"Sušení" se vzduchovkou ASG



Čop
Příspěvky: 145

Příspěvek#1 » stř 25. lis 2015, 14:51

Pořídil jsem si kopii P-07 od ASG na trénink. Máte někdo zkušenosti s takovým postupem? Ta "hračka" je tvarově naprosto přesná kopie (včetně blow-back závěru), proti originálu je nepatrně lehčí. A mimo jiné - moc pěkně střílí :-)



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#2 » čtv 26. lis 2015, 01:32

A jaká je rosborka? Já mám G19 od ASG a tam je základní rosborka prakticky, jen je potřeba před sejmutím a nasazením závěru potřeba mít nataženo, bo tam je skrytý kohout, oproti přímoběžnýmu úderníku.

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » čtv 26. lis 2015, 15:12

Taky mám airsoftový G19 od ASG. Mimo toho, že odpor spouště je odhadem pouhých 5N, jsem spokojený. Dá se s tím celkem vyblbnout.
Když navíc podavač zaaretujete ve spodní poloze (zásobník naplněný plynem) pistole opakuje aniž by po "výstřelu" zůstal závěr vzadu. Odpadá tak otravné sbírání kuliček po bytě 8-)

PS: podle toho, co vím o konstrukci GBB plynovek, si nemyslím, že by se tím zbrani nějak škodilo.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#4 » čtv 26. lis 2015, 16:38

Přesně tak to dělám... Ale občas mi to zachycení vzadu chybí... pro "nácvik" některých situací... No.. na to je dobrý mít uzavřený dvorek... nejlíp pořádný stavení se stodolou... :-D



Čop
Příspěvky: 145

Příspěvek#5 » čtv 26. lis 2015, 20:43

Ta moje to umí. Natahuje blow-backem a po posledním broku zůstane vzadu. Ale rozborka nee. Je to stavěný jinak, než reál :-(



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#6 » čtv 26. lis 2015, 20:51

Tak BB je pro tohle důležitej, včetně záchytu... Jde o to, že je potřeba mj. "plivat", ale plivat doma kuličky je dost nepraktické. Takže zachytne zás. dole a jde to bez zachycení závěru. Ovšem, jak jsem psal, občas je potřeba aby to zachytlo. To Géčko je fakt hooodně podobný... reálu...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů