Popruhy



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#16 » pon 9. říj 2017, 19:46

Nosnost jsem nikde nenašel. Když je to na jednobodu, drží veškerou váhu jen to jedno spojení, ale je fakt, že materiál je to extra tvrdý. Na US forech jsem nenasel nejake havarie.



Dragunov
Příspěvky: 395

Příspěvek#17 » stř 4. dub 2018, 15:38

Ahoj, máte někdo zkušenosti s popruhy ze zahal.org ? Hledám nějaký dvoubodový popruh na Galila. Jaký způsob uchycení je lepší karabiny, nebo přivázání?

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#18 » stř 13. kvě 2020, 13:35

Ahojky, možná blbej dotaz. Kdo taky nosite takove ty paracordovy naramky, co se "dají" rozmotat na xyz metrů šnůry. Jak to jako rozmotám? Kde se to má rozříznout, nebo rozdělat?



Haluziak
Příspěvky: 278

Příspěvek#19 » stř 13. kvě 2020, 13:51

Záleží jak je umotán. Běžnou kobru musíš rozdělávat uzlík po uzlíku, já mám teď upletený tak, že se jen stáhne z úvazu a rozmotá se sám.

Uživatelský avatar
tom
Příspěvky: 245

Příspěvek#20 » sob 4. úno 2023, 17:16

Dotaz má někdo popruh Magpul MS1 polstrovaný? Zajímaly by mě zkušenosti popřípadě negativa oproti nepolstrované verzi.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
tom
Příspěvky: 245

Příspěvek#21 » sob 4. úno 2023, 17:55

A ještě jeden dotaz. Zajímaly by mě uživatelské zkušenosti s uchycením QD nebo dvakrát dražším QDM které stojí už úplnou kravinu. Prostě je na to QD spolehnutí že se někdy neodepne, nebo je QDM lepší?

Uživatelský avatar
ST33L
Příspěvky: 35

Příspěvek#22 » sob 4. úno 2023, 20:36

QDM je 2x dražší? Já teda koukám na MS4 a QDM je za 3k(top army shop, momentálně není skladem) a MS4 gen 2 je k sehnání za 2,5k (u Sullyho). Ještě nekupuju, ale kdyby byly oba k dispozici tak bych koupil QDM a kdyby nebyl QDM, tak vezmu tu klasiku QD. Oni to inzerují jako že to je mnohem lepší. Ale zase se mi nechce věřit, že by klasický QD bylo takovej shit.

Uživatelský avatar
tom
Příspěvky: 245

Příspěvek#23 » sob 4. úno 2023, 20:46

Měl jsem na mysli samotné poutka, né celé popruhy viz. https://eshop.bestpatron.eu/magpul-qdm- ... qd-montaz/ a https://eshop.bestpatron.eu/magpul-qd-poutko-na-popruh/
Protože polstrovanej Magpul MS1 se dodává bez poutek.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů