Perkusní revolver Remington 1858

Black Powder a vše co k tomu patří


Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#16 » stř 21. bře 2012, 09:30

Nevím jestli se dotyčný podle názvu neptá spíše na modření než na černění. Na modření prodává přípravek firma ze Štramberka, název teď nevím, je nebo byl inzerát v každé střel. revui.



coltremington
Příspěvky: 37

Příspěvek#17 » stř 21. bře 2012, 13:19

je to spíše modření protože jsem se někde dočetl že ten brynýr je modrej ale oko ho vnímá jako černý. jinak díky za rady ;) ,



matias
Příspěvky: 259

Příspěvek#18 » stř 21. bře 2012, 20:15

Pokud se jedná o stejný prostředek navrhovaný Patrikem, bych byl dost
opatrný. Hodí se na opravy drobných záležitostí. Zkoušeno z různých
šarží v průběhu asi deseti let na "různých železech" a vždy s velkým
otěrem. Dobrý na zbraně do vitrýny, ale tady dávám životnost tak tři
čištění. Možná, že jsem špatně pochopil návod. Na větší plochy nikdy.



coltremington
Příspěvky: 37

Příspěvek#19 » stř 21. bře 2012, 20:24

je to plocha asi 1x1cm.samozřejmě bych byl nejradši aby ten přípravek měl co nejlehčí použití a byl co nejpevnější a hlavně měl aspon podobnej odstín.brouzdal jsem net, a našel jsem jen pasty perma blue, ale to asi taky nebude ono. ještě jsem našel tohle nemáte s tím někdo zkušenosti? ;) http://www.zbraneliberec.cz/obchod/pece ... e--modreni



matias
Příspěvky: 259

Příspěvek#20 » stř 21. bře 2012, 20:50




Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#21 » stř 21. bře 2012, 23:52

Jo to je ono, mám to doma ale nemám to odzkoušené. Jednoduché na aplikaci a odolnost jsou v těchto případech vlastnosti které se navzájem vylučují.



coltremington
Příspěvky: 37

Příspěvek#22 » čtv 22. bře 2012, 14:59

to by vůbec ničemu nevadilo,nějak bych to zkloubil:-) ale nevím jak dlouho tenhle brynýr vydrží. jinak brynýr revolveru je přesně v téhle barvě.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#23 » čtv 22. bře 2012, 15:15

klasický černění, doporučuju koupit ten Brunigal. Sice s ním je víc patlání ale výsledek je nesrovnatelný.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#24 » čtv 22. bře 2012, 16:19

Než se patlat na jednom ks s brunigalem, doporučuji kontaktovat firmu to provádějící, vyjde to nesrovnatelně levněji. Nehledě na riziko poleptání čehokoliv v okolí, jednomu se podařilo zničit i varnou desku.



pavelkrab
Příspěvky: 258

Příspěvek#25 » čtv 22. bře 2012, 16:24

šikula



coltremington
Příspěvky: 37

Příspěvek#26 » čtv 29. bře 2012, 19:09

takže pánové, velice děkuji za vaši vstřícnou pomoc ;) ;) díky vašim radám se mi podařilo dát mího remíčka zase do kupy. díky všem. snad to pomuže i jiným kteří budou mít podobný problém ;)



chacal
Příspěvky: 17

Příspěvek#27 » ned 7. říj 2012, 10:11

Prosím zkušenější střelce z Remingtonu o radu. Mám mosaznou verzi Texas a moc se mi nelíbí chod kohoutu, který dře (zobáčkem) o jedu stranu rámu - viz foto co jsem našel na netu.
Rám (vnitřní část) jsem dokonale vyčistil/ vyhladil od špon a dalších nedodělků při výrobě.
Prosím, nevíte jak tuto závadu vyřešit?

Pak jsem se chtěl zeptat na vaši zkušenost ohledně tuhost rámů z mosazi. Hrozí zde nějaké riziko poškození? Toho materiálu dole u nabíjecí páky zase tolik není :shock:

Díky
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



elder
Příspěvky: 5

Příspěvek#28 » pon 10. pro 2012, 19:55

Mám stejný problém že úderník dře o rám v naprosto stejném místě - Pieta a taky nevím jak nejjednoduššeji to vyřešit.. Pevnosti rámu bych se nebál.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#29 » pon 10. pro 2012, 21:15

Může být špatně vrtaný kohout nebo rám - vyměnit nebo vyvložkovat nebo zkusit za tepla ohnout kohout a znovu zušlechtit. Víc mně nenapadá.



elder
Příspěvky: 5

Příspěvek#30 » sob 15. pro 2012, 13:17

Já mám vedle kohoutu vůli na obou stranách, když vracím kohout ručně, můžu ho vést po dráze kde se boku vůbec nedotkne, ale nevím jak přinutit kohout abi bil po určené dráze. Vyvložkovat čím ? Tenoučkym plechem ? Kde ho vzít ?
Děkuji za nápady.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů