Perkusní derringer Great Gun

Black Powder a vše co k tomu patří


Frank
Příspěvky: 11

Příspěvek#391 » stř 24. zář 2014, 21:33

Jak to může být "cajk" když samopal vz. 58 má ráži 7,62 a zminovaný
derringer ráži 9.02 ???

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#392 » stř 24. zář 2014, 23:04

lubrasa: je tady toho o čištění, nabíjení, mazání a střílení GG deringerama 26 stránek + další předovková vlákna. Nejdřív si je přečti, pak zajdi na střelnici a pak se ptej na věci kterým nerozumíš. Všechno je tu probráno několikrát dokola :roll:

Frank: kartáček v pucování na kosu je "oversize". Pucuje se sním stejně blbě 7,62 , 9mm i třeba .45.



Jan Jeni
Příspěvky: 156

Příspěvek#393 » pát 26. zář 2014, 19:28

MĚL JSEM DERRINGER 45 cal. a kartač a vytěrák s kosy byl super nevím tedy proč by mělo být něco v nepořádku po vyčištění již zminovaným kartačem a vytěrákem byl derringer jak nový !!!!!!Stejně musí se celý derik rozebrat a oplachnout v horké vodě !! :mrgreen:

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#394 » sob 18. říj 2014, 08:08


Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 420

Příspěvek#395 » stř 22. říj 2014, 00:32

Ale jedině bez ZTP :D



Brooks
Příspěvky: 4

Příspěvek#396 » čtv 6. lis 2014, 00:57

Nejdříve bych chtěl pozdravit lidičky co tu toto vlákno zásobují dotazy a hlavně ty, co na ně reagují. Po třech dnech jsem se prokousal tímto vláknem a opět se potvrzuje co tvrdím již dávno: ,,Čím víc člověk o daném tématu ví, tím víc má otázek" Perkusy mám jako svoje tajné přání již dávno, ale nyní se to dostává do fáze realizace. Informace studuji cca. 2 hodiny denně na různých stránkách (což může být i chyba) ale snad jsem ,,teoreticky" připraven na první výstřel. Co mě ale překvapilo je, když jsem se pokoušel najít obchod kde bych do budoucna uskutečnil objedávku, že jsem nenašel nic podle mého gusta.
Prvně samozřejmě na stránky Great Gunsu, tam mě trochu překvapil shop, čekal jsem něco jako online nákup. Po proštudování jsem dospěl k názoru, že se člověk může na jejich stránkách registrovat a možná to přinese lepší výsledky. Toto jsem opravdu nečekal, až na jeden model ,,vše vyprodáno" http://www.greatgun.eshop-zdarma.cz/index.php?category_id=13
Zkrátím to, kdybych do budoucna se chystal pořídit tohoto mazlíka (zatím jen výběr .45) a k tomu potřebné věcičky (ogivální střelivo, zápalky, pistony (Vesuvit jsem většinou viděl že jen při osobním odběru)) ..... Od kaď je nejlepší objednat? Chtěl jsem napsat přímo na Great Guns, ale další registrace se mi nechtěla absolvovat. Nevíte jaká je tam doba výroby/čekání? Lze u nich sehnat komplet sortiment na střelbu?
Předem děkuji za jakoukoliv reakci

Uživatelský avatar
Hungry
Příspěvky: 369
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#397 » čtv 6. lis 2014, 06:38

A co takle napsat odkud jsi?



Brooks
Příspěvky: 4

Příspěvek#398 » čtv 6. lis 2014, 09:15

Omlouvám se, momentálně Západní Čechy, okres Domažlice. Ale nemám to tu ještě pořádně zmapovaný :-)



MORFI
Příspěvky: 1

Příspěvek#399 » stř 26. lis 2014, 08:32

Zdravim všechny, chci si pořizovat GG v ráži 45 na sebeobranu. Mám na vás pár dotazů :)
Nevím zda hlaven 2,5 nebo 3 palce, je velký rozdíl ve výkonu a přesnosti nebo nepatrný?
Chtel bych ze spodní hlavně střílet broky, vadí vývrt hlavně ve střílení broků nebo ne? Dá se domluvit s výrobcem aby mně do spodní hlavně vyvrt nedělali? Jaké broky a navážka prachu je vhodná pro střílení broku? A ještě jeden dotaz: nikdy jsem tuto zbran nemel v ruce, pro porovnání je Dmini o dost skladnější nez normal GG 45?
Děkuji za odpověd :)

Uživatelský avatar
Hungry
Příspěvky: 369
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#400 » stř 26. lis 2014, 10:10

Rozdíl mezi 2,5 či 3" je dle mne minimální.
Vývrt na stílení broků vadí, rozhazuje je do kružnice. O dohodě s výrobce na hladkou hlaven pochybuju, ale za zkoušku nic nedáš. Dmini se mi nelíbí, poměr velkosti hlavní a rukověti je divný. Zhorušuje to úchop. Měl jsem je v rukou všechny, šel bych asi do klasiky v .45.



Brooks
Příspěvky: 4

Příspěvek#401 » stř 26. lis 2014, 22:58

Tak koukám že Chodové nejsou moc vítáni :lol: Chápu že je to od většiny členů fóra daleko (určitě nejvíc Morava, jako ostatně všechny pořádný spolky, skupiny, zájmové kroužky ....) Nevím proč ten Západ je tak mrtvý, asi málo vína.
Každopádně po dalším studování a pár mailech a telefonátech to vypadá, že si budu mít o Vánocích s čím hrát :-) Doufám že bude vše OK a nebudu otravovat problémama. S fotkou mazlíka a ,,úspěchama" se tu zas snad objevím :-)
Díky za pěkné forum a spousty nabitých teoretických znalostí



Brooks
Příspěvky: 4

Příspěvek#402 » úte 27. led 2015, 11:20

trochu to trvalo, ale přidávám ,,zátiší", teď jen domluvit střelnici a odzkoušet
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 420

Příspěvek#403 » pát 30. led 2015, 13:43

Hungry: Vývrt je tady tak mělký a hlaveň tak krátká, že se broky nestihnou roztočit, tady v tomto je to OK, spíš bych se bál nevalného výsledku, ta hlaveň je právě až moc krátká na to, aby se tam vlezla pořádná navážka broků a pořádně stihla být nakopnuta prachem. Takže jako 'snakeshot' nebo blbnutí na pomalu letící asfaltové holuby proč ne, na obranu spíš ne.



atrej
Příspěvky: 5

Příspěvek#404 » ned 15. úno 2015, 21:08

Ahoj som tu nový a toto je moja zostava.
Obrázek



Tchor
Příspěvky: 5

Příspěvek#405 » stř 18. bře 2015, 13:32

Zdravim, tak mi prave dorazil taky jeden 0.45/3,5" v celocernem provedeni.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů