Pouzdra pro skryté nošení na léto



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#106 » čtv 4. čer 2015, 10:45

Ano, vsechny mam se sweatguardem. Pripadny pot se nedostane az na zaver zbrane a taky ty zdrsnujici plochy na zaveru jsou tim hezky zakryte a nedrbes si jimi triko/telo.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#107 » čtv 4. čer 2015, 10:56

Mam vnejsi kydex z copshop bez sweatguardu a naprosto spokojeny. U vnitrniho to bude pravdepodobne aktualnejsi.



Geo89
Příspěvky: 35

Příspěvek#108 » úte 16. čer 2015, 20:33

Tak taška od Falca dorazila dle plánu, minulý čtvrtek psali že posílají kurýrem a v pondělí byla doma.
Je to typ 530, http://www.falco.sk/cs/e-obchod/pouzdra-a-tasky-na-zbrane/kapsicky-ledvinky-pro-skryte-noseni-zbrane/1027-530.html
Několik postřehů, v podstatě první dojmy:
- je větší než jsem čekal, na PPS je skoro až zbytečně velká, ale aspoň se tam vejdou další potřebné věci
- na fotkách výrobce vypadá tmavě šedě, na některých fotkách co přikládám já taky, ale v reálu je čistě černá s tím proužkem
- zpracování je velmi kvalitní, materiál prozatím poměrně nepoddajný , ale řekl bych že se to "omačká"
- je podle mě opravdu hodně nenápadná

Zatím můžu jednoznačně doporučit ;)

IMG_0442r.jpg

IMG_0445.JPG

IMG_0443.JPG

IMG_0444.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#109 » stř 17. čer 2015, 07:58

Geo89: Dík za info ;-). Mimochodem jak tam mají řešené rychlé otevření kapsy se zbraní? Je tam nějaké poutko nebo jak?



Geo89
Příspěvky: 35

Příspěvek#110 » stř 17. čer 2015, 08:36

Je tam kovove poutko, ale dost miniaturni.. Obrázek

Idealni asi bude si na to dat nejakej mensi privesek..

Edit:
Jinak spodek a leva cast toho zadku je napevno a zbytek je suchy zip.. U toho mam trochu obavu ze casem odejde , ale asi nebude problem ho pak nechat vymenit za par korun..

Sent from my iPhone using Tapatalk



Englor
Příspěvky: 3

Příspěvek#111 » úte 23. čer 2015, 11:06

Falco 530 (s Glock 17) nosím už přes rok a jsem s ní moc spokojený. Nikde se nic nepáře, všechno drží, jak má, i sucháč. Pořád vypadá jako nová a to jí nijak nešetřím, nosím denně. Jedna z mála co nemá rádoby tacticool vzhled a vypadá jako normální taška, což je pro skryté nošení ideální. O suchý zip jsem měl zpočátku strach, ale ještě nezklamal. Na drilování tasení to asi neni, ale běžné používání v pohodě vydrží.
Na to očko otevírající přihrádku se zbraní bych toho moc nevěšel, přívěsek by se ti pak mohl zachytit třeba za oblečení a přihrádku otevřít, což by třeba v MHD nemuselo bejt moc příjemný, ale kousek paracordu by měl být ok.

Tak ať slouží :-)



Melchisedech
Příspěvky: 84

Příspěvek#112 » pát 17. črc 2015, 13:28

Co říkáte na toto pouzdro? http://www.falco.sk/cs/e-obchod/pouzdra ... addle.html

Hledám možnost nošení G 19 v létě. Jaké máte zkušenosti s pádlem? Bude se zřejmě dobře nasazovat i sundávat, nehrozí ale např jeho zlomení či utržení např. zlodějem v MHD?



quajak
Příspěvky: 3

Příspěvek#113 » pát 17. črc 2015, 16:19

Tomáš Břinčil píše:Ta kydexová pouzdra mi přijdou na skryté nošení nenositelná.
Nevim teda v čem chodíte, ale v tomhle počasí jdu v triku max triko a košile - běžné městské oblečení.
Když si dám do pravé zadní kapsy peněženku, tak není absolutně možné něco zřít. Schválně jsem to nafotil z více stran.

Xerxes: mám tuhle tašku přes rameno, na rychlé tasení to ale rozhodně není.



Nemůžu si pomoci, ale s takovou pozicí pouzdra stejně nebudeš schopen rychle tasit.



Tomáš Břinčil
Příspěvky: 39

Příspěvek#114 » pát 17. črc 2015, 18:50

Bohužel to je u mě jediná možnost. Rozumný kompromis mezi naplněním skutkové podstaty skrytého nošení a mít zbraň po ruce.



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#115 » pon 17. srp 2015, 22:10

No ani si nechci představit, jak s tímhle pozdrem a jeho umístěním někdo drilluje na střelnici obrannou střelbu... Bez pr*ele, je to o pr*el...:-O

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#116 » ned 13. zář 2015, 23:09

Zrovna take resim pro letni mesice nejakou tasku pres rameno do ktere se toho vleze mimo Walther PPS sub-compactu vice veci (napr. penezenka s doklady, apod.), s tim ze zde predpokladam jiz padne volba s nejvetsi pravdepodobnosti na Falco.

Tady je muj predbezny vyber:
http://www.falco.sk/cs/e-obchod/tasky-p ... 7-530.html
http://www.falco.sk/cs/e-obchod/tasky-p ... 6-537.html
http://www.falco.sk/cs/e-obchod/tasky-p ... 5-536.html

Mate s nimi nekdo zkusenosti? Kterou by jste pro danou zbran vzali? Jestli to je pouze otazka vzhledu, tak to vidim predbezne na ten prvni odkaz.

Neni to nahodou tak, ze jak nekdo zmerci Falco je mu hned jasne, ktera bije? Na druhou stranu ja dokud jsem nemel ZP jsem taky o zadnem Falcu vubec nevedel.



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#117 » úte 15. zář 2015, 06:15

Magic: Tu 530 mám právě objednanou, i když měla dorazit cca před týdnem :-D Dost se mi líbila i ta 536, ale velký nápis falco na té tašce mě celkem odradil. Podle mě ty tašky samy o sobě nebudí tolik pozornosti ani u střelců, jako třeba klasická ledvinka od Aegisu, kde hned víš která bije. Ale nápisem falco na tašce nestřelec pořád neví, ale člověk kterej se kolem toho pohybuje nejspíš bude vědět, že to je firma která dělá pouzdra. Čili za mě jsem volil nenápadnou bez loga.

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#118 » úte 15. zář 2015, 10:30

Taky jsem vzal 530 :-).



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#119 » úte 15. zář 2015, 15:11

Pěkné jsou všechny, ale z hlediska bezpečnosti dokladů a peněženky někde v tlačenici mně přijde model 530 jako nejhorší !
Já bych vzal 537, ale každý má na věc svůj názor.
Ten velký nápis Falco je opravdu zbytečný.
Viděl jsem ještě z pravé kůže, ale cena byla přes 3 000 Kč.



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#120 » stř 16. zář 2015, 09:21

Bohuliby: Na tu koženou jsem taky koukal, ale 3000 je darda a ta taška ani moc pěkně nevypadá (podle mě). 530 má na zavření víka jen magnet, to je pravda. Ale myslím že pod víkem lze ta hlavní kapsa ještě uzavřít zipem.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: tovesa a 13 hostů