Zbraně v médiích

Co jinam nepatří...


Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#31 » pát 9. pro 2016, 09:28

Beda: Škoda je to, že v místě těch teček ve vašem textu není doplněno to, co skutečně zaznělo, totiž že se mu nelíbí ty všemožné domobrany... Na to totiž navazovala další část souvětí o armádě a ozbrojených složkách... Pokud něco na zbraních panu Marhoulovi vadí, pak jsou to jejich někteří vlastníci... Alespoň tak to chápu z jeho předchozích vyjádření k této tématice...

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#32 » pát 9. pro 2016, 09:43

A co mu napsat a zjistit, jak to myslel? :-)



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#33 » pát 9. pro 2016, 11:42

jenom pro zajímavost, první záběry toho pořadu jsou natočený na střelnici na Spořilově.
Jsem se ptal správce, proč tam od nich nebylo nic jinýho než redaktorka v tunelu.
Odvětil, že jim tam asi nikdo neřekl nic, co by chtěli slyšet.
Tož tak.



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#34 » pát 9. pro 2016, 13:22

Oni novináři už často mají o finální podobě článku rozhodnuto ještě než vůbec něco pořádně zjistí... Proto se na televizi atp. dívám minimálně....

Jinak psychotesty toho odhalí velice málo a podstatná část sériových vrahů je tak inteligentní, že projdou stejně, jinak by ostatně nemohli být sérioví, ale policie by je chytila po prvním činu... Stejně tak to je u některých těch střelců. Ten maník co v USA vylezl na věž a střílel lidi puškou svému psychiatrovi řekl, že má přesně o tomto sny a ten cvokař to odsoudil jako nevinnou představu....

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1300

Příspěvek#35 » pát 9. pro 2016, 13:39

Ad psychotesty: Vím o jednom lékaři, který měl rodinné problémy, tahanice o děti apod., dělalo se několik posudků ohledně povahy a asi z toho byl už tak vyřízený a naštvaný, že v jednom posudky vyšel jako agresivní jedinec. Do posudku se asi promítla okamžitá nálada a dlouhodobý stres, hádky... Revizní posudek za pár měsíců tento popřel - stav se vrátil k normálu...



kk
Příspěvky: 1018

Příspěvek#36 » pát 9. pro 2016, 14:13

No me psychiatricka rekla ze psychotesty jsou z dlouhodobeho hlediska uplne k nicemu, ze reknou jaky je aktualni stav toho cloveka a tim to konci. Takze asi tak.

Uživatelský avatar
DAveDOG
Příspěvky: 189

Příspěvek#37 » pát 9. pro 2016, 14:37

Sarkafarka.Loupeznik píše:DaveDoG:ALe ten ironický názor nereflektuje skutečně vyslovené... To, že někdo nechce dál vyzbrojovat lidi přeci neznamená, že ti co zbraň mají jí musí vrátit...


Někdo tady nepochopil význam slova ironie. Já jsem nenapsal že to pan Marhoul řekl a nebo si to myslí. Pokud ano tak mne citujte. Děkuji.



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#38 » pát 9. pro 2016, 18:15

DaveDOG: Pak beru Vaši připomínku, která se nedopatřením jeví jako překroucení slov pana Marhoula, jako plácnutí do větru... S tím se dokáži spokojit...;-)
Co myslíte, vím něco o ironii???



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#39 » pát 9. pro 2016, 18:20

To kk: Myslí vaše psychiatrička, že duševní poruchy jsou jen aktuálním zdravotním stavem??? A psychotesty vedou i k odhalení těchto poruch, pokud jsou správně nastaveny... Kvalitní psychotesty odhalí i drogovou závislost... A já bych vedle sebe na střelnici feťáky mít nemusel a už vůbec ne ozbrojené v ulicích...;-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů