Kufry, krabičky pouzdra aj. na vše kolem zbraní.

haito

Příspěvek#106 » pát 29. bře 2019, 07:11

Na justice.cz jsou napsání v konkurzu. Takže podle mne už firma nefunguje.

Kořas

Příspěvek#107 » pon 1. dub 2019, 18:30

Zdravím kolegové, uvažuji o své první střelecké tašce jen na jednu zbraň,munici, sluchátka a pár blbostí strávil jsem s tím už dost času a nejlépe v poměru cena/výkon/vzhled se mi líbí tahle: http://www.mujnuz.cz/takticke-vybaveni/tasky--batohy--holstery---/browning-range-pro-bag-charchoral Nevíte o ní někdo něco? Nenašel jsem nikde žádnou video recenzi, více fotek, prostě nic.

Jirik.fx

Příspěvek#108 » pon 1. dub 2019, 19:37

https://cs.strobl.cz/recruit-tactical-range-bag/ tahle mi naprosto vyhovuje. Mám už třetí a tahle je konečně ono.

Kořas

Příspěvek#109 » pon 1. dub 2019, 20:46

Díky za tip můžeš to prosím trochu rozepsat třeba v čem je lepší nez ty předchozí na co si dat pozor atp?

jhora

Příspěvek#110 » stř 10. dub 2019, 15:53

Možná se mi budete smát, ale já si teď koupil tohle:

https://www.lidl-shop.cz/CRIVIT-Rybarsk ... p100214030

Taška je překvapivě odolná, vejde se toho do ní hodně a ty krabičky využiju jinak. Ale mám ji chvilku, teprve uvidím jak si povede, až v ní parkrát odnesu celou "hračkárnu" na střelnici a zpátky. Buď mi bude stačit, nebo si aspoň za ten nevelký peníz ujasním, co vlastně od takové tašky doopravdy potřebuju, abych byl spokojenej.

Igrlik

Příspěvek#111 » stř 10. dub 2019, 17:58

Keby som už nebol vybavený ruksakmi rôzneho prevedenia, tiež by som o nej uvažoval. Rozdiel medzi rybárskou a zbraňovou kapsou však bude v nosnosti. Rybár predsa len nepotrebuje ťahať k vode 5-8kg železa a olova! Takže sa po čase ukáže pevnosť švov, odolnosť pútiek a očiek nosného remeňa, prichytenie rukovätí... Ale čo, ak sa začne párať, rýchlo zašiť a pevnejšie, ak sa odtrhne, prinitovať, očká po prasknutí nahradiť oceľovými a t.ď.

Had666

Příspěvek#112 » stř 10. dub 2019, 18:25

jhora píše:Možná se mi budete smát, ale já si teď koupil tohle:

https://www.lidl-shop.cz/CRIVIT-Rybarsk ... p100214030

Taška je překvapivě odolná, co vlastně od takové tašky doopravdy potřebuju, abych byl spokojenej.

Mám tuhle tašku uz vic jak 2 roky nosim v ni 3 kvéry, ke každému 5 plných zásobníků ( á 20 ranny 9mm, 10 ranny 45.acp a 8 ranny 22.lr) od každé ráže ještě krabičku až dvě střeliva, dvoje sluchátka, brejle a zaslepky. Občas i pouzdra ke zbraním. A zatim jsem nezaznamenal jedinou poruchu. Jen to dno by mohlo být pevnější. Občas taška vypadá jako tehotnej had.

Georg

Příspěvek#113 » čtv 11. dub 2019, 17:13

jhora píše:
Možná se mi budete smát, ale já si teď koupil tohle: ....

kdybys ses podíval o stránku dřív (četl celé vlákno), zjistil bys, že je tomu 2 roky a pár dnů, co jsem o této tašce psal a fotky sem vkládal :D
Takže, poučívám jí přes 2 roky, zatím k plné spokojenosti, nikde se zatím nic neurvalo a je schopna unést opravdu těžkou zátěž. Nikdy jsem to nevážil, ale na poslední akci Regi Base v Olomouci jse v ní "táhl":
* boční kapsy - dvoje střelecké brýle (čiré i žluté sklo), origo kryt závěru s pružinami a nějaké drobné blbosti
* přední kapsa - mosazné a zubní kartáčky + 2x čištění na Sa 58 + nějaké imbusáky na dokoupené raily
* hlavní úložný prostor - 4x 30-ti ranné zásobníky plně napáskované náboji 7,62x39 + 1x 20-ti ranný + 1x 15-cti ranný + 2x 10-ti ranný + 1x 5-ti ranný zásobníky, vše plně napáskované náboji 7,62x39, + 6ks nábojových pásků (každý po 10 nábojích) pro náboje 7,62x39 (napáskované) + 150ks nábojů 9mm Luger, + 4 prázdné zásobníky do CZ 75B + 1x plně naplněný zásobník CZ 75, + samotná pistole CZ 75B v koženém opaskovém pouzdru, + elektronické sluchátka.
* ve "víku" brašny pak 1 plný nábojový pásek (7,62x39) + nějaké další doklady (ZP, PZ ...)
No bylo to těžké jak prase, ale taška vše pobrala bez problémů. Horší to bylo s ramenem :D

Had666 píše :
... Jen to dno by mohlo být pevnější....

Tak přesně tohle jsem vyřešil tím, že tu poslední plastovou krabici jsem nechal na dně a do ní si vložil blbosti jako náhradní píst a závorník do Sa 58 a případně nějaké náboje pro "strýčka příhodu". Jiný způsob zpevnění dna jsem už pak nehledal. :D

jhora

Příspěvek#114 » úte 14. kvě 2019, 13:23

No já ji právě kupoval na radu někoho z vás, jen jsem si nepamatoval kde jsem ten post viděl - a ono to očividně bylo tady :) Každopádně dobrá rada, jsem spokojený a je dobré vědět, že vám slouží dobře už delší dobu, trochu jsem se bál jak budou držet švy...

Zpět na