NANO IWB - výrobce: Blade-Tech Industries USA

Uživatelský avatar
JIP
Příspěvky: 327
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » čtv 11. lis 2010, 14:49

Stručně Vám chci představit mé nejnovější a nejoblíbenější pouzdro po více než měsíci nošení - Nano IWB od Blate-Techu (pro můj GLOCK 26).
100929_blatetech_7a.JPG

Zbraň v tomto pouzdře drží samosvorně za lučík s možností nastavení tlaku sevření pomocí jednoho šroubu.
Pouzdro je určeno jako vnitřní do kalhot polohou určeno k nošení na ledvině.

100929_blatetech_8a.JPG

Jako hlavní výhoda této polohy by měla být maximální nenápadnost nošené zbraně, při slušné dostupnosti v případné obranné situaci.
Nicméně je viditelná při ohýbání hřbetu. Ze začátku mi dokonce při ohnutí vykoukla a zůstala venku - já si toho všiml až po chvíli následnou kontrolou rukou - to lze řešit vhodnějším oblečením nebo častějšími kontrolami oblečení nezbedného (jako u každého jiného pouzdra).
Hodněkrát jsem slyšel obavu, že pouzdro uvnitř kalhot musí nepříjemně tlačit. To jsem však nikdy výrazně nezaznamenal například ani při dlouhém sezení v sedadle v auta. Sice cítím lehký stálý tlak, ale to mi naopak dává jistotu o tom, že pořád vím kde zbraň mám. Navíc oproti oběma mým venkovním pouzdrům má pro mě tohle hlavní výhodu - možností sportovat a mít zbraň u sebe. Dá se s tím běhat, skákat... Zkrátka dělat cokoliv a zbraň zůstává to pěkně na místě.
Oproti Fobusu má výhodu, že je tam dostatek místa i na moje Truglo mířidla a nikde to nedře.

100929_blatetech_2a.JPG
100929_blatetech_3a.JPG
100929_blatetech_4a.JPG

Nevýhoda je však dostupnost a cena.
Nevím o žádném dovozci do ČR a tak i s poštovným mě vyšla zbraň přímo z USA cca CZK1900,- a to jsme se o poštovné rozdělili s jedním kolegou z fóra, co si nechal poslat pouzdro taky.
Dodací lhůta byla něco přes měsíc - údajně proto, že nestíhají uspokojovat poptávku na americkém trhu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
bacil.357
Příspěvky: 71

Příspěvek#2 » čtv 11. lis 2010, 16:22

musím potvrdit, že je to výborné pouzdro. už ho mám nějakou dobu. teď jsem pořídil vnější pouzdro Blade-Tech a je neméně dobré jako IWB NANO.

To JIP: nebylo náhodou o stovku levnější? ;)

Uživatelský avatar
JIP
Příspěvky: 327
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » pát 12. lis 2010, 09:01

2bacil: Nechtělo se mi to dohledávat na účtech a teď jsem jsem si to našel v mejlu. Já si nebyl jistý a máš pravdu. Šlo mi hlavně o orientační cenu pro případné zájemce, kteří ji budou mít asi zas trochu jinou.

Uživatelský avatar
bacil.357
Příspěvky: 71

Příspěvek#4 » pát 12. lis 2010, 10:32

JIP: to je jasné, že stovka sem nebo tam na ceně skoro nic nemění. teď jsem si vzpomněl, že jsme to kupovali, když byla "sváteční sleva" 15%.
navíc Blade-Tech má nehorázně drahé poštovné. ale mě to za tu cenu stojí.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#5 » ned 21. lis 2010, 22:07

bacil.357: a který přesně to vnější sis pořídil? Ty jejich stránky mě přijdou né moc přehledný... díky.

Uživatelský avatar
bacil.357
Příspěvky: 71

Příspěvek#6 » úte 23. lis 2010, 19:42

morho: je to pouzdro s pádlem a k tomu jsem pořídil průvlek na opasek. abych měl možnost volby.


http://blade-tech.com/Paddle-Holster-pr-876.html
http://blade-tech.com/SR-Sting-Ray-Belt ... r-962.html

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů