2016, 14:43

měl jsem v rukou dva SW 5x38spec s laufem 1,75" a lítalo to uplně stejně blbě, 1cm /1m

ufiknout mouchu a do příčný rybiny usadit novou, jiný elegantní řešení neznám



Vladan
Příspěvky: 9

Příspěvek#32 » čtv 15. pro 2016, 09:59

Požádaů jsem ještě o upřesnění hodnoty té tolerance:

Dobry den,

obecne toto není sledovano. Ze zkusenosti by to muselo byt tak 2-3x tolik ale je to jen odhad. Vyrobci toto neuvadeji

S pozdravem, Best regards,
PROARMS CZ



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#33 » čtv 15. pro 2016, 13:22

To je dobry, takze asi staci, ze to strili nekam smerem dopredu... Budu vybirat revolver tak asi radsi neco seriditelneho, ze?



Vladan
Příspěvky: 9

Příspěvek#34 » čtv 15. pro 2016, 14:18

Možná by stačila jiná firma.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#35 » čtv 15. pro 2016, 14:39

furt musíš myslet na to, že je to primárně "na 2m do darebáka" a ne na mířenku
čili kam to lítá na neobranný vzdálenosti výrobce moc netrápí
jak jsem psal výš, nebylo to vzácný ani u S@W

JardaB
ano, pokud to bude jako ZRe do LOS, kde můžeš potkat gonga na 15m
tam se mikrometry můžou hodit



Vladan
Příspěvky: 9

Příspěvek#36 » pát 16. čer 2017, 07:49

Zdravím,
po reklamačním neúspěchu (viz výše) jsem se rozhodl pro "samoopravu". Nedvážil jsem se zasáhnout do zbraně (vrtat, pilovat a pod), proto jsem zvolil vlepení kuprexitové destičky jako falešného hledí. Je to amatérské, ale střílí to konečně tak, že jsem spokojen - stranově přesně, výškově asi 5 cm nad (na 10 m).
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



dunit
Příspěvky: 16

Příspěvek#37 » úte 10. pro 2019, 15:57

Ve vlákně o PPŠ-41 jsem řešil neuznanou reklamaci, kdy výrobce tvrdí, že jsem závadu způsobil střelbou ze špatně složené zbraně. (Já tvrdím, že jsem z ní nevystřelil a ještě jsem jí po nákupu ani nevyčistil.) Zřejmě tahám za kratší konec, ale teď jsem si uvědomil další možnost, jak celou záležitost vyřešit:
Pušku jsem koupil letos 25.9. Reklamoval jsem ji 11.10. a zamítavá odpověď Zeleného sportu je z 14.11. Nebyla tedy dodržena lhůta 30 dní na vyřízení reklamace. V prodejně, kde jsem pušku kupoval, mě ale natolik vykolejilo, že tu závadu hodili na mě, že jsem pušku fyzicky převzal a podepsal nějaký předávací protokol (18.11.). Můžu i navzdory jejímu převzetí požadovat odstoupení od kupní smlouvy pro nedodržení té 30ti denní lhůty? Je na to případně také nějaká lhůta?



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#38 » pát 28. srp 2020, 11:07

Dovolim si ozivit tema konkretnim dotazem...idealne kdyz odpovi nekdo s realnou zkusenosti v posledni dobe. Prodejce uznal reklamaci zbrane, jako reseni jsem si vybral vraceni penez. Jaky je postup stran papirovani vuci PCR a odhlaseni zbrane? Je na to nekde nejaky zavazny pokyn od PCR ci MV prosim? Jsem lehce zmaten...

Uživatelský avatar
Vovas
Příspěvky: 91

Příspěvek#39 » pát 28. srp 2020, 11:56

Já jsem asi před rokem koupil starší Walther 22. LR u zbraně Brymová a doma jsem při čištění zjistil vlasovou trhlinu na rámu. Zbraň vzali zpátky, vrátili peníze a to i za kolek na nákupku. To se ale stalo ještě před podáním žádosti o průkaz zbraně. Takže veškeré papírování udělal prodejce.



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#40 » pát 28. srp 2020, 12:09

antonspelec: Zbraň předat prodejci, ten si ji zapíše do CRZ na sebe. Tobě vystaví šedivák. S ním dojdeš na policii vrátit průkaz zbraně.
Slušné by bylo, pokud by prodejce dal kromě ceny i kolky na nové NP a registraci zbraně.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#41 » pon 31. srp 2020, 06:42

vgj: Diky moc za upresneni!

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů