Pouzdro na AR-15 z Aliexpresu?



Hribek
Příspěvky: 104

Příspěvek#16 » úte 25. pro 2018, 09:19

1. Zvenku jsou dvě stejné malé kapsy na zip, pod nimi je větší kapsa na zip, vejdou se tam třeba terče A4, i dlouhý zásobníky a tak.
2. Ad zipy - jak píšeš. Třeba teď v zimě - jdeš na venkovní střelnici, máš rukavice, zabereš za zip trochu víc a je to v prd... Praskne jezdec, zip pustí oko, cokoliv. Nemám prostě důvěru k zipům co nemají zuby, na to už jsem jich viděl poničených víc než dost.



Ropovod
Příspěvky: 43

Příspěvek#17 » úte 25. pro 2018, 17:14

Ja asi pojedu do toho airsoftshopu a vomrknu to osobně.. popřípadě není problém si tam dát vlastní zip :)
Všem moc děkuju za rady



Tomi_901
Příspěvky: 60

Příspěvek#18 » stř 26. pro 2018, 04:10

Vlastní zip tam nedáš, to je asi lepší koupit lepší batoh na pušku, třeba od Condoru. Přijde mi, že AS shopy to berou z alíka, mám jednu takovou "Swiss arms" za 700,- doma a na vození na střelnici v autě dobrý, ale zbraň drží na velcro (ty jsou tvrdé, působí velmi dočasně", pak jsou tam jen plastové zipy kolem, dávám do toho jen zbraň, střelivo a pod nosím zvlášť. Condor dělá tašky, kde zbraň neleží na zipech, ale zasunuta za klopy, taky velcro a krytí zbraně je vymyšleno trochu líp. Kapsy zas pojmou něco těžšího, jako střelivo a pod... člověk pak nechodí ověšenej jak vánoční stromeček. Rád bych si to někdy osahal. https://condoroutdoor.com/all-products/ ... onfig.html
Moje zkušenost po nákupu levného báglu - připlatit si a koupit kvalitu.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#19 » stř 26. pro 2018, 08:38

Tomi_901 píše:Condor dělá tašky, kde zbraň neleží na zipech, ale zasunuta za klopy, taky velcro a krytí zbraně je vymyšleno trochu líp. Kapsy zas pojmou něco těžšího, jako střelivo a pod... člověk pak nechodí ověšenej jak vánoční stromeček. Rád bych si to někdy osahal. https://condoroutdoor.com/all-products/ ... onfig.html
Moje zkušenost po nákupu levného báglu - připlatit si a koupit kvalitu.

Takze uz jsem si vzpomnel na brand moji druhe tasky-Condor je to:-)
Mam ji v cerne a kdyz se odepnou ty predni tri kapsy, tak se mne lidi ptaji, proc nosim snowboard, kdyz neni snih:-D takze pro nenapadne noseni idealni.
Je fakt, ze ta taska je hodne festovni a dobre udelana a s tou prvni, co mam, se moc neda srovnat. Ale taky je kvuli tomu o dost tezsi. Nicmene ma zase vic vychytane a polohovatelne popruhy pres ramena. Kazdopadne souhlasim-zipy se mi menit nechce a taky nejsem tak bohatej, abych si mohl kupovat levne veci, protoze nechci resit, ze taska nekde prdne az do ni pridam o plnej zasobnik navic a krom toho, kdyz uz v ni chci nosit zbrane za cenu uhrnem kolem kila, tak at jsou fakt dobre chranene. Je totiz i dobre polstrovana, coz oceni zejmena optiky na zbranich nahozene.



Ropovod
Příspěvky: 43

Příspěvek#20 » stř 26. pro 2018, 18:51

Víte o nějakém obchodě, kde se dá vyzkoušet, popřípadě koupit? Ideálně v Brně
Díky :)



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#21 » stř 26. pro 2018, 19:38




Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#22 » stř 16. led 2019, 17:20

http://www.armymarket.cz/transportni-pouzdro-swiss-arms-cerne-100x30x8cm-swiss-arms-d7864-100

Tohle jsem pořídil já. Stálo <500kč a padne dobře. Sice by mohlo být o pár cm kratší, ale na druhou stranu dávám + umístění zásobníků...

20190116_171232.jpg

20190116_171320.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#23 » stř 16. led 2019, 20:32

Slusny...a vzhledem k nizke vaze zbrane, co tam mas a vsemu, co je k ni (zasobniky a strelivo), by to mohlo i nakej cas vydrzet...



Tomi_901
Příspěvky: 60

Příspěvek#24 » čtv 17. led 2019, 10:19

Já v tom tahám do lomu vzdůšu CZ 200S (dřevěná pažba) a občas na střelnici kosu. A ještě někam potřebuji upíchnout tlakovou láhev (2l, to je 10 kg oceli). Napíšu, když na tašce něco prdne...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů