dráp - "apendix carry"



Zeberdee
Příspěvky: 143

Příspěvek#1 » stř 17. říj 2018, 10:47

Zdravím, nevíte o někom v ČR kdo dělá apendixová pouzdra s tímto "drápem"?
Vím, že RH dělá apendixová s drápem z kydexu, je to dobré, funkční, také jsem jedno měl, ale má oproti klasickým delší kydex v části lučíku.
Teď mám vnitřní pouzdro bez toho a tento dráp se dá na tento typ pouzdra dodělat. Hledal jsem i na ebay bez úspěchu (resp. samotný dráp).
claw.jpg



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#2 » stř 17. říj 2018, 11:29

mrkni na T.REX ARMS.... prodávají i přes ebay, ale z USA to by se samotnej dráp nevyplatil... Možná by se ti ale povedlo sehnat pár lidí, co by do toho šli. Už nějaký ten pátek koukám po Raptorovi



Zeberdee
Příspěvky: 143

Příspěvek#3 » stř 17. říj 2018, 14:39

bouhužel co je na ebay made in USA se k nám neposílá, a přes nějaký shipito apod. se to jak píšeš nevyplatí. BTW nevím co je na "raptorovi" speciálního ale sám jsem měl několik pouzder od RH a zatím mi tam splnili všechny moje atyp požadavky. Už i ten T-REXův SideCar Apendix dělají taky. Uvidíme, kdyžtak nějak zaimprovizuju :D.



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#4 » stř 17. říj 2018, 18:14

ad Raptor: z toho co jsem prošel mi příjde nejlíp vymyšlenej, ale to je subjektivní a taky se můžu plést. Každopádně ten výběžek na pouzdře, na který se chytá dráp, mi příjde jako ohák na LOS (pouzdro se musí dotýkat pánevní kosti, aspoň teda myslím).
ad ebay USA: nesouhlas, naopak ebay je celkem snadný způsob, jak sem dostat i věci, které jsou na ITARu. Už jsem jich takto koupil několik a řešil i reklamaci, vše bez problémů. To už jsme ale OT...



Zeberdee
Příspěvky: 143

Příspěvek#5 » stř 17. říj 2018, 21:11

Máš pravdu! Konkrétně od T-rex Arms tam je spoustu komplet pouzder, který mají cenovku na dopravu i k nám. OT neOT dostal jsem podnětné informace, díky ti! Klasický pouzdro má ten výběžek menší, ale dalo by se trochu zaimprovizovat. Napíšu asi nějakýmu prodejci tam, v Čechách to nikdo z mě známých výrobců/prodejců nenabízí.



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#6 » stř 17. říj 2018, 22:22

pokud info k něčemu bylo, tak samozřejmě není zač;) Kdyby by si bral ze Států, tak hlavně počítej s tím, že ti asi vyměří clo a DPH, takže se to trošku prodraží.



samui
Příspěvky: 14

Příspěvek#7 » čtv 18. říj 2018, 18:46




Zeberdee
Příspěvky: 143

Příspěvek#8 » sob 20. říj 2018, 16:19

Super, díky! Hlásím úspěch, sice to bude pár týdnů trvat, ale je objednáno.



45fan
Příspěvky: 23

Příspěvek#9 » ned 21. říj 2018, 17:53

Určitě to zlepší printing zbraně. Zkuste si umístit pistoli přímo na pupek na 12.hod. s poutkem šikmo na 1hod. (11hod). Nerysuje tolik pažbička a člověk může lépe tasit i slabou rukou.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti