Pouzdra pro skryté nošení na léto



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#346 » pát 30. čer 2017, 08:54

Pro svou Alfa Iron Combat jsem si nechal udelat hybridni IWB pouzdro od Sakala a nemuzu si stezovat. Sedi perfektne, zbran v nem skoro ani necitim a to ma dost nad kilo. Je pravda, ze se na me(195cm, 112kg) da zbran lepe schovat, nez na nejake slecne, co ma 55kg i s posteli.



honza.pps
Příspěvky: 138

Příspěvek#347 » pát 30. čer 2017, 10:10

Kluci, mate zkusenoti i s appendixovym pouzdrem od Sakala?

Uživatelský avatar
elektrikarCZE
Příspěvky: 19

Příspěvek#348 » úte 11. črc 2017, 06:17

Ahoj,
mám menší dotaz. Na letní nošení je lepší kydexové pouzdro vnitřní nebo vnější? Klasické vnější látkové pouzdro nelze nosit, pouze když jdu v tričku, tak musím mít ledvinku, což je občas nevhodné.
Díky
Martin



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#349 » úte 11. črc 2017, 07:31

Ja mam jen vnitřní kydex, jine pouzdro nepouzivam a pohoda jediny kdy o nem vim je kdyz jdu do drepu jinak bez problemu. Obleceni: kapsace kratasy a volně triko

Uživatelský avatar
elektrikarCZE
Příspěvky: 19

Příspěvek#350 » úte 11. črc 2017, 18:47

Díky a za odpověď :) a v jakých místech ho nosíš?



Molf
Příspěvky: 30

Příspěvek#351 » ned 30. črc 2017, 22:24

Zdravim, uz nejaky ten mesic nosim tasku od Falco 528 https://www.falcoholsters.com/sk/mala-t ... zbrane-528 a zatim spokojenost na plne care, na G43 podle me idealni + mobil+ klice a nosim na opasku s platenyma kratasama a drzi v pohode, jestli chcete muzu vyfotit + jak se tam vejde G43

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#352 » pon 31. črc 2017, 01:15

elektrikarCZE: mám tedy normální vnitřní dastu, nosím těsně za kyčlí (no spíše na kyčli, sesunuto dozadu) s tím že pokud sedím tak v rámci vůle na pásku pouzdro se zbraní nakloním hlavní dozadu.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#353 » pon 31. črc 2017, 07:26

Já vnejsi dasTu na 2´´ Taurus na 3/9 hodinách a pod beznym trickem neni problem. Kdyz jsu nejak, kde se budu slikat, tak si beru pouzdro s klipem a jak je mozne, tak odepnu a dam do batohu, ktery mam porad u sebe.



maciz
Příspěvky: 71

Příspěvek#354 » pon 31. črc 2017, 09:27

Blacky nechtěl jsi napsat vnitřní? Nedovedu si představit jakékoliv vnější pouzdro jenom pod tričkem. Mám vnější Falco na revolver 2" a nenápadné je to jenom pod bundou.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#355 » pon 31. črc 2017, 12:15

nene fakt vnější a úplně v pohodě. Trička nosím volná, abych se tolik nepotil a délka vyjde tak akorát pod spodní hranu pouzdra. Trošku se hlídám, když se někam natahuju, nebo shýbám, ale:

1) Sem levák, takže většina praváků neočekává zbraň na levé straně,
2) Mám toho malého tauruse, takze pouzdro je malé a revolver je v něm skoro celý
3) i kdyz pár cm vykoukne, tak ta látková dasta vypada jako prostě pouzdro na doklady, nebo něco.
viz foto

IMG_5838.JPG
IMG_5828.JPG
IMG_5827.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#356 » pon 31. črc 2017, 12:24

Jj, jak na doklady ve tvaru kvéru :D
Ale skryté nošení to bezesporu je.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#357 » pon 31. črc 2017, 12:35

To máš hodně velkou odvahu, docela ti to odstává



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#358 » pon 31. črc 2017, 12:40

Lidi jsou slepí a nevnímají ani očividně viditelnou zbraň, je-li v pouzdře. Mám osobní zkušenost že dokonce ani anti-gun lidi, které zbraně děsí, si nevšimli zbraně, která na mě podle mě byla skvěle vidět - ať už vnitřní pouzdro AlienGear na třech hodinách, případně belly band tamtéž a dokonce i belly band otočený tak, že jsem měl zbraň v podpaží na crossdraw a pod košilí se zcela viditelně boulila pažba zbraně, protože díky váze a absenci opasku jako výztuhy odstávala opravdu hodně).

Pokud nevidí vyloženě tvar zbraně nebo zbraň samotnou (což na tomhle pouzdru vidět není), tak si nevšimnou ani když to mají před očima.

PS: Přiznávám že jsem ani jednou necoural po městě, šel jsem na střelnici a zpět a jednou jsem se cestou stavil za kolegy na deskovou hru v restauraci.



smates
Příspěvky: 351

Příspěvek#359 » pon 31. črc 2017, 13:37

Taky nosim venkovni na PM Makarova.Pro me je dulezitejsi aby to bylo pohodlny a ne to mit namacknuty do bucku.Nosim taky hodne volny a dlouhy tricka tak me to netrapi.Jsem taktez levak.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#360 » pon 31. črc 2017, 14:28

Mnoo pouzdro na cokoli. Lidi nosej nože, cigára, telefony, klice. Prostě jen další pouzdro na něco. nosím tak už od ledna a žádný problém. Ani rodina netuší. :)

PS: ta fotka je jen pro ilustraci, jak to mám. Jak sme natahoval ruku s mobilem, tak se to tricko trochu natahlo a udelalo ten fald :) jinak se krabati ruzne, jak se clovek hyba a neni z toho nic poznat.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů