Kufry, krabičky pouzdra aj. na vše kolem zbraní.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 553

Příspěvek#151 » pát 3. kvě 2024, 11:20

Mám tu klasiku z Decathlonu, je skvělá, stojí nic, tak jsem šel rovnou i pro druhou. Tady není důvod lovit něco na Ali. Snad jen škoda, že nemá o přepážku víc.



ralpho
Příspěvky: 9

Příspěvek#152 » pát 3. kvě 2024, 15:48

DesertEagle píše:Mám tu klasiku z Decathlonu, je skvělá, stojí nic, tak jsem šel rovnou i pro druhou. Tady není důvod lovit něco na Ali. Snad jen škoda, že nemá o přepážku víc.



Klasiku z Decathlonu? Pls tip.
Diky

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 553

Příspěvek#153 » pát 3. kvě 2024, 18:00

.. dívám se ti, už není v nabídce bohužel. Maji pouze prtavý.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 3011

Příspěvek#154 » pát 3. kvě 2024, 20:54

V tom decatlon jsem tento týden na netu zahlédl pouzdro na ryb pruty (= pušku) za 250 Kč. Jako nejlevnější dostupné uspokojivé řešení super nápad.



muf007
Příspěvky: 1

Příspěvek#155 » ned 5. kvě 2024, 17:47

[quote="ralpho"]Nevím jaké máte zkušenosti se shootin Bags z Aliexpress

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! CZK776.75 64% Off | Gun Range Storage Bag Molle System Outdoor Hunting Accessory Nylon Gun Tactical Case Bags Pistol Tool Shoulder Pack Sniper Black
https://a.aliexpress.com/_EvH90V5

Mám tuhle a zatím plná spokojenost.
Na Alíku jsou dvě varianty, tu lepší poznáš podle toho, že má ze spodu "nožičky" - 4 obdelníky s plastovými jehlánky. Kromě toho má lepší (silnější) materiál látky, zipy, sucháče i šití. Pokud má taška spodek hladký, tak je to kopie kopie a tu nebrat i když bývá asi o 100 Kč levnější. Nedívej se na popis a fotky prodejce, stejně to kopírují jeden od druhýho. Dívej se na fotky od zákazníků.

Já jsem ji kupoval minulý rok za asi 600 Kč a jsem spokojený, látka je silná jako plech, nic se nikde nepáře. Kvůli nenápadnosti jsem vzal černou i když žlutá vypadá líp.



ralpho
Příspěvky: 9

Příspěvek#156 » pát 10. kvě 2024, 17:27

Tak přesně tuto jsem si nakonec objednal.
Tak uvidím jestli drží stále alespoň stejnou kvalitu.



ralpho
Příspěvky: 9

Příspěvek#157 » čtv 16. kvě 2024, 15:45

Včera jsem na tréninku naživo viděl Savior velkou tašku a je top.

https://www.saviorequipment.com/collect ... 2193959165

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: kiv61 a 1 host