Podpažní pouzdro



maciz
Příspěvky: 71

Příspěvek#16 » úte 19. zář 2017, 17:10

I ve vedrech když máš kraťasy a tričko? Tomu se mi nechce věřit.



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#17 » stř 20. zář 2017, 07:35

Tricko strcim do gati a pres to hodim volnou kosili. Bez problemu. V kratasech nechodim, je mi v nich vetsi vedro nez v dobrych dzinach. Jak dorazim k PC tak muzu hodit foto.

Uživatelský avatar
honzek86
Příspěvky: 347

Příspěvek#18 » čtv 21. zář 2017, 10:05

Dej foto :) to mě zajímá.
Hlavně bych rád z někoho vytáhl zkušenosti, jaký typ si vybrat. Třeba když se podívám na stránky Falcon Holsters (mám od nich zatím všechna pouzdra a max. spokojenost, takže automaticky hledám u nich) tak je tam toho moc - zatím jsem rozlišil tyto druhy: horizontální (pro velkou zbraň asi těžko), vertikální s "dírou" na boku a vertikální výklopné a potom různá pouzdra, u kterých je uvedeno, že se dají použít i jako vnější opaskové, což bych ocenil, protože vnější opaskové ještě nemám, ale zas nevím jestli to není nějaký nepovedený paskvil. Potom jsem tam našel 2 druhy popruhů - zkřížený za zády a asymetrický a ještě se k tomu dá nosit protizávaží. Těch variant je hafl :) můžete někdo napsat jaké varianty jsou ok a které vám nesedly vůbec?



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#19 » čtv 21. zář 2017, 11:18

https://imgur.com/a/H6vKB Behem leta pres tricko nosim kosili bavlna/len s kratkym rukavem. Pri vetru zapinam. A kdyz potrebuju pazbicku 6'' revolveru pritisknout vice k telu, dam za pouzdro sumku. Ta mi zbran pritiskne vice k telu a nejde poznat, ze u sebe neco mam, kor tak dlouhe zelezo.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů