Zastřílení/setkání - v Praze

Co jinam nepatří...
Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » ned 31. led 2016, 23:54

Ahoj Lidičky,
zakládám toto téma, protože v sekci chci vystřelit dám vystřelit jsem sice zainzeroval, ale popravdě jsem šel s někým střílet z fór jako plasťáky, že někdo chtěl zkusit Grand Power P1.
Tak tedy takto:
Jsem vlastníkem 3 samonabijecích pistolí ráží Luger 9x19(GP P1), 7.65Br(CZ 83), .22LR(Beretta 71)

Chodím střílet na střelnici Avim, nebo na Chodovskou(tam jsou jen 3 stavy).
(mám i další legálně držené zbraně, ale ty se na těchto střelnicích nesmí používat)

Pokud by měl někdo chuť si jít společně zastřílet, napište odpověď.
Mohu ukázat bezpečnou manipulaci, rozborku/sborku těchto zbraní.

Tonda

Přesunuto, toto opravdu není událost vhodná do vlákna "Události". Patrik



david33
Příspěvky: 179

Příspěvek#2 » pon 1. úno 2016, 21:33

Ja bych šel hodně nad Grand power P1 přemyšlim mužu poskytnout CZ-P-09 a makarona :)



Bender01
Příspěvky: 72

Příspěvek#3 » pon 1. úno 2016, 22:35

Mám:
-Walther P22
-Steyr S9A1
-HK USP Compact 45ACP
-CZ 858 D-Fab
-Gewehr 88 (čeká na tormentaci)

Chci zkusit:
-revolver
-Walther PPS
-Walther PPK
-CZ 83 9mm
-Colt 1911 (nebo nějaký klon)



Carloss
Příspěvky: 2938

Příspěvek#4 » pon 1. úno 2016, 23:22

Na zkoušení tu je už i vlákno. Jinak PPK a 1911 mám... :-)



Bender01
Příspěvky: 72

Příspěvek#5 » úte 2. úno 2016, 06:40

@ Carloss: jestli to spravne chapu, tak seton chce zorganizovat setkani v Praze - rad se takove akce zucastnim i se svym zelezem ;)



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#6 » stř 3. úno 2016, 01:09

P1, o tý sem přemýšlel :)

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » stř 3. úno 2016, 17:51

Ano nějak zamluvit třeba 2 až 3 stavy a za střílet si potezkat si ruzna zeleza, zkusit jak kopou, udělat nejakej pokec.



Bender01
Příspěvky: 72

Příspěvek#8 » stř 3. úno 2016, 20:47

Jo to zni dobre. Za me idealne vikendy.

Uživatelský avatar
Style
Příspěvky: 287

Příspěvek#9 » stř 3. úno 2016, 21:34

Taky bych přišel, za mě ovšem mimo víkendy. :)

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#10 » čtv 4. úno 2016, 09:44

Zamluvte na 2 h celou Květnici, vyjde to levněji, než platit jednotlivé stavy, a můžete střílet z plochy. Můžete si postavit i situaci ve stylu LOS, nebo uspořádat vyřazovací soutěž na čas...
Termín bude třeba určit despoticky, jinak se nedohodnete nikdy na ničem.
Pokud to bude v lichém týdnu, rád přijedu taky.

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#11 » čtv 4. úno 2016, 09:55

Jen drobná poznámka, na stránkách Květnice mají teď napsáno, že během otevíracích hodin budou střelnici na více jak hodinu rezervovat zcela výjimečně, cituji z jejich stránek:

Vážení zákazníci.
Zavedli jsme s okamžitou platností nová pravidla obsazování střelnice pro hromadné rezervace!!!
Pokud si rezervujete celou střelnici na jednu hodinu, bude v době střelby ve střelnici max. 7 osob a celkově se nesmí protočit více než 10 osob. Na více než jednu hodinu budeme rezervovat střelnici v otevírací době zcela vyjímečně. Mimo otvírací dobu zůstává minimální doba pronájmu dvě hodiny, přičemž platí maximální počet 7 osob během střelby, ale počet osob které se zúčastní střelby celkem není omezen. Vše platí pro nekomerční využívání střelnice. Tyto změny vychází z nového provozního řádu naší střelnice.


Takže počítám, že ve večerních hodinách, třeba 20-22h by to snad neměl být problém....



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#12 » čtv 4. úno 2016, 10:57

Květnice je sice prostorově a dostupností fajn, ale přijde mi, že se čím dál tim víc "fašizuje". Začínal jsem tam, majitel byl sice trochu povýšenej, ale dalo se s nim domluvit. Ale co se tam změnilo za poslední dva roky a hlavně tón, jakým to prezentujou a vyžadujou ve mě nevyvolává příjemný pocity. Už sem tam dlouho nebyl, nic mě tam neláká. Co Benešov? Ten je sice trochu menší, ale přijdou mi tam v pohodě.



Pupak
Příspěvky: 318

Příspěvek#13 » čtv 4. úno 2016, 11:33

Květnice je v pohodě, je třeba nepodléhat dojmům z přísnejch vyjádření na webu, rozumně se tam dá domluvit leccos. Před časem jsme tam měli párkrát slezinu s klukama z MujGlock, když byl zavřenej Avim a byly to velmi poetické večery :-)

Mám to kousek, pokud budu mít čas, rád se přidám.



Bender01
Příspěvky: 72

Příspěvek#14 » čtv 4. úno 2016, 19:52

@mikky: v Benešově je hlukové omezení na max. 74 ran za den (platí pro cokoliv většího než .22) a obzvlášť o víkendech nemají lidi co bydlí kolem problém zavolat policii na kontrolu



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#15 » čtv 4. úno 2016, 19:58

No, vidíš. Řekl jsem Benešov a myslel jsem Brandýs :D V Benešově je střelnice?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů