Pouzdra pro skryté nošení na léto

Uživatelský avatar
Divoch
Příspěvky: 33

Příspěvek#16 » čtv 9. srp 2012, 06:36

No, já v létě nosím šortky a k nim klasickou ledvinku do které se mi vejde i CZ75. Tasení je problém a proto jsem chtěl něco praktičtějšího. Když chodím pěšky, nevadí mi vnitřní opaskové pouzdro, ale když jedu na výlet na kole, nosím ledvinku. Nejradši bych si to někde v obchodě ošahal. Budu o tom ještě uvažovat a přes zimu se třeba něco vyklube.
Díky.

Uživatelský avatar
amoníci
Příspěvky: 45

Příspěvek#17 » sob 8. zář 2012, 18:41

Ahoj všem,
mám výbornou zkušenost přes léto s Aegis ledvinkou, dobře se mi nosí a vejde se tam leccos. Naopak mi nevyhovuje brašna od Dasty na opasek, přijde mi moc nápadná.
zajímavý mi přišel i tenhle opasek od Falca http://zbranenaobjednavku.cz/produkt-15 ... 5082-falco, ale nezkoušel jsem ho. NAopak by mě zajímaly něcí zkušenosti s ním.

Uživatelský avatar
g-relax
Příspěvky: 557
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » sob 8. zář 2012, 22:49

Pouze jsem si prohlížel tuto "kabelku", vypadá funkčně a hlavně nenápadně.

Uživatelský avatar
bacil.357
Příspěvky: 71

Příspěvek#19 » ned 9. zář 2012, 17:12

Pořídil jsem si MOAB 6 od 5.11. Není to sice úplně mrňavá záležitost, ale zase se tam vejde vše potřebné. Nositelné celý rok

Uživatelský avatar
xmilanz
Příspěvky: 24

Příspěvek#20 » úte 11. zář 2012, 19:57

Mam 5.11 Push Pack, na strelnici a kratkodobe noseni je super. Na delsi vylety to ale (pro me) neni - z noseni pres rameno me po celodennim vyletu bolely priserne zada (bez problemu jsem tam dal glocka, 2x 0.75 l lahev vody, zrcadlovka s dlouhym sklem a nejake dalsi drobnosti...).

Uživatelský avatar
beaver
Příspěvky: 51

Příspěvek#21 » úte 11. zář 2012, 21:42

Má někdo zkušenosti s nějakou větší brašnou od fimy Falco? Mám na mysli zejména model typ 515- viz zde - http://www.falco.sk/e-obchod/puzdra-a-t ... 2-515.html
Na typ 519 je docela zajímavá recenze tady http://www.policista.cz/clanky/reportaz ... 519-2-849/, na youtube jsou pak k vidění prezentační videa jednotlivých typů pouzder a brašen resp. sortimentu firmy Falco - http://www.youtube.com/user/falcosksro
Přesto by mě zajímala osobní zkušenost s brašnami od Falca...



speedee82
Příspěvky: 94

Příspěvek#22 » stř 12. zář 2012, 12:43

Kromě vnitřní dasty na 75 compact,mám klasický kožený průvlek,který nosím standartě na opasku na boku pod plandavým tryčkem. A jen ten kdo ví,že nosím,si všimne,že jí mám u sebe,na první pohled vůbec. Sedí v něm jak 75 compact tak i 75 fullsize. Bohužel nemám foto.



otta
Příspěvky: 58

Příspěvek#23 » pát 16. lis 2012, 10:20

Ahoj
Mám tašku přes rameno-Falco typ519 a jsem s ní naprosto spokojen,je opravdu kvalitně zpracovaná,nepromokavá,záruka 5 let!Vejde se do ní opravdu vše co je potřeba,počínaje mob.tel.,kíče,doklady a pod.asamozřejmě naše železa.Kapsa na zbraň je vypolstrovaná měkkým materiálem a je tam poutko na suchý zip které jde nastavit na konkrétní zbraň.Tasit zbraň jde velice rychle pomocí D kroužků za které se zatáhne a tím se otevře kapsa se zbraní.Na Falco.sk je k tomu video.

Uživatelský avatar
amoníci
Příspěvky: 45

Příspěvek#24 » čtv 22. lis 2012, 18:00

Falco tašku mám taky. Sice jen od léta, nenosím jí denně, ale plně mi vyhovuje. Snad jen jedna drobnůstka - kruhové "panty" napojující popruh přes rameno drobně vržou při pohybu. Ale to je detail a pokud se někdo při chůzi neklátí jak já, tak mu to nehrozí :lol:
Takže vlastně bez výhrad!
A skoro denně teď nosím vnitřní opaskové od Falca - typ 433/4 a vrcholná spokojenost. Pohodlné, saje pot, výborné tasení. Jen se hůř zandavá zbraň zpět, ale to tolik nevadí, nemám ve zvyku tasit moc často :geek:

Uživatelský avatar
eM
Příspěvky: 62

Příspěvek#25 » pon 25. úno 2013, 11:55

Napadlo mě ještě jedno letní téma - řešil jste někdo nějak nošení na čundru? Tj. krosna + příroda.

Uživatelský avatar
amoníci
Příspěvky: 45

Příspěvek#26 » pon 25. úno 2013, 12:12

Jasně, napřed jsem zkoušel ledvinku, ale vadila při delších tůrách. Teď tašku od Falca připnu na opaskový popruh batohu místo pouzdra na foťák a je to. Když batoh někde nechávám prostě tašku odepnu a je to. Vše ostatní jako podpažní pouzdra atp. se neosvědčilo jako pohodlné.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#27 » pát 31. kvě 2013, 18:53

amoníci píše:Ahoj všem,
mám výbornou zkušenost přes léto s Aegis ledvinkou, dobře se mi nosí a vejde se tam leccos. Naopak mi nevyhovuje brašna od Dasty na opasek, přijde mi moc nápadná.
zajímavý mi přišel i tenhle opasek od Falca http://zbranenaobjednavku.cz/produkt-15 ... 5082-falco, ale nezkoušel jsem ho. NAopak by mě zajímaly něcí zkušenosti s ním.


Ahoj já jsem si koupil tu jednodušší verzi bez té zadní kapsy http://www.falco.sk/cs/e-obchod/opasky- ... 508-1.html
Bylo mě to trochu větší tak mě to manželka založila a tím založením mě vznikla i kapsička na druhý zásobník. Je lepší nosit nátělník a na něj dát ten pás a přes to triko. Naprostá spokojenost o zbrani skoro ani nevím a nosí se to dobře. Kromě toho to zpevní i záda. Objednal jsem to přímo na Slovensku u výrobce a v pohodě. :)



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#28 » pát 31. kvě 2013, 19:05

Teda to se mi libi, asi si to taky vezmu. Na opasku je mi zbran trosku videt, ale tahkle to vypada skvele... takze doprava bez problemu?

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#29 » pát 31. kvě 2013, 19:14

Doprava bez problému jen mi to poslali trochu déle s omluvou že si jedna zaměstnankyně zlomila ruku a proto se dodací lhůty prodloužili. Jinak to nosím všude a hlavně se s tím sedí dobře i v autě a zbraň nepřekáží pásům. Mám CZ 75 Compact. Mají dvě barvy na výběr černou a takovou tělovou a tu právě mám. Na léto je to super protože mě zbraň taky vykukuje na pásku z pod trika a když nakupuješ třeba v tescu a dáváš balík vody do vozíku tak člověk který to zahlédne tak neví co si má myslet :lol: nejlepší to je u pokladny když se ohýbáš do vozíku aby jsi vyndal zboží na pás tak ti za tebou se pak taky tváří všelijak :lol:



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#30 » sob 1. čer 2013, 11:55

A v jake vysce to cca nosite-nad pasem? Ten natelnik je asi nutny, aby se zamezil styk zbrane s telem a mozna pri pohybu to mene tlaci...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů