Zbraně v médiích

Co jinam nepatří...


pekoz
Příspěvky: 171
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » stř 7. pro 2016, 21:33




Stewie
Příspěvky: 326

Příspěvek#2 » stř 7. pro 2016, 22:18

Nemám TV. Jaké srajdy tam vykládají?



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#3 » stř 7. pro 2016, 22:28

no.... až na záverečnou řeč pana Marhoula to bylo myslim si lepší než sem čekal¨

on-line možnost: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... -polosero/



pekoz
Příspěvky: 171
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » stř 7. pro 2016, 22:32

Překvapivě ze strany ČT poměrně neutrální . Tady : http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... do-zbrane/ :je to asi celé



pekoz
Příspěvky: 171
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » stř 7. pro 2016, 22:32

:) ha byl jsem druhý. Marhoul mě nepřekvapuje , tohle je o něm všeobecně známo. Na tak "militantního" člověka nechápu a přemýšlím co s tím vlastně sleduje. Pořád jsem čekal kdy to vybalí ale naštěstí mu nedali moc prostoru.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#6 » stř 7. pro 2016, 22:40

Holt je to AKTIVNÍ ZÁLOHA tak se mu do toho civil nemá asi co sr...t jiný vysvětlení v tom nemam



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#7 » stř 7. pro 2016, 23:18

Ten prepper myslím působí v ČR trochu přepjatě. Chápu ho, při jeho živobytí, ale přece jenom...
Marhoul mě taky nepřekvapil. To je takovej druh.



fangli69
Příspěvky: 64

Příspěvek#8 » čtv 8. pro 2016, 04:48

Dobrej paranoik.Nedivil bych se, že celá rodina má v puse falešnou plombu s cyankáli,kdyby padli do rukou nepřítele :lol:

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2236

Příspěvek#9 » čtv 8. pro 2016, 08:17

Skoro bych řekl, že větší problém je ten paranoik, než Marhoul. Protože jestli tohle mělo být vykreslení typického držitele ZP, tak jsme za mírné magory ....

Mimochodem, ten prodejce, to taky bylo zlehka tendenční, že jsme cvoci, co hromadí zbraně. Kdo to vůbec byl ??

Ale ono to není jen na lidech, co tam vystupovali, ale i na tom, jak to je pak zpracované a co se z toho, co s nimi nasnímali, nakonec vybralo ....



fangli69
Příspěvky: 64

Příspěvek#10 » čtv 8. pro 2016, 08:22

Pokud se nepletu, tak asi zelený sport



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#11 » čtv 8. pro 2016, 08:26

Já bych byl v klidu. Na tenhle druh dokumentů na ČT2 stejně nikdo nekouká, resp. pouze takovej druh lidí, který nemá cenu o něčem přesvědčovat.
Sluníčkoví lidé, co jedí zrní, oblíkají se do Fair Trade lněných hábitů, pracují v neziskovkách a posílají peníze na děti do Afriky.
Si teda myslím já.



beda
Příspěvky: 236

Příspěvek#12 » čtv 8. pro 2016, 08:43

pan marhoul evidentně nechápe co říká a jaký to na něj může mít dopad
jak by se mu asi líbilo, kdyby za 4 roky dostal dopis (nebo i dříve, pokud by došlo ke změně zákona)

vážený pane
vzhledem k dovršení věku 60let přestáváte být členem aktivních záloh
jako zkurvenej civil nemáte nárok vlastnit palnou zbraň, proto své zbraně prodejte, znehodnoťte, nebo darujte státu
s pozdravem
zbraně profesionálům



kolemjdoucí
Příspěvky: 814

Příspěvek#13 » čtv 8. pro 2016, 09:16

Nejlíp to vystihuje fangli69 čtv 8. pro 2016, 04:48. Ten pořad imho nebyl o běžných držitelích zbraní, ale o odrůdě, které v Rakousku říkají "hobby-Rambo". Taky takové znám, ale je jich zlomek. Pořad o ničem.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2236

Příspěvek#14 » čtv 8. pro 2016, 10:53

No, když tady řeším co a jak kdo nosíte, tak je to taky na kroucení hlavou.¨

A ještě jednou: Je sakra rozdíl v tom, co řeknete a v tom, co se z toho odvysílá ....



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#15 » čtv 8. pro 2016, 14:01

SansLogique píše:Já bych byl v klidu. Na tenhle druh dokumentů na ČT2 stejně nikdo nekouká, resp. pouze takovej druh lidí, který nemá cenu o něčem přesvědčovat.
Sluníčkoví lidé, co jedí zrní, oblíkají se do Fair Trade lněných hábitů, pracují v neziskovkách a posílají peníze na děti do Afriky.
Si teda myslím já.

Zase máš pravdu. "Kovaní vlastenci" koukají na Ordinaci a Babicu...:-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů