Pouzdra pro skryté nošení na léto



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#46 » sob 28. pro 2013, 02:10

Tak v MHD např. v Praze, v kraťasech, v tričku a z bouchačkou na opasku, to asi nebude dobrá volba, alespoň pro mě ne ! A každý druhý v létě takto oblečen má ledvinku, nebo brašničku. Tak proč měnit hned oblečení a nevím za jaké.
Asi věc názoru a praxe ?



ZdenekK
Příspěvky: 264

Příspěvek#47 » sob 28. pro 2013, 08:55

Je to jako u kalhot, jen mají krátké nohavice. A když nemáš upnuté tričko, ale třeba delší volnou košili... Nevidím problém.
V pražské MHD je vždycky potřeba dbát zvýšené opatrnosti a je vcelku jedno, jestli vezeš peněženku s pár drobnýma, zbraň, nebo bednu zlata.



THE-SAD-MAN
Příspěvky: 25

Příspěvek#48 » stř 12. bře 2014, 12:09

Já nosím léta Mexico. Je to levné a nevyžaduje nijakou údržbu. Jasně, že mám i Fobuse pádlo, ale kolikrát ročně já se dostanu na vodu?!



tempest
Příspěvky: 167

Příspěvek#49 » pát 14. bře 2014, 07:53

Pánové, nemáte někdo zkušenosti s pouzdrama od Falce? Jde mi o modularitu: Když mají ty sucháčový poutka uvnitř, jsou nastavitelný na různý velikosti zbraní? Když bych si koupil pouzdro na full-size, můžu si příležitostně upravit velikost na nošení menší zbraně?

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#50 » pát 14. bře 2014, 11:15

Já jsem teď koupil taštičku od Falca na G17 tuto : http://www.falco.sk/cs/e-obchod/pouzdra ... 519-2.html
Nosím jí druhý den a super vejde se tam zbraň, šrajtofle,mobil samsung note 2 je docela velký a elektronické cigáro :lol:
Bez problému s ní i řídím tak že jí vůbec neodkládám. Pistole se tam vejde tak tak ale jde to. Rychlo rozepínání je taky prima.

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#51 » pát 14. bře 2014, 14:17

fejfarz: Je nějaký dovozce pro ČR, nebo jsi to objednával přímo ze Slovenska? Rád bych si ji napřed vyzkoušel...



tempest
Příspěvky: 167

Příspěvek#52 » pát 14. bře 2014, 14:35

Cairo - http://www.cairocz.cz
Už jsem přes něj bral vnitřní textilní na Jericho, nebyl problém s osobním předáním v Hradci, teď přes ně budu brát zase..

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#53 » pát 14. bře 2014, 15:09

já to bral přímo ze Slovenska



kratales
Příspěvky: 51

Příspěvek#54 » sob 21. čer 2014, 20:12

Ahoj,

dovolím si maličko oživit toto téma. Chtěl bych Vás požádat o radu s výběrem vnějšího pouzdra pro skryté nošení na CZ 75. Pistoli sebou chci tahat jen občas, ale zároveň nechci aby nějak provokativně čuměla. Z 99% nosím trička a kraťasy nebo dlouhé kalhoty. Asi to se mnou nebude jednoduché, ale máte nějaký tip? :mrgreen:

P.S. Ledvinku nechci a žádnou kompaktnější pistoli také ne :mrgreen:

Děkuji moc :)

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#55 » sob 21. čer 2014, 20:26

Co jsem začal nosit, přesedlal jsem na volné volnočasové košile. Můžu nosit i fullsize v kydexu a vidět to není. A zvyknul jsem si tak, že se v tričku cítím divně :)
Není to odpověď na otázku, ale tip na možné řešení snad ano.



kratales
Příspěvky: 51

Příspěvek#56 » sob 21. čer 2014, 20:28

Díky moc za odpověď. No také jsem o tom přemýšlel, ale to bych musel kompletně vyměnit šatník a těch triček mám docela dost a některé mám fakt rád :)



mocima
Příspěvky: 227

Příspěvek#57 » ned 22. čer 2014, 08:37

Nosim vnitrni kydexove pouzdra od LHS. Pokud neni to tricko tesne pod pupek nebo uplne na telo, tak pod nim K100 nikdo nenajde.
Problem je, kdyz jedu na kole. Vzhledem k naklonu nad riditka ma pazba tendenci vylezat nad obrys tela a kdo vi, hned pochopi. Resil nekdo takovy problem a vyresil?

Uživatelský avatar
Fredouch
Příspěvky: 8

Příspěvek#58 » ned 22. čer 2014, 10:06

Zdravím, na léto mě zaujala a chci vyzkoušet koncepci kombinace kydex/belly band, kterou teď začal dělat crossbreed holsters.
http://www.crossbreedholsters.com/BellyBand.aspx

Odesláno z mého PMP5880D pomocí Tapatalk 4



mocima
Příspěvky: 227

Příspěvek#59 » ned 22. čer 2014, 10:17

Fredouch: to je vsechno na kapesni pistole.
A osobne si myslim, ze vzhledem k tloustce toho pasu, se budes pod nim krute potit. Ale bez vyzkouseni to je jen domnenka.
Ale jak nosit v lete na kole fullsize? :-) S tim mi nekdo poradte.



kratales
Příspěvky: 51

Příspěvek#60 » ned 22. čer 2014, 10:22

Leda snad nějakou taštičku na kolo a tam to strčit :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů