Kufry, krabičky pouzdra aj. na vše kolem zbraní.



Pupak
Příspěvky: 318

Příspěvek#31 » pon 22. pro 2014, 15:03

Přivez jsem si ji s sebou v kufru, stejně jako plánuje Ravkar. Možná je to trochu knížecí rada, jezdím tam už roky obvykle aspoň jednou ročně většinou služebně, ale při svejch zkušenostech co všechno a za jaký ceny tam jde koupit, bych vůbec neváhal a za zimní ceny letenek vzal maminu na předvánoční vejlet třeba do NY. Tam s rukama v kapsách, zpátky s plnejma kuframa, hračky nakoupený, rodina oblečená na rok, ježíšek pořešenej, mamina vyvenčená, prostě hromada kladnejch domácích bodů a náklady na vejlet prakticky pokrytý z ušetřenejch peněz.

Abych nebyl OT, právě v MidwayUSA jsem naposledy nakoupil spoustu různejch futrálů a obalů za pakatel, například pěkný pouzdra na dlouhou za 20 dolarů, polstrovaný pouzdra na zip na krátký za 2,20-3,60, praktický fusekle na zbraně do trezoru napuštěný olejem 5-pack na krátký za 13 a 6-pack na dlouhý za 19. Škoda že neposílaj do ČR, jinak ten kšeft funguje výborně - možná by to šlo udělat přes nějakou přeposílací službu, ale s těma nemám zkušenost.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#32 » úte 23. pro 2014, 00:30

Opravdu, slušný výběr !



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#33 » úte 23. pro 2014, 00:34

Zkusit oslovit midwaydeutschland. Podle loga a čekání na zaslání některých věcí z USA mi přijde, že by mohli mít něco společného. U těch němců jsem nakupoval a jsem s nimi moc spokojenej.



Pupak
Příspěvky: 318

Příspěvek#34 » úte 23. pro 2014, 01:15

Sortiment odpovídá, ale ceny jsou z úplně jiný planety - za tu samou tašku co je v MidwayUSA za 40 dolarů chtěj 100 éček :roll:

http://www.midwaydeutschland.de/epages/MidwayDeutschland.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/MidwayDeutschland/Products/939259680/SubProducts/259680



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#35 » úte 23. pro 2014, 08:33

Vcera jsem si si jen tak ze srandy spocital dopravu z MidwayUSA do CR a treba u ty tasky za 40$ by doprava stala dalsich 60$ :D

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#36 » úte 23. pro 2014, 08:58

Taky ted premyslim o nejake brasne na noseni veci na strelnici. Napadlo me poridit batoh velikostne okolo 20l, co se bezne prodava v armyshopech, ktery je posity molle vazbou. Nemate nekdo nejaky vyzkouseny a osvedceny? Samozrejme s cenou do 1500. Myslim ze ta vazba by se dala slusne vyuzit pro upevneni dalsich kapes a drzaku a clovek by mel veci lip zorganizovane.

Odesláno z mého HTC Desire X pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Gash
Příspěvky: 150

Příspěvek#37 » úte 23. pro 2014, 10:36

Dříve jsem na airsoft používal TENTO, je docela fajn...dá se do něj hodit camel bag, nějaký jídlo a takový ty kravinky. Hlavní kapsat se dá úplně rozepnout, takže se batoh dá úplně rozevřít (sešité má pouze dno). Batoh má bederní pás, objem 30l, molle systém. Pro civilní nošení je akorát, přestal jsem ho nosti kvůli změně typu vesty a pak jeho nošení byl horor.

Má i většího, 43l bráchu - ZDE

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#38 » úte 23. pro 2014, 12:34

Ten nevypada spatne, neco takoveho bych si predstavoval. Velkou kapsu na veci ke zbrani, sluchatka a tak a na vazbe mit kapsy na vselijake pitominky a treba malou lekarnicku. Diky

Odesláno z mého HTC Desire X pomocí Tapatalk



Pupak
Příspěvky: 318

Příspěvek#39 » úte 23. pro 2014, 21:08

pajapety píše:Vcera jsem si si jen tak ze srandy spocital dopravu z MidwayUSA do CR a treba u ty tasky za 40$ by doprava stala dalsich 60$ :D

...což je paradoxně pořád míň než 100 éček bez dopravy v Midway Deutschland. Lacinějc to bohužel asi nepořídíš, na jaře mi kámoš posílal bundu obdobný váhy obyčejnou poštou USPS a stálo to myslím 70 dolarů. Udělej si větší radost, aby se to líp rentovalo, dyk zejtra je ježíška :-)



Ravkar
Příspěvky: 122

Příspěvek#40 » úte 23. pro 2014, 21:28

Takže nikam nejedu, čili budu nakupovat v ČR. Ještě teda nevím přesně co, asi Blackhawk nebo Condora. Jaké rozměry považujete okey na devítku, mušle, dva zásobníky, durexky, kdyby na střelnici náhodou něco… Dík

Odesláno z mého HUAWEI P7-L10 pomocí Tapatalk



Ravkar
Příspěvky: 122

Příspěvek#41 » úte 23. pro 2014, 23:49

Takže objednána od Alfatactical brašna COP. Kvalitní recenze, tak uvidíme.



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#42 » stř 24. pro 2014, 10:58

Taky to vidím na COP od alfatacticalu. Ale první závody, kterých se hodlám účastnit jsou až na konci března, tak je na konečné slovo ještě spousta času.

Jinak, pokud by to mohlo někoho inspirovat, tak teď používám obyč. fotobrašnu od Fomei o rozměrech zhruba 30x20x20cm, viz foto. Tahám v tom:

-sluchátka obyč.
-sluchátka el.
-vnější kydex pouzdro
-vnitřní látkové pouzdro
-glock 26
-min. tři zásobníky
-kameru
-pouzdro na dva zásobníky
-baterku
-vaničku na 200 nábojů + pár krabiček po 50ti
-nějaký nářadí
-obvazy a další věci, který snad nikdy nepoužiju
-poznámkyvý blok
-kapesníky, náhradní baterky do sluchátek, držáky a akumulátory ke kameře a další drobnosti

Potřeboval bych tam narvat ještě timer, A4 desky a další kraviny, co se mi nechce tahat v separátním báglu...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#43 » čtv 25. pro 2014, 01:16

Fotobrašna, určitě dobrá volba, sám jí mám také.



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#44 » úte 10. úno 2015, 12:21

Dostala se mi do ruky použávaná brašna od NTB (klasika - černá látka, přední kapsa na zdroj atp.). Vnitřní rozměry hlavní kapsy: 32x28x7 cm. Pokud by jí někdo chtěl, dak dejte vědět. Nic za to nechci. Preferuju osobní předání Praha 4 - metro Pankrác, nebo někde na LOSu v Čelákovicích, Čekanicích, Opařanech apod...

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#45 » pát 2. říj 2015, 13:37

Zrovna vaham nad nejakou brasnou na kratke zbrane, naboje, sluchatka a bryle.

Ted sebou taham brasnu (neco na tento zpusob dane znacky (http://www.swis-shop.cz/galerie/1_12242 ... iginal.jpg), ktera neni vystlana a do ni davam teprve kufry na zbrane, krabicky s naboji, sluchatka, apod.. Uplne vylozene mi to nevyhovuje, ale neni to nejhorsi.

Nasel jsem tohle:
http://www.naboje-prebijeni.cz/5-11-tac ... ange-ready
http://www.alfatactical.cz/cop-streleck ... a-35l.html

Hodnocene to je taky perfektne:
http://www.amazon.com/5-11-Tactical-590 ... B005G3TVME
http://www.amazon.de/Einsatztasche-COP- ... B0054PRLMQ

Jestli to spravne chapu, tak v necem takovem muzu bez obav vypustit ty origo kufry od zbrani, ktere poskytuji pomerne velkou ochranu, ale jsou rozmerne. Jinymi slovy nemusim mit obavy, ze kdyz s tim do neceho nechte "jebnu", tak to pujde primo do zbrane.

Vim, ze se to tady uz resilo a predpokladam, ze zkusenosti byly a jsou u tech, co si je porizovali stale kladne?

Kdyby jste se meli rozhodovat v letosnim roce, tak vzali by jste tasku znovu, nebo radeji jinou (mensi/vetsi)? Vadi vam tam na ni popr. naopak velmi vyhovuje neco oproti jinym?

Pozn.: Ten prvni e-shop za sebe nedoporucuji. Mesic jsem cekal na silika gel plechovku, ktera mi blokovala jinou cast objednavky a nakonec mi po ignoraci mych urgenci vratili cast penez. Tedy alespon, ze tak. Pristup naprosto arogantni, telefony ignoruji.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů