Krátká vzduchovka



salamcz
Příspěvky: 48

Příspěvek#1 » stř 3. úno 2016, 11:01

Ahoj,
mohl by mi prosím někdo doporučit nějakou krátkou osvědčenou vzduchovku na takové to domácí střílení? :)
Chtěl bych nejlépe pružinovku. Na CO2 jsem měl a štvalo mě, že ke konci bombičky už to jen tak plivalo a člověk u sebe musel pořád mít náhradní.
Nepotřebuji žádný výkon, ani aby to vypadalo jako ostrá. Hlavně ať se s tím na 10m trefím do terče.
Cenově do 2000 Kč.

Děkuji

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#2 » stř 3. úno 2016, 11:21

Crosman 1377. Vykon napumpujes podla vzialenosti, presna, a ak ta chyti - mozes si ju vytunit ako ta len napadne :). Cenove je teraz medzi 2-2.5k CZK. Spust ma ale znacne lepsiu nez klasicka 'pruzinovka'



Otik Platenik
Příspěvky: 83

Příspěvek#3 » úte 9. úno 2016, 19:49

Já bych se taky připojil o radu s výběrem krátké vzduchovky, zjistil jsem že se na střelnici moc často nedostanu a rád bych doma sušil na 10 m se vzduchovkou. Ale uvažuji spíše o něčem na CO2 v ceně kolem 2tis. Byla mi doporučena LOV 21, ale přijde mi taková moc plastová a obávám se že nebude dlouhá její životnost.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#4 » úte 9. úno 2016, 21:18

LOVka je v pohodě, jestli ji ustřílíš tak jsi fakt dobrej.



Milan100
Příspěvky: 423

Příspěvek#5 » úte 9. úno 2016, 21:55

Opravdu zbytečná obava. Nedoporučuju do ní cpát starý bombičky na CO2, mě začalo těsnění propouštět, v bombičce byl nějaký bordel. Rači vždy novější náplň. Já tam cpal něco stoletýho. Ale opravil jsem si ji sám. Jinak se perfektně drží, přesně střílí, lehká spoušť, má velký výkon, rozbíjí flašky od piva na víc jak 10m. Nevýhoda pro mě jsou hrubá mířidla a je jen jednoranná, furt se nabíjí. Ale to se dá přežít.



salamcz
Příspěvky: 48

Příspěvek#6 » stř 10. úno 2016, 12:31

Tak jsem toho Crosmana objednal. Eshop potvrdil dodani zitra tak jsem mooooc zvedavej a dneska jedu koupit diabolky at muzu doma hned zacit strilet. Zena bude jiste rada :-)
Kazdopadne diky za tip.



matias
Příspěvky: 259

Příspěvek#7 » stř 10. úno 2016, 19:26

ad Salamcz Pokud časem zjistíš, že "bezpodmínečně" potřebuješ dokoupit ocelový závěr s rybinou 11 mm na optiku,
nástavnou karabinovou pažbu a zjemnit spoušť opatrným zkrácením její pružiny, pak vítej mezi námi crosmanovými
úchyly.
e.jpg


Pochopitelně, že to červený světýlko je nefunkční a pouze pro dekoraci
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



salamcz
Příspěvky: 48

Příspěvek#8 » stř 10. úno 2016, 20:56

Pekne vymazlenou ji mas.



salamcz
Příspěvky: 48

Příspěvek#9 » pát 12. úno 2016, 11:30

Takze Crosman vcera dorazil. Dal jsem par strel na zahrade a musim rict, ze jsem nadseny. Na takovou pistolku si myslim docela slusny vykon.
Z ceho az tak nadseny nejsem je zpracovani plastovych dilu. Je to mizerie. Nastesti jde vse vymenit a upravit k obrazu svemu. Prvni co tak objednam kovovy zaver a nejakou optiku. Doporuci mi nekdo prosim neco dostatecneho na strelbu z ruky na dejme tomu 5-25 m?

Diky

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » pát 12. úno 2016, 17:15

Při pistolovém držení potřebuješ pistolovou optiku, do které se dá dívat z dálky, např Walther 2x20. Pokud se k tomu "smotáš", abys měl puškohled pár cm od oka, tak menší puškovou, třeba Nikko Stirling 4x30. Větší zvětšení (zoom) se hodí spíš na následné pozorování děr, při míření se zbytečně klepe a rozptyluje.

Montáží kovového závěru přijdeš o původní hledí. Závěr má rybinu, buď bys musel koupit dost drahé hledí LPA nebo něco ubastlit.



salamcz
Příspěvky: 48

Příspěvek#11 » pát 12. úno 2016, 19:22

A toho Walthra tam budu moct dat kdyz budu mit kovovy zaver?



matias
Příspěvky: 259

Příspěvek#12 » pát 12. úno 2016, 21:26

U toho Walthera budeš muset dokoupit ještě montáž na 11 mm
http://www.colosus.cz/puskohled-walther-2x20/



Otik Platenik
Příspěvky: 83

Příspěvek#13 » pon 15. úno 2016, 09:04

Nakonec jsem pořídil starší TAU 6, akorát mi k ni chybí trubkový klíč a hodil by se ještě jeden propichovač na 8g bombičky. Nevíte dá se toto někde sehnat, našel jsem něco na stránkách výrobce TAU Brno, ale nevím jestli třeba sada těsnících kroužků pro TAU 7 pasuje na TAU 6, trubkový klíč jsem nenašel vůbec a propichovač pouze na 12g bombičky. Díky za případné rady



checkroot
Příspěvky: 39

Příspěvek#14 » pon 15. úno 2016, 22:04

Možná bude pasovat něco z Drulovu, kontaktuj p. Háněla na drulov(zavináč)lit(tečka)cz

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti