Suite ( v obleku ) Carry - Glock43

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2955

Příspěvek#16 » úte 26. úno 2019, 16:06

Když mám iwb s tuckable spona, anabaze výše odpadá (pistole kryta zakasanou košilí)



mastic
Příspěvky: 23

Příspěvek#17 » stř 27. úno 2019, 14:41

Vdaka vsem, vyskusam kupit UltiklipXL na moje iwb a uvidim.

@Indian: no to je prave to co pisem ze robim teraz a je to na... proste to nejde spravit vzdy. Predstav si situaciu: Sedim u klienta na stretnuti a je mi horko. Spytam sa ci si mozem sundat sako, ci im to nevadi a bum, hned pod tym mam kver.... nope.

Preto potrebujem nieco ako som pisal - mat to od zaciatku pod koselou - tuckable.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#18 » stř 27. úno 2019, 15:32

mastic: já jsem často v podobné situaci a řeším to "předvídavostí" - takže si to přendám do aktovky nebo taštičky před jednáním. :-) Navíc jsem trošku rozložitější, takže bych někdy propotil i pistoli :-)
Navíc musím řešit i nošení pokud lezu do auta, páč mám kožené sedačky a nechci si dělat šrámy na kůži holstrem. Takže zase taštička a před vylezením buďto holster na těle nebo pořád ještě taštička, pokud jednání následuje okamžitě.



OskaRus
Příspěvky: 123

Příspěvek#19 » stř 27. úno 2019, 15:40

mastic píše:Vdaka vsem, vyskusam kupit UltiklipXL na moje iwb a uvidim.


mozna budes sklaman. ulticlip xl je hrozne velky a bije do oci a nejde schovat pod pasek.
pokud tvoje iwb pouzdro ma je jeden clip muze byt pouzro pri pohybu nestabilni. Nevypane ale sklon muze byt nepredvidatelny. Asi taky zalezi na pozici ja to skousel na 4-5 hodine.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti