Pouzdra na průkazy zbraní.

Co jinam nepatří...


IronMaiden13
Příspěvky: 65

Příspěvek#1 » pát 23. bře 2018, 12:41

Shanim nějaké praktické pouzdro “Dokladovku” na průkazy zbraní, zbrojní průkaz a podobne. Měl bych to rad všechno po hromadě, tedy čím více protostoru, tím lépe. Nemáte někdo nějaký dobry tip?

Uživatelský avatar
zeroozero
Příspěvky: 59

Příspěvek#2 » pát 23. bře 2018, 12:45

Já nosím toto, dřív to bylo celkem "in" takže jsem to zase vytáhl ze šuplíku....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#3 » pát 23. bře 2018, 13:56

Já jsem momentálně v procesu hledání co nejtenčí peněženky (viz Bellroy), do které bych dal svých obvyklých 10 karet moderního formátu, bankovy a archaické PZ a ZP formáty... Kdyby někdo věděl, budu vděčný ;)



Tomak
Příspěvky: 463

Příspěvek#4 » pát 23. bře 2018, 14:00

Taky jsem o něčem podobným přemýšlel, ale představa, kolik dokladů bych ztratil, nebo by mi byly odcizeny najednou všechny, mě z toho rychle vyvedla. Nosím jen to nejnutnější v kapse na zip. Ne, že bych nějak ve velkým ztrácel věci, ale náhoda je blbec. Koupil jsem si motorku s tím, kolik už teď budu mít najeto a podívej na to počasí. Kdybych si koupil lyže, budou už všude kvést pampelišky. Takže asi tak. S sebou OP,ZP a PZ, případně papíry od auta.
Kámoš ztratil peněženku se vším, co měl. Snad i s očkovacím průkazem od psa :lol: Tohle absolvovat nechci.



Had666
Příspěvky: 95

Příspěvek#5 » pát 23. bře 2018, 14:42

Aspinal of london. Skvela kvalita velky vyber. U nas prodava arde.cz
Mam od nich 2 penezenky. Jednu velkou do tasky a jednu malou do saka. Ta mala ma zvlast dokladovku. Ta v ni drzi jen pri zapnute penezence. Jinak lze samostatne vyjmout. Jiz 5 let obe pouzivane a stale jak nove.

Uživatelský avatar
zeroozero
Příspěvky: 59

Příspěvek#6 » pát 23. bře 2018, 15:00

Tak vždy se dá udělat nějaké poutko a to přivázat třeba k pásku...



-recon-
Příspěvky: 104

Příspěvek#7 » pát 23. bře 2018, 16:05




IronMaiden13
Příspěvky: 65

Příspěvek#8 » pát 23. bře 2018, 17:33

Jo koupím něco na způsob co jsem dával zeroozero, mě se to prave nechce nosit jen tak po kapse, navíc budu příští rok delat myslivecké zkoušky a když se vše povede, bude toho na nošení zase o něco víc a nosit po kapse jen tak OP,ŘP,ZP,PZ,LS a povolenku se mi nelíbí. Další věc je, že mam PZ u zbraní v trezoru a mam je tam všechny tak různě naskladane, takhle bych jen měl pekne pohromadě. Popřípadě koupit dvě pouzdra, abych opravdu nemusel tahat všechny PZ u sebe.



Tomak
Příspěvky: 463

Příspěvek#9 » pát 23. bře 2018, 20:30

No jak jsem psal... hodně štěstí při neztrácení 8-)

Uživatelský avatar
DAveDOG
Příspěvky: 189

Příspěvek#10 » pát 23. bře 2018, 20:45

Doklady nosím zásadně odděleně od peněz. Peněženku jsem už ztratil, nebo mi byla ukradena - kdo ví :), ale doklady ještě nikdy. Nosím je v pouzdře podobném jak sem dával zeroozero.



Milan100
Příspěvky: 423

Příspěvek#11 » sob 24. bře 2018, 11:51

Tohle je ideál pro mě, dokladovka na opasek, horizontální, pouze o fous větší než ZP a PZ. Nosit se dá jen to nejnutnější, ztráta z opasku v případě outdoorového provedení nehrozí. Doklady stále na stejném místě i v případě různého oblečení. Ale bohužel mám ji jen v provedení "Čajna" . V outdooru v černém nylonu jsem ji nesehnal a to se snažím dlouho, Dasta, eshopy ani armyshopy nic obdobného nenabízí. Vždy mají výrazně větší a tlustší již překážející pouzdra. Pokud by jste někdo věděl kde sehnat odolnou nylonovou kapsičku se dvěma poutky, minimálními rozměry (dle dokladů) a malou tloušťkou, ideálně horizontální poloha, budu rád,
když dáte tip.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#12 » sob 24. bře 2018, 23:23

Hele, kde a jak tyhle věci nosíte? Co je pro vás u takového pouzdra nejzásadnější? Jako koníček mám výrobu z kůže a už rok se snažím vymyslet pouzdro nebo peněženku nebo i kombinaci pouzdra na karty a placaté peněženky, do které se vejdou všechny důležité dokumenty běžného střelce, zároveň i běžné doklady a peníze. Prozatím jsem udělal několik prototypů a všechny se ukázaly jako nepraktické (zatím jediný úspěšný prototyp je pouzdro na dva telefony). Opravdu rád bych tenhle oříšek rozlouskl a vymyslel vzor pro ideální střelecké pouzdro na doklady a nezbytnosti "pro každou příležitost".



Sody
Příspěvky: 316

Příspěvek#13 » ned 25. bře 2018, 07:51




-recon-
Příspěvky: 104

Příspěvek#14 » ned 25. bře 2018, 08:49

Já myslím, že se vám stýská po ledvince a odmítate si přiznat, že malá peněženka s clipem řeší problém



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#15 » ned 25. bře 2018, 17:45

Sody: to je dobrej tip, děkuju moc!

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů