Ledvinka na malé pistolky s kapsičkou, co pobere telefon

Uživatelský avatar
oldlamehand
Příspěvky: 498

Příspěvek#1 » sob 28. pro 2019, 12:50

Zdravím,
na běhání nosím Ruger LCP v ledvince (značku ledvinky už nevím, cedulku jsem dávno odstřihl). Krom toho druhá zapínací kapsička na ledvince pobere klíče, doklady a můj starý telefon. Problém je, že snad každý z dnešních smartphonů je větší než můj starý telefon (Xperia Z3 compact) a do kapsičky v ledvince se nevejde.
Nějaké tipy na zbraňovou ledvinku, která je určena na malé zbraně, celkově není nijak obrovská, ale do zapínací kapsičky pobere dnešní smartphony?
Nechce se mi k ledvince tahat ještě nějakou další brašničku na telefon.



dave297
Příspěvky: 7

Příspěvek#2 » sob 28. pro 2019, 19:21

Ahoj, já jsem pod stromeček dostal tuto
https://a.aliexpress.com/9mIVhvsjv
Muj HK P30SK se tam vejde. Ledvinka je kvalitní, kvalitou odpovídá ledvinkam koupeným u nás tak v cenové relaci 1000+.

Uživatelský avatar
oldlamehand
Příspěvky: 498

Příspěvek#3 » sob 28. pro 2019, 19:27

Ta není zbraňová, že? dá se tam pistole nějak rozumně uchytit, aby volně nelítala?



dave297
Příspěvky: 7

Příspěvek#4 » ned 29. pro 2019, 10:27

Zbraňová není a nemá žádné uchycení pro pistoli. Z druhé strany, po zapnutí, se ledvinka přitáhne k tělu a mám pocit, že by v ní pistole nelítala volně. Ale nemám vyzkoušeno.



pista1
Příspěvky: 109

Příspěvek#5 » ned 29. pro 2019, 20:48

Nosím tauruse TCP to samý jako LCP v tomhle https://www.ebay.com/itm/Outdoor-Milita ... 3314964178
v černé barvě.
Má 2 kapsy, do vnitřní pasuje přesně pistole + zásobník, ve vnějsí to maskuju glukometrem a pár dalšíma potřebnýma věcma. Do předu se vpohodě moje velký outdoor pádlo, ale moc ho tam nedávám protože těch dalších 300g navíc je už dost.



Spirpin
Příspěvky: 120

Příspěvek#6 » pon 30. pro 2019, 21:07

Mám Falco 522 - není úplně nejmenší, ale má držák speciálně na pistoli. Ze současného sortimentu Falka vypadá velice podobně typ G120.

Uživatelský avatar
BriiaanGr1
Příspěvky: 3

Příspěvek#7 » pon 8. úno 2021, 16:15

Je pohodlné skladovat zbraně na jednom místě s jinými věcmi?

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#8 » pon 8. úno 2021, 16:37

Zatím maximální spokojenost. Taháno asi 3 roky celoročně. Cena i kvalita velice dobré. Jediné co je špatně jsou karabiny na popruhu. Ty jsem dal časem jiné.
https://www.iforester.cz/tasky/taska-tactical/

Uživatelský avatar
BriiaanGr1
Příspěvky: 3

Příspěvek#9 » stř 17. úno 2021, 11:24

Mně se ledvinka zdá až příliš sportovní – a popravně nic moc se do ní nevejde. Neumím si úplně představit naskládat do ní peněženku, smartphone, klíče a ještě malou pistolku. Navíc ledvinky uvnitř nemívají menší kapsičky na oddělení jednotlivých věcí. Do Crossbody tašky nebo kabelky naskládám všechno a navíc vypadám elegantně – a to jde, ne? Má vevnitř několik samostatných kapsiček na telefon, klíče nebo třeba i tu menší zbraň apod. Možná na běh člověk ledvinku užije – dá do ní klíče a maximálně kreditku, ale do města úplně praktická není.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#10 » stř 17. úno 2021, 11:37

BrilaanGr1 : Do mnou zmíněné se vejde klidně i Shadow2. Ale není to ledvinka.



kolemjdoucí
Příspěvky: 810

Příspěvek#11 » stř 17. úno 2021, 11:54

marinakus> A jak se to nosí? Z těch obrázků to tak trochu vypadá jako těhotná ledvinka.

Briiangr> tu reklamu na kabelky jsi do toho nacpal schválně? Počítám, že v tom asi kvér nenosíš.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#12 » stř 17. úno 2021, 12:08

Kolemjdoucí : Jako klasická etuje přes rameno. Podobné tašky nosí dnes kdekdo. Případně můžeš i na opasku ale to by asi vypadalo trochu divně. Bez problémů v ní mám vše, co potřebuji jako osobní věci. Plus 1911 v modelu Elite Officer.

Uživatelský avatar
oldlamehand
Příspěvky: 498

Příspěvek#13 » pát 4. čer 2021, 10:55

BriiaanGr1 píše:Mně se ledvinka zdá až příliš sportovní – a popravně nic moc se do ní nevejde. Neumím si úplně představit naskládat do ní peněženku, smartphone, klíče a ještě malou pistolku. Navíc ledvinky uvnitř nemívají menší kapsičky na oddělení jednotlivých věcí. Do Crossbody tašky nebo kabelky naskládám všechno a navíc vypadám elegantně – a to jde, ne? Má vevnitř několik samostatných kapsiček na telefon, klíče nebo třeba i tu menší zbraň apod. Možná na běh člověk ledvinku užije – dá do ní klíče a maximálně kreditku, ale do města úplně praktická není.

Ledvinka možná je příliš sportovní, ale nosím jí téměř výhradně pří sportu: hlavně pří běhání, občas na kole.
Při téměř všech ostatních příležitostech mám pistoli (LCP) v přední kapse u kalhot, kam se v pohodě vejde, netlačí a moc na první pohled "nesvítí".

V zapínací kapsičce ledvinky nosím klíče a zbroják + průkaz zbraně, v nezapínací malinkatý pepřák a v hlavní zbraňové kapse pistoli. Můj současný telefon se mi zapínací kapsičky ledvinky bohužel nevejde.
Pořídil jsem ale krátké i dlouhé běhací kalhoty, které mají u zadku zapínaci kapsu na telefon , takže s běhacíma kalhotama a ledvinkou si vystačím pro všechno, co u sebe na běhání nosím.
Víc než klíče, telefon, ZP + PZ, pepřák a zbraň na běhání nepotřebuji. Také u sebe při běhání po sooumraku mám čelovku, ale ta je na čele, takže nezabírá místo v žádné kapse. :)



greenhorn
Příspěvky: 714

Příspěvek#14 » pát 4. čer 2021, 13:04

oldlamehand píše: Víc než klíče, telefon, ZP + PZ, pepřák a zbraň na běhání nepotřebuji.


A já jsem si blbec až doteď myslel, že na běhání je potřeba kvalitní obuv, dobré prádlo, pokud možno pěkné počasí a dobrou náladu. A ono zatím nééééééééé. :lol: :lol: :lol:



maxx77
Příspěvky: 73

Příspěvek#15 » sob 5. čer 2021, 23:05

Mám tu samou jako marinakus a je super. Nosím přes rameno i připnutou k opasku. pistole + zásobník navíc a veškerý osobní věci. Zatím maximální spokojenost.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů