Teleskopický obušek

dfgdsster

Příspěvek#46 » pon 21. lis 2016, 07:53

soumrak píše:Mohu se zeptat, kde je v zakone o prestupcich, ci v budoucim zakone o nekterych prestupcich uveden prestupek, jehoz skutkova podstata by byla naplnena viditelnym nosenim chladne zbrane (at s prihlednutim k duvodne obave, poziti alkoholu, silneho rozruseni, ci bez)?

To byl odkaz na slovensky predpis, ne cesky.

OskaRus

Příspěvek#47 » pon 15. črc 2019, 20:36

Zdravím chci se podělit o krátkou zkušenost s kompaktním kaleným teleskopem 18' esp.

Při skrytém nošení v kydexovém pouzdře mě zlobilo klapání obušku při chůzi.

Nakonec stačilo vzít jedno náhradní těsnění ze sprachy vyříznout vnitřek a takto připravený gumový kroužek vložit nad odšroubovaný spodek obušku a ten zašroubovat zpátky.
S touhle úpraou je obušek po složení a zasunutí do kydexovéhou pouzdra naprosto tichý při libovolném natřásání.

vm21

Příspěvek#48 » pon 18. lis 2019, 11:55

Prosím, je zde někdo, kdy by mě poradil? Uvažuji o teleskopu esp buď 16 nebo 18´, zde jsou různé názory, ale nikde zde nemohu najít, jaká by byla nejvhodnější rukojeť. Na stránkách prodejce je více druhů, tak nevím, která by byla nejvhodnější pro běžného uživatele.

mikky

Příspěvek#49 » pon 18. lis 2019, 12:00

vm21: jako se zbraní - zajdi do nějakýho krámu a osahej si je. Když se budeme bavit o ESP, tak kompaktní teleskopy mají jen ocelovou, klasický pak "standardní" a "ergonomickou". Mě se třeba líp operuje s tou ergonomickou, ale jiným lidem vyhovuje ta standardní.

Zpět na